Wiadomości prywatne

  • Rozpoczynający wątek Kurczak Dozymetryczny
  • Data rozpoczęcia

co sądzisz o propozycji

  • na tak

    Głosy: 14 82,4%
  • na nie

    Głosy: 1 5,9%
  • do poprawki

    Głosy: 0 0,0%
  • obojętne

    Głosy: 2 11,8%

  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
spory problem na 2.0 robi przeglądanie wiadomości prywatnych... dawniej do przejścia na następną stronę z listą wiadomości (bo już w samej wiadomości jest jak dawniej) wystarczyło kliknąć w jednym miejscu. w 2.0 trzeba wpisać liczbę i zatwierdzić.

drugi problem: jestem np na 5 stronie listy wiadomości i chcę otworzyć wiadomość a potem wrócić jednym kliknięciem do tej 5 strony - w 'jedynce' było to możliwe. podobnie nie możliwe jest otworzenie kilku wiadomości na raz...

myślę że pierwszy problem jest łatwy do naprawienia, więc proponuję w nim powrót do starego systemu wyświetlania listy wiadomości.

w sprawie drugiej nie przychodzą mi rozwiązania techniczne. w 'jedynce' po prostu otwierało się w nowej karcie/oknie. tu póki co chyba nie da się tego zrobić w ten sposób, więc może jakaś opcja otwierania wiadomości w nowych oknach gry?
 

DeletedUser

Guest
w ogóle postulowałbym do powrotu otwierania wszystkiego co się da w nowych kartach/oknach, nie tylko wiadomości - forum i otwarcie kilku tematów na raz, otwarcie kilku profili graczy/sojuszy itd. stary system był jednak pod tym względem wygodniejszy
 

DeletedUser9694

Guest
2 problem nie jest trudny do rozwiązania ;) Wystarczy włączyć możliwość, aby ta sama grupa mogła być wyświetlana w różnych. Bo jak wiemy jest możliwość otwarcia kilku okien (jedno na drugie, ale można je przeciągać po ekranie..), więc np.: raporty: otwieramy raport, następnie klikamy w raport, gdy otworzy się okienko mamy cały czas w pasku (lewy dolny róg) okno "Raporty", więc klikamy w te okno klikamy kolejny raport i mamy otwarte 2 raporty + okno z raportami. To samo z wiadomościami, forum sojuszu itd.

Myślę, że jasne?
 

DeletedUser

Guest
Jestem za. A zwłaszcza za tym, żeby można było otworzyć kilka wiadomości na raz. (a ile max to już można ustawić w.. ustawieniach;p)

jedicus - z Tobą się nie zgodzę. Tzw. wyskakujące okienka są lepsze niż otwieranie nowych kart w przeglądarce. ;)
 

DeletedUser

Guest
spróbuj teraz otworzyć kilka tych wyskakujących okienek na raz np. z profilami kilku graczy
gdzie tu wygoda jeśli się tego nie da zrobić?
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Wiadomości prywatne

Propozycja została Wprowadzona w życie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry