Wiadomość dla wszystkich i nie tylko

  • Rozpoczynający wątek ManioKoks
  • Data rozpoczęcia

Wiadomość do wszystkich uczestników sojuszu?

  • Tak,przydało by się

    Głosy: 11 57,9%
  • Nie,

    Głosy: 8 42,1%

  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.

Chciałbym się zapytać czy przeszło by w sojuszu zrobić "wiadomość dla wszystkich" :D.Miała ona by na celu wysłać wiadomość do wszystkich graczy w sojuszu :)


Chciałbym się zapytać czy przeszło by zrobić tak że gdy kogoś zapraszamy to nie idzie nam strona do "Podgłąd' w sojuszu tylko tam gdzie tego gracza zaprosiliśmy . Np. Jestem w rankingu i zapraszam ludzi i co chwile musze znów wpisywać i szukać po prostu nie chce mi się :eek:



Pozdro :)


31599.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Po 1 dodaj ankiete .
po 2 mimo że to jest w travianie i tak jestem na wielkie TAK , jest to bardzo ale to bardzo potrzebna opcja . Np. jakieś sojusze mają fuzje do założyciel pisze do wszystkich jedną wiadomośćią by przechodzili do jakiegoś tam sojuszu .
 

DeletedUser

Guest
Dokładne :/ musisz do każdego gracza pisać wiadomość .

Ankiety już nie dodam bo nie mogę :)

Nie tylko taka funkcja jest w Travianie :)




31599.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jest opcja korespondencji masowej, jednak dostęp do niej mają tylko osoby z odpowiednimi uprawnieniami w sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Witam.

Chciałbym się zapytać czy przeszło by w sojuszu zrobić "wiadomość dla wszystkich" :D.Miała ona by na celu wysłać wiadomość do wszystkich graczy w sojuszu :)
Zanim zadasz propozycje to zobacz czy coś takiego już jest.
 

DeletedUser

Guest
Jest opcja korespondencji masowej, jednak dostęp do niej mają tylko osoby z odpowiednimi uprawnieniami w sojuszu.

nie zgodze sie.
Nadal jest dość powszechny bug z wiadomością masową brak możliwości wysłania mimo uprawnień.
 

DeletedUser

Guest
dodawanie/usuwanie/wywalanie nic nie daje jak nie mogli tak nie mogą.
Ale faktycznie czasem te działania skutkują wiem bo sam to sprawdziłem, niestety mam kilku graczy w sojuszu którzy są jakby zbugowani na amen ;/
 

DeletedUser

Guest
To jest dostępne jak masz prawa jak to ktoś napisał już. Pomyśl sobie co by było gdyby każdy miał tę możliwość ;/ Spam na skrzynce totalny bo każdy by pisał różne rzeczy..
 

DeletedUser

Guest
Właśnie mi o to nie chodzi ....!!! Mi chodzi o to żeby "administrator" sojuszu , zastępca , lider mógł takie wiadomości pisać!!

Patrz co pisze..:confused:
 

Robin65

Zespół Grepolis
Opcję pisania równocześnie do wszystkich członków sojuszu spełnia korespondencja masowa. Więc nie bardzo rozumiem co nowego może wnieść Twoja propozycja.
 

DeletedUser

Guest
Chodzi mu żeby pisać do INNEGO sojuszu wiadomość masową......
 

DeletedUser

Guest
Korespondencja masowa ale jak jej mam użyć ?? Gdzie tą funkcję znajdę ?
 

DeletedUser

Guest
1. Sojusz, członkowie, zobacz czy masz zielone okno w "Korespondencja masowa"
Jeśli tak to:
2. Piszesz do dowolnego gracza i tam gdzie jest okno z jego nickem to chyba obok jest przycisk korespondencja masowa. Nie jestem pewien bo nie mam tej opcji.:(
 

Robin65

Zespół Grepolis
Jeśli masz udostępnione takie uprawnienia to Wiadomości -> Nowa wiadomość i obok okna adresata masz niebieska chorągiewkę jak w nią klikniesz wpiszą Ci się jako adresaci wszyscy członkowie sojuszu. Możesz taka listę edytować. W zakładce korespondencja masowa pojawią Ci się te posty które wysłałeś jako grupowe z dostępną listą adresatów niestety jak na razie nie dowiesz się kto odebrał taki list
 
Status
Zamknięty.
Do góry