[Nowość] Weryfikacja konta/wymiana złota

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22102
  • Data rozpoczęcia

Czy popierasz wprowadzenie możliwości wymiany złota pomiędzy kontami

  • a można jak najbardziej, jeszcze jak...

    Głosy: 6 54,5%
  • Nie

    Głosy: 4 36,4%
  • Nie mam zdania, ale i tak o tym dam znać, bo tak bardzo dużo wnosi do dyskusji...

    Głosy: 1 9,1%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser22102

Guest
Wstęp:
Spora część z nas posiada więcej, niż 1 konto na Grepolis. Dzieje się tak z różnych powodów, niektórzy tak robią z powodów urlopowych, niektórzy pewnie nie chcą być kojarzeni z danym nickiem, czasem przekazane zostaje konto, itd., nie będę już enumeratywnie wymieniał wszystkich powodów. Nie można jednak zaprzeczyć, że takie sytuacje są powszechne.

Propozycja:
Proponuję więc wprowadzić weryfikację konta, tj. sytuację, gdzie ktoś ma konto główne, a do niego niejako "podpięte" inne konta. Tutaj pozostawiam twórcom gry wolną rękę jak to rozwiążą technicznie, czy to będzie publiczne czy prywatne, a może czy gracz wybierze którąś z tych metod - nieważne. Ważne jest to, co by taka weryfikacja dawała. Otóż dawała by możliwość swobodnej wymiany złota pomiędzy kontami. Wielu z nas używa do tego innych graczy i targu, ale w zasadzie jest to męczące, nie zawsze od razu do wykonania itd.
Prawda jest taka, że skoro jesteśmy właścicielami 2 lub więcej kont, to powinniśmy mieć możliwość łatwej wymiany złota pomiędzy kontami. Jak to technicznie rozwiązać - też zostawiam twórcom gry, czy jakieś suwaki w ustawieniach czy coś innego...weryfikacja oczywiście odblokowywałaby taką możliwość, jest ona na pewno potrzebna, by nie dochodziło do nadużyć.
 

DeletedUser18203

Guest
Ja mam jedno takz mi to nie potrzebne,ale sa tacy co maja kilka i wymiana zlota miedzy nimi powinna byc.
Jestem na tak.
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Do góry