[Ulepszenie] Większa ilość osób w sojuszu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26668
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz sojusze z większą ilością graczy

  • Tak Powyżej 100

    Głosy: 2 22,2%
  • Tak powyżej 200

    Głosy: 3 33,3%
  • NIE

    Głosy: 3 33,3%
  • Obojętne

    Głosy: 1 11,1%

  • W sumie głosujących
    9
Status
Zamknięty.

DeletedUser26668

Guest
Witam.

To moja pierwsza propozycja wiec w razie co pisać jak coś źle zrobiłem :D


Moja propozycja polega na zwiększeniu ilości osób w sojuszu. Na większości światów liczba ta nie przekracza 100.

Można by wprowadzić co "któryś" świat z ilością np. 200-300 ?

I tak na jaki świat się nie spojrzy istnieją do każdego sojuszu Akademie, nie raz nawet kilka.
Plusem będzie na pewno ułatwienie pracy dla założyciela danego sojuszu który będzie kontrolował wszystko i nie będzie musiał zgadywać czy np. Akademia ma podpięte forum, czy też zaznaczony jakiś pakt czy wojnę.

Nie chcę by każdy świat miał to ustawienie bo gra w mniejszym składzie jest także ciekawa :)
Ale np. w co drugi "nowy" i co drugi " stary" można by wprowadzić większe sojusze :)

Pozdrawiam WeedBless :)
 

DeletedUser19924

Guest
Ja tam wolę mniejsze sojusze. Pewnie, że zawsze ma on jakąś akademię, a niektóre sojusze po 2-3 sztuki...nie wspominając o skrajnych przypadkach jak to ma miejsce na Sestos :)

Jakoś tak lepiej się później w takim małym składzie cuda buduje. Wychodzi zgranie i zaangażowanie...plus pokombinować trzeba. Nie jest to jedynie bezmyślne słanie surki i skracanie. Trzeba trochę poprzesyłać surkę odpowiednio, sfarmić swoich z łask...jest to jakieś urozmaicenie :)

A do tego powyżej 100 osób w sojuszu robi się bałagan jak dla mnie. Mając mniejsze sojusze można to wszystko kontrolować, sprawdzać dokładnie kto, co robi. Ustawiać ładne akcje, czy bronić się skuteczniej. Oczywiście moc przerobowa jest mniejsza, ale w mniejszej ekipie masz pewność, że masz odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu. Tworząc sojusze po 200-300 osób jedynie wspierasz masówki. W takiej liczbie osób mogą się nawet postawić mniejszej grupie zgranych osób...choć pewnie tylko na początku rozgrywki. Mając taką ilość członków w sojuszu jak dla mnie nie jesteś tego w stanie upilnować. Nie masz pojęcia, kto jest kto. Odpowiedzialność się rozmywa, więcej bumelanctwa jest.

Jakby miał grać na świecie z taką ilością osób w sojuszu, to nie tworzyłbym za nic w świecie sojuszu top1 przez minimum 175 dni gry. Pewnie byłyby to 2-3 sojusz do 100 osób mimo wszystko...a pewnie zdecydowanie mniej. Wszyscy i tak mają połączone forum, odpowiednie osoby w każdym sojuszu, które wszystkiego doglądają. A połączenie oczywiście na cudaki, bo jednak przy aktualnych możliwościach, czy raczej ograniczeniach, byłaby to jedyna możliwość konkurowania.
 

DeletedUser19924

Guest
A no i ta ankieta jakaś taka nijaka :) Pierwsza i druga odpowiedź nie wykluczają się...w dużej mierze oznaczają ten sam zbiór liczb.

Jak już chciałeś ankietę robić w oparciu o swoją tezę, to trzeba było dać:
- 301+
- 201-300
- 101-200
- poniżej 100
- wisi mi to :D
 

DeletedUser26668

Guest
No mogłem :D na drugi raz bede wiedział :p

No i wiadomo ze lepiej grac w małych składach :D ale dobrze by było usunąć efekt 10 Akademi ;p

i też napisałem ze co któryś świat mogła by być taka opcja :p Nawet jeśli świat podzielił by sie na 2-4 duże sojusze to czemu by nie :p
ważne by było coś nowego :p bo od kilkuu dobrych światów nie było sojów większych niż 100 (chyba od akcjum?)

Także jakaś wielka to zmiana nie jest a myśle że raz na jakiś czas by sie przydała :p
 

DeletedUser5

Guest
Na ten moment limit członków sojuszu na światach został zmniejszony i póki co nie planujemy powrotu do 100+ członków. Ale jeśli jesteście zwolennikami większych sojuszy, to zachęcam do komentarzy i głosowania w ankiecie, przekażemy wasze opinie do projektantów gry.
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...dobrze wiedzieć. Szkoda, że takie informacje nie wychodzą gdzieś dalej, do graczy chociażby :D
 

DeletedUser5

Guest
DonBeker, wiesz, w ciągu ostatnich 5 lat tylko jeden świat miał więcej niż 100 członków sojuszu :D Nie przypominam sobie, żeby do tej pory było duże zainteresowanie zwiększeniem limitu, nawet w ankietach z ustawieniami najwięcej głosów otrzymywały opcje 100 lub mniej.
 

DeletedUser26668

Guest
No ale czasem fajnie coś nowego dać :p A raczej to problem nie jest żeby wprowadzić jakiś świat z większą ilością graczy w sojuszu.
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja przeszła wstępną weryfikację i została przesłana do dalszego rozpatrzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry