1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Więcej info

Dyskusja w 'Wprowadzone w życie' rozpoczęta przez użytkownika volveryin7, 5. Paź 2010.

?

Czy podoba Ci się ta propozycja

1. TAK

76,5%
  2. NIE

14,7%
  3. OBOJĘTNIE

8,8%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. volveryin7

volveryin7 Guest

Witam szanownych forumowiczów

Zacznę odrazu od wszystko wyjaśniającej grafiki :D

Co nowego sie pojawiło?
    1.Napis informujący nas czy dany gracz jest na urlopie (w profilu też by był) - Jeżeli jest gdzieś taka informacja to przepraszam ale nie zauważyłem nigdzie takowej informacji :)
    2.Ogólny ranking gracza...niektórym osobom bardzo sie przyda (wiem z własnego doświadczenia :D)
    3.Znacznik natychmiastowego wyśrodkowania :) (również się przyda)
    4.ID wioski (tak wiem, są na to skrypty ale niektórzy nie używają firefoxa)

Chciałem jeszcze gdzieś upchnąć ranking obrońcy i agresora ale nie ma gdzie
    Na dole sie nie da bo bogacze będą sie kłócić :p

-Temat chyba już był choć jak szukałem to nie znalazłem
    -Jeżeli odpowiadasz na NIE to podaj powód :) Tylko żeby to były sensowne powody (plis :p)
    -Coś Ci się nie podoba lub do poprawy to pisz :)

Mój pomysł to praktycznie coś w stylu - mniej klikania...
    Ranking Gracza - Można sprawdzić :)
    Znacznik wyśrodkowania - Klik w profil i na miasto, hej :p
    Urlop - Tego nie wiem :p Jeszcze nie odkryłem gdzie pisze czy dany gracz jest na urlopie
    ID wioski - Tylko dla własnej swobody bo jak mamy szukać miasta "Ateny" albo "Sparta" to gratuluje dostania się do plątaniny bez początku ani bez końca :p

Ostatnio edytowane przez moderatora: 10. Paź 2010
  2. Robin65

Robin65

Część pomysłu rzeczywiście istnieje na forum (wyśrodkowanie i ID) ale okrasiłeś to projektem graficznym więc jak najbardziej na tak.

3. livius

livius Guest

Zebranie wszystkiego do kupy - więc jestem jak najbardziej na tak
    a co do kolejnych statystyk to przecież można dodać kolejną linię w tej tabelce ;-) Nie zaciemni to obrazu informacji dostępnych w premium ..

4. Lipakos

Lipakos Guest

Pomysł,może i dobry,ale większość już w grę jest wprowadzona,i do tego ileż to pracy trzeba by było włożyć(mówię o Adminach itp. :D)aby przestawić kilka szczególików które zajmą pół minuty mniej czasu.
    Zastanawiałem się nad obojętnie,ale wtedy to nie wiadomo,czy ktoś chce czy nie :)

5. Cygan0123

Cygan0123 Guest

oczywiście na tak, mi samemu by się przydało parę z tych opcji...
    problem jest tylko z urlopem, ja bym go nie zamieszczał

6. volveryin7

volveryin7 Guest

Ale i tak zaznaczyłeś na NIE...
    Teraz pomyśl o czymś takim :
    -Chcesz się dowiedzieć jakie miejsce zajmuje gracz w rankingu...ale musisz zejść z mapy! To chyba jest najbardziej wnerwiające...wychodzenie z mapy...
    -ID wioski - łatwiej zapamiętać ID niż nazwę wioski (ale to też zależy...) oczywiście ID chyba będzie najbardziej pomocne
    -Urlop...powiedz mi skąd wiesz że gracz jest na urlopie? (tak, tak można wysłać atak...ale o nie to mi chodzi)

Leski to chyba nie podzieli się z nimi powodami swojej decyzji

7. ID - ok, ale nie musiałoby pisać "ID: 991348". wystarczyłaby sama liczba w nawiasie.
    ranking - w złym miejscu... na tej samej linii co punkty miasta...
    urlop - zbędny
    wyśrodkowanie - za (pomysł był i nawet w wersji graficznej)

8. Lipakos

Lipakos Guest

Jak mam zejść z mapy to schodzę,jestem leniem,i staram się teraz pracować nawet wtedy kiedy jest to niepotrzebne,muszę się odzwyczaić od tego że siedzę a raczej leżę pół dnia na łóżko i nic z tego :)

No a;e cóż na nie,ponieważ to w sumie zbędne,poza tym,jest tzn "wolność wyboru" tak zadecydowałem i niestety...
    Nie mówie że pomysł bardzo zły,ale nie było ikonki że z poprawkami,no to wypadło na nie.

Ps.to trochę nie w porządku,że wziąłeś tę ankietę publiczną,masz zamiar teraz komuś po nabliżać dlatego że wybrał inaczej niż po Twojej myśli?
    Leski tak uważał,i trudno,widocznie jemu to nie pasuje,i?

9. volveryin7

volveryin7 Guest

Jesteś leniem i pracujesz więcej niż trzeba... Chyba sam nie wiesz co piszesz...

...

Czytanie ze zrozumieniem się kłania...
    Ankietę publiczną daję po to by wiedzieć kto wetował nie podając powodu, a przecież napisałem żeby podawać powody dlaczego akurat na NIE...

Znasz może określenie Złośliwe Wetowanie bo chyba nie :*

Edit.
    Zauważ że Leski wetował przy każdej mojej propozycji...

Ostatnio edytowane przez moderatora: 7. Paź 2010
  10. Neirog

Neirog Guest

Jak najbardziej na TAK :) Fajnie by było,gdyby pokazany był również ten urlop...

11. volveryin7

volveryin7 Guest

Taką poprawkę zrobiłem do grafiki :)

Można jeszcze obok ogólnego rankingu napisać średnią punktacje na miasto :)wtedy by to ładnie pasowało z punktami danego miasta powyżej :D Ale to chyba będzie przesada wtedy :)

12. no teraz przesadziłeś z ilością informacji:) na moje oko wystarczyłoby po nicku gracza w nawiasie wpisać punkty i ranking

13. volveryin7

volveryin7 Guest

OK, zrobiłem troche inaczej z rankingami :)
    Chociaż mogłem je przesunąć w prawo :) Ale tym lepiej żeby zajęła sie administracja ;)

Edit.

14. drugi obrazek zdecydowanie lepszy - to jest to o czym mówiłem ;). punkty walki raczej są zbędne.

15. kybpyp3

kybpyp3 Guest

Według mnie informacja o urlopie nie powinna być widoczna dla wszystkich graczy.

16. volveryin7

volveryin7 Guest

Nie rozumie dlaczego info o urlopie ma być niewidoczna... przecież jak się wyśle atak czy szpiega lub czar to i tak pokaże nam że ten gracz albo jest na urlopie lub nie jest :)

17. livius

livius Guest

dokładnie - poluje na zakończenie urlopu i muszę klikać co pewien czas atak...

wprawdzie - urlop powinien być widoczny od czasu jego rzeczywistego wprowadzenia a nie od chwili kiedy użytkownik wybrał urlop - bo jak wiadomo dopiero po pewnym czasie się załącza ..

18. volveryin7

volveryin7 Guest

urlop powinien być widoczny wtedy kiedy nie można ofiary zaatakować - jest już chroniona, jednakże powinno wtedy pisać kiedy (dzień i godzina) ta ochrona się włączy - takie cos powinno ulżyć kilku osobom (w tym mi) ponieważ znam z własnego oświadczenia że niektórzy są tacy chamscy że już po 3 atakach włączają urlopik i maja spokój przez 2-3tyg. (czyli do czasu kiedy już o nich zapomnimy).

19. NataIcia

NataIcia Guest

Propozycja wprowadzona w życie.

Pomysł został częściowo wprowadzony w życie.

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.