WhySoSerious?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25760
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25760

Guest
1.jpg

WhySoSerious?
"Pogrążymy słabych w bólu, głupota osiąga szczyt Pozostawimy po nich lasy nagrobkowych płyt"

Kilka ważnych informacji:
(Utworzony 16.07.18 o godzinie 11:00)

Założyciel: MazakPL
Rekrutacja: MazakPL/Enyo33
Rekrutacja: Otwarta
Warunki przyjęcia: 260000 punktów
Obecna ilość członków sojuszu na dzień 10.10.2018: 27
Łączna liczba punktów: 8913270
Top 6 klasyfikacji ogólnej
Top 5 wojowników(sojusze)


Jak dobrze wiesz, szaleństwo jest jak grawitacja. Wystarczy lekko pchnąć...

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25760

Guest
Czy ja wiem
Zawsze możemy zrobić tak byś nie spełniał xD
 

DeletedUser29075

Guest
Ja mogę być waszym kretem w zamian za to, że nie będziecie nas atakować. Nie chcę wojska budować, festyny to coś, czemu chcę się poświęcić.
 

DeletedUser24708

Guest
Masz nieaktualne informacje. Jestem trochę młodszy niż ci się wydaje i faktycznie czuję się wewnątrz dziewczynką. Wczoraj miałam pierwszą komunię świętą, więc uważaj bo mam 50zł na golda i nie zawaham się tego użyć.
czyli mówisz że dopiero co komunia pykła ? to chodz do mnie, wujek da ci prezent,
 

DeletedUser25760

Guest
Wiesz? ja nie mam sojuszu prowadzę prywatną sektę, kiedyś zjadłem śliskie,żywe,jeszcze bijące serce

Ja mogę być waszym kretem w zamian za to, że nie będziecie nas atakować. Nie chcę wojska budować, festyny to coś, czemu chcę się poświęcić.
Da się załatwić..festyny to coś więcej niż sposób na zyskiwanie slotów..to styl życia..

Jest coś co chciałbym dać ci w darze
Wiem że to szczyt twoich marzeń
Że chcesz zostać festyniarzem
Jestem najlepszym
Ziomkiem z bagien
Więc podejdź
To wszystko ci pokaże
 
Wiesz Hoope... ja je pykam non stop jak surków brakuje i Mazak mi tylko zrzędzi, czego mam więcej slotów od niego :DDDD ale no życie, można - można....
 
Do góry