[Ulepszenie] Większe możliwości edycji i wyboru w Planerze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27444
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wgraniem tej propozycji?

  • Nie

  • Obojętne

  • Tak


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser27444

Guest
Witam ..
Moja propozycja składa się z dwóch części :
Pierwsza dotyczy dodania możliwości edycji celu ataku w Planerze ataków.
W tej chwili przygotowany plan możemy edytować tylko jeżeli chodzi o ilość jednostek i czas wymarszu niestety nie ma możliwości zmiany celu. Przynajmniej ja nie umiem :)
Przygotowanie ataku z kilkudziesięciu miast trochę zajmuje i jest naprawdę wkurzającym fakt że muszę od nowa wprowadzić wszystko w przypadku zmian celu ze względu na zmiany taktyczne jakie naturalnie występują podczas gry ... np. nagłe pojawienie się 8k birek w miejscu planowanego ataku .. ech te kreciki.

Drugą propozycją jest możliwość przygotowania kilku wariantów planu z SELEKCJĄ który plan jest aktywny.
Dzięki czemu możliwe będzie przygotowanie kilku wariantów i przełączanie się w przypadku zmiany sytuacji ...
W tej chwili przygotowanie kilku wariantów jest możliwe ale niepraktyczne ze względu na powiadomienia które zostaną wygenerowane z każdego planu zawierającego ataki w danym momencie.
 

DeletedUser27444

Guest
A i jeszcze jedna rzecz ... w tej chwili jeżeli mamy więcej niż jeden plan to jeżeli chcemy go zmienić na inny dzień musimy każdy atak osobno przeklikać .. gorzej po edycji jednego ataku nie ma możliwości cofnięcia się w wyborze i edycji drugiego .. trzeba wyjść , wybrać jeszcze raz ten sam plan i dopiero edytować atak ..

Dlatego oprócz możliwości:
- edycji Celu
- Selekcji Aktywności Planu (wariantów planu)
- Łatwiejszej Edycji bez potrzeby wchodzenia i wychodzenia z konkretnego planu
, fajnie by było mieć możliwość przesuwania czasu dla konkretnego planu .... taki czas "0"
 

DeletedUser27444

Guest
Kurcze czy wszyscy którzy zaglądają mają po 20 miast ????
No właśnie sobie przygotowałem planera .. gość uciekł na urlop
I bez możliwości zmiany celu wszystko od nowa wyklikać trzeba :(
Ponad 100 ataków przedytowac ;(
 

DeletedUser22713

Guest
Możliwość ustawienia wszystkich wsparć na tą samą godzinę (ataków również oczywiście) byłaby też dobrym rozwiązaniem... chyba że jest taka możliwość a ja po prostu nie umiem.
 

DeletedUser27444

Guest
Nie ma kurczę ... ani zmiany celu , ani zmiany godziny masowo się nie da ... tylko pojedyńcze ataki czas możesz zmienić ,a jak nowy cel to tylko usunąć i jeszcze raz wklepać :((((((
 

DeletedUser19924

Guest
Ja tam bym chciał, aby w planerze można było ustawić "jednym kliknięciem" ataki/wsparcia na tę samą godzinę dla danej grupy miast. Korzystając z premki można sobie te miasta ładnie grupować. No i przy planowaniu działań wojennych dobrze by było, abym od razu mógł wrzucić jedną godzinę ataku dla całej grupy, niż tak jak jest teraz trzeba sporo godzin powklejać w kolejne rubryki. Jak już mam tę grupę z ogniami, czy czymkolwiek innym, to fajnie by było, aby to synchro można było od razu wstawić, a nie pojedynczo trzeba wszystko ustawiać.
 

DeletedUser29580

Guest
Moim zdaniem najprościej to by było przy wyborze celu dodać tylko okienko z czasem . A potem to ino klikamy miasta które chcemy puścić a czas zostaje, bo nieraz w grupach "ognie" ustawia się te co mają po kilkanaście h .
Ą dodatkowo bym dodał jakieś powiadomienie na apke bo ile to razy człowiek planer robi A tu nagle musi wyjść:(
 

DeletedUser18203

Guest
Mało tutaj zainteresowanych w temacie jest i myślę że dlatego że z 60% tego plenera nie ogarnia.
Ja gram już chwilę w to i tego plenery że tak powiem starałem się uzywac,ale zostałem przy tym że w notatniku wszystko zapisuje.
Łapie o co w nim chodzi,ale myślę że pierwsze co to powinno być jakieś wyjaśnienie ze tak powiem dla kotów jak z tego plenery korzystać.
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...mało zainteresowanych, bo i mało osób tutaj w ogóle regularnie zagląda, a o wypowiadaniu się nawet nie ma co wspominać. Może jedynie w tematach dotyczących danych światów.


PS: No chyba, że powstanie ankieta z ustawieniami następnego świata...wtedy nagle kilkaset osób pojawia się na forum i głosuje :D
 

DeletedUser27444

Guest
Mało tutaj zainteresowanych w temacie jest i myślę że dlatego że z 60% tego plenera nie ogarnia.
Ja gram już chwilę w to i tego plenery że tak powiem starałem się uzywac,ale zostałem przy tym że w notatniku wszystko zapisuje.
Łapie o co w nim chodzi,ale myślę że pierwsze co to powinno być jakieś wyjaśnienie ze tak powiem dla kotów jak z tego plenery korzystać.
Jest w FAQ instrukcja chyba Oszczepa na temat Planera ...
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja przeszła wstępną weryfikację i została przesłana do dalszego rozpatrzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry