Więcej info

  • Rozpoczynający wątek volveryin7
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ta propozycja


  • W sumie głosujących
    34
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam szanownych forumowiczów

Zacznę odrazu od wszystko wyjaśniającej grafiki :D
nowyobrazmapabitowa2b.png


Co nowego sie pojawiło?
1.Napis informujący nas czy dany gracz jest na urlopie (w profilu też by był) - Jeżeli jest gdzieś taka informacja to przepraszam ale nie zauważyłem nigdzie takowej informacji :)
2.Ogólny ranking gracza...niektórym osobom bardzo sie przyda (wiem z własnego doświadczenia :D)
3.Znacznik natychmiastowego wyśrodkowania :) (również się przyda)
4.ID wioski (tak wiem, są na to skrypty ale niektórzy nie używają firefoxa)

Chciałem jeszcze gdzieś upchnąć ranking obrońcy i agresora ale nie ma gdzie
Na dole sie nie da bo bogacze będą sie kłócić :p


-Temat chyba już był choć jak szukałem to nie znalazłem
-Jeżeli odpowiadasz na NIE to podaj powód :) Tylko żeby to były sensowne powody (plis :p)
-Coś Ci się nie podoba lub do poprawy to pisz :)

Mój pomysł to praktycznie coś w stylu - mniej klikania...
Ranking Gracza - Można sprawdzić :)
Znacznik wyśrodkowania - Klik w profil i na miasto, hej :p
Urlop - Tego nie wiem :p Jeszcze nie odkryłem gdzie pisze czy dany gracz jest na urlopie
ID wioski - Tylko dla własnej swobody bo jak mamy szukać miasta "Ateny" albo "Sparta" to gratuluje dostania się do plątaniny bez początku ani bez końca :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Część pomysłu rzeczywiście istnieje na forum (wyśrodkowanie i ID) ale okrasiłeś to projektem graficznym więc jak najbardziej na tak.
 

DeletedUser

Guest
Zebranie wszystkiego do kupy - więc jestem jak najbardziej na tak
a co do kolejnych statystyk to przecież można dodać kolejną linię w tej tabelce ;-) Nie zaciemni to obrazu informacji dostępnych w premium ..
 

DeletedUser

Guest
Pomysł,może i dobry,ale większość już w grę jest wprowadzona,i do tego ileż to pracy trzeba by było włożyć(mówię o Adminach itp. :D)aby przestawić kilka szczególików które zajmą pół minuty mniej czasu.
Zastanawiałem się nad obojętnie,ale wtedy to nie wiadomo,czy ktoś chce czy nie :)
 

DeletedUser

Guest
oczywiście na tak, mi samemu by się przydało parę z tych opcji...
problem jest tylko z urlopem, ja bym go nie zamieszczał
 

DeletedUser

Guest
Pomysł,może i dobry,ale większość już w grę jest wprowadzona,i do tego ileż to pracy trzeba by było włożyć(mówię o Adminach itp. :D)aby przestawić kilka szczególików które zajmą pół minuty mniej czasu.
Zastanawiałem się nad obojętnie,ale wtedy to nie wiadomo,czy ktoś chce czy nie :)

Ale i tak zaznaczyłeś na NIE...
Teraz pomyśl o czymś takim :
-Chcesz się dowiedzieć jakie miejsce zajmuje gracz w rankingu...ale musisz zejść z mapy! To chyba jest najbardziej wnerwiające...wychodzenie z mapy...
-ID wioski - łatwiej zapamiętać ID niż nazwę wioski (ale to też zależy...) oczywiście ID chyba będzie najbardziej pomocne
-Urlop...powiedz mi skąd wiesz że gracz jest na urlopie? (tak, tak można wysłać atak...ale o nie to mi chodzi)

Leski to chyba nie podzieli się z nimi powodami swojej decyzji
 

DeletedUser

Guest
ID - ok, ale nie musiałoby pisać "ID: 991348". wystarczyłaby sama liczba w nawiasie.
ranking - w złym miejscu... na tej samej linii co punkty miasta...
urlop - zbędny
wyśrodkowanie - za (pomysł był i nawet w wersji graficznej)
 

DeletedUser

Guest
Ale i tak zaznaczyłeś na NIE...
Teraz pomyśl o czymś takim :
-Chcesz się dowiedzieć jakie miejsce zajmuje gracz w rankingu...ale musisz zejść z mapy! To chyba jest najbardziej wnerwiające...wychodzenie z mapy...
-ID wioski - łatwiej zapamiętać ID niż nazwę wioski (ale to też zależy...) oczywiście ID chyba będzie najbardziej pomocne
-Urlop...powiedz mi skąd wiesz że gracz jest na urlopie? (tak, tak można wysłać atak...ale o nie to mi chodzi)

Leski to chyba nie podzieli się z nimi powodami swojej decyzji


Jak mam zejść z mapy to schodzę,jestem leniem,i staram się teraz pracować nawet wtedy kiedy jest to niepotrzebne,muszę się odzwyczaić od tego że siedzę a raczej leżę pół dnia na łóżko i nic z tego :)

No a;e cóż na nie,ponieważ to w sumie zbędne,poza tym,jest tzn "wolność wyboru" tak zadecydowałem i niestety...
Nie mówie że pomysł bardzo zły,ale nie było ikonki że z poprawkami,no to wypadło na nie.


Ps.to trochę nie w porządku,że wziąłeś tę ankietę publiczną,masz zamiar teraz komuś po nabliżać dlatego że wybrał inaczej niż po Twojej myśli?
Leski tak uważał,i trudno,widocznie jemu to nie pasuje,i?
 

DeletedUser

Guest
Jak mam zejść z mapy to schodzę,jestem leniem,i staram się teraz pracować nawet wtedy kiedy jest to niepotrzebne,muszę się odzwyczaić od tego że siedzę a raczej leżę pół dnia na łóżko i nic z tego :)

Jesteś leniem i pracujesz więcej niż trzeba... Chyba sam nie wiesz co piszesz...

No a;e cóż na nie,ponieważ to w sumie zbędne,poza tym,jest tzn "wolność wyboru" tak zadecydowałem i niestety...
Nie mówie że pomysł bardzo zły,ale nie było ikonki że z poprawkami,no to wypadło na nie.
-Jeżeli odpowiadasz na NIE to podaj powód Tylko żeby to były sensowne powody (plis :p)
-Coś Ci się nie podoba lub do poprawy to pisz
...

Ps.to trochę nie w porządku,że wziąłeś tę ankietę publiczną,masz zamiar teraz komuś po nabliżać dlatego że wybrał inaczej niż po Twojej myśli?
Leski tak uważał,i trudno,widocznie jemu to nie pasuje,i?

-Jeżeli odpowiadasz na NIE to podaj powód Tylko żeby to były sensowne powody (plis :p)

Czytanie ze zrozumieniem się kłania...
Ankietę publiczną daję po to by wiedzieć kto wetował nie podając powodu, a przecież napisałem żeby podawać powody dlaczego akurat na NIE...

Znasz może określenie Złośliwe Wetowanie bo chyba nie :*

Edit.
Zauważ że Leski wetował przy każdej mojej propozycji...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jak najbardziej na TAK :) Fajnie by było,gdyby pokazany był również ten urlop...
 

DeletedUser

Guest
Taką poprawkę zrobiłem do grafiki :)
nowyobrazmapabitowa2iz.png


Można jeszcze obok ogólnego rankingu napisać średnią punktacje na miasto :)wtedy by to ładnie pasowało z punktami danego miasta powyżej :D Ale to chyba będzie przesada wtedy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no teraz przesadziłeś z ilością informacji:) na moje oko wystarczyłoby po nicku gracza w nawiasie wpisać punkty i ranking
 

DeletedUser

Guest
no teraz przesadziłeś z ilością informacji:) na moje oko wystarczyłoby po nicku gracza w nawiasie wpisać punkty i ranking

OK, zrobiłem troche inaczej z rankingami :)
nowyobrazmapabitowa2bl.png

Chociaż mogłem je przesunąć w prawo :) Ale tym lepiej żeby zajęła sie administracja ;)

Edit.
nowyobrazmapabitowa2b.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
drugi obrazek zdecydowanie lepszy - to jest to o czym mówiłem ;). punkty walki raczej są zbędne.
 

DeletedUser

Guest
Według mnie informacja o urlopie nie powinna być widoczna dla wszystkich graczy.
 

DeletedUser

Guest
Nie rozumie dlaczego info o urlopie ma być niewidoczna... przecież jak się wyśle atak czy szpiega lub czar to i tak pokaże nam że ten gracz albo jest na urlopie lub nie jest :)
 

DeletedUser

Guest
Nie rozumie dlaczego info o urlopie ma być niewidoczna... przecież jak się wyśle atak czy szpiega lub czar to i tak pokaże nam że ten gracz albo jest na urlopie lub nie jest :)

dokładnie - poluje na zakończenie urlopu i muszę klikać co pewien czas atak...

wprawdzie - urlop powinien być widoczny od czasu jego rzeczywistego wprowadzenia a nie od chwili kiedy użytkownik wybrał urlop - bo jak wiadomo dopiero po pewnym czasie się załącza ..
 

DeletedUser

Guest
urlop powinien być widoczny wtedy kiedy nie można ofiary zaatakować - jest już chroniona, jednakże powinno wtedy pisać kiedy (dzień i godzina) ta ochrona się włączy - takie cos powinno ulżyć kilku osobom (w tym mi) ponieważ znam z własnego oświadczenia że niektórzy są tacy chamscy że już po 3 atakach włączają urlopik i maja spokój przez 2-3tyg. (czyli do czasu kiedy już o nich zapomnimy).
 

DeletedUser

Guest
Propozycja wprowadzona w życie.

Pomysł został częściowo wprowadzony w życie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry