[Wyjaśnione] WHAT 'Czoooo'' te przelicznik

lAgVQk0.png


hm.gif


zmyslow nie mam zadnych odpalonych
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15508

Guest
Odp: WHAT 'Czoooo'' te przelicznik

A masz badanie dające ileś tam punktów za stracone jednostki? Chyba, ze to świat bez tych bajerów z achillesa?


Edit- chociaż w sumie to i tak za dużo
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: WHAT 'Czoooo'' te przelicznik

To ciekawe.
Londi o jakim Ty badaniu piszesz?Nie zna takiego.
 
Odp: WHAT 'Czoooo'' te przelicznik

z 1296 ogni
1021 bylo na +straconych jednostkach
10210 ptk : 10 = 1021
265 ognie (za atak 2650) + 1021 = 3671 te drobniaki chyba obronca zgarnal za te procki
wiec wszystko oki sorki za spam ;)
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: WHAT 'Czoooo'' te przelicznik

A cos Achillesa,nie gralem tam.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

z 1296 ogni
1021 bylo na +straconych jednostkach
10210 ptk : 10 = 1021
265 ognie (za atak 2650) + 1021 = 3671 te drobniaki chyba obronca zgarnal za te procki
wiec wszystko oki sorki za spam ;)

A co ma ten atak do obroncy?
Ubitych ogni jest 1296 wiec powinno byc 12960pw.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: WHAT 'Czoooo'' te przelicznik

z 1296 ogni
1021 bylo na +straconych jednostkach
10210 ptk : 10 = 1021
265 ognie (za atak 2650) + 1021 = 3671 te drobniaki chyba obronca zgarnal za te procki
wiec wszystko oki sorki za spam ;)

No tak, trochę się też zakręciłam bo te 10% liczyłam z ogni atakujacego zamiast obrońcy :D

mustang, chodzi o badanie, które daje 10% pw za stracone jednostki. A killer nie był agresorem tylko obrońcą, więc z X straconych ogni dodało mu 10% pkt :)
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: WHAT 'Czoooo'' te przelicznik

No wlasnie zalapalem ze chodzi o obronce i po odswierzeniu forum juz zescie mnie upewnili:)
Ale wlasnie na obronce tez mi sie nie zgadzalo,ale juz rozumie.
To badanie jest dostepne na nowych swiatch? Nie gralem w sumie jeszcze na swiatach gdzie gospode idzie do 45 a akademia 36 jesli dobrze pamietam.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: WHAT 'Czoooo'' te przelicznik

killer byl wspierajacym tylko on taki 'kozak' i sle zapalki na wsparcie
laie_67.gif
Bo dał rozwalić ognie sojusznikowi:D Pewnie kończysz grę:D Bo zakłądam, ze jeszcze żaden świat z tym badaniem się nie kończy:D
No wlasnie zalapalem ze chodzi o obronce i po odswierzeniu forum juz zescie mnie upewnili:)
Ale wlasnie na obronce tez mi sie nie zgadzalo,ale juz rozumie.
To badanie jest dostepne na nowych swiatch? Nie gralem w sumie jeszcze na swiatach gdzie gospode idzie do 45 a akademia 36 jesli dobrze pamietam.

Nie będę mówić od którego śiata to jest bo nie chcę skłamać, a nie pamiętam, ale tak, tam są dodatkowe budynki, badania i bóg:)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: WHAT 'Czoooo'' te przelicznik

Badanie to "Doświadczenie w bitwach", a pomijając Achillesa, pierwszym światem była Troja.
 
Do góry