[Wyjaśnione] Wiadomość Masowa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31889
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser32517

Guest
Ja to kolego sympatyczny jak chce napisać massa do swoich to klikam se w Wiadomości. (Tam masz po lewej)
I wyskakuje okno... No i jak se masika chce wysłać to klikam se w tym oknie zakładka „nowa wiadomość”
Gdy już jestem w owej zakładce to pojawiają się tam na górze takie napisy jak „Odbiorca” i zaraz pod nim „Temat” tam zauważ że po prawej stronie w oknie „odbiorca” jest se taki baner. No taka niebieska flaga jakby. Kliknij w tą ikonkę i... gotowe. Można pisać fajowego massa :)
 

DeletedUser31889

Guest
Ja to kolego sympatyczny jak chce napisać massa do swoich to klikam se w Wiadomości. (Tam masz po lewej)
I wyskakuje okno... No i jak se masika chce wysłać to klikam se w tym oknie zakładka „nowa wiadomość”
Gdy już jestem w owej zakładce to pojawiają się tam na górze takie napisy jak „Odbiorca” i zaraz pod nim „Temat” tam zauważ że po prawej stronie w oknie „odbiorca” jest se taki baner. No taka niebieska flaga jakby. Kliknij w tą ikonkę i... gotowe. Można pisać fajowego massa :)
Obawiam sie że słabo czytasz..... Przeczytaj jeszcze raz uważnie to o co ja pytałem.....
Jeśli sie domyślisz jaki zrobiłeś błąd to super
 

DeletedUser31889

Guest
Obawiam sie że słabo czytasz..... Przeczytaj jeszcze raz uważnie to o co ja pytałem.....
Jeśli sie domyślisz jaki zrobiłeś błąd to super
Ja wiem jak sie pisze masa do swoich. ale moje pytanie brzmiało "jak wysłać masa do INNYCH SOJUSZY" czy w ogóle idzie takiego masa wysłać....
 

DeletedUser34747

Guest
Zainstaluj se Norkę Krecika.
okok.gif
 
Jak masz zainstalowanego potuska to klikasz w te kopertki i tworzy ci wiadomość masową do sojuszu :)
do każdego soja możesz wysłać np wchodząc w ranking jakiś tam sojusz sobie znajdujesz klikasz w niego i otwiera się pierwsze okienko i tam na górze w prawym rogu masz tą możliwość.
 

Załączniki

  • wiad mas do soj.png
    wiad mas do soj.png
    9,5 KB · Wyświetlenia: 21
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry