[To nie błąd] wiadomośc z eventu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24190
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24190

Guest
Kilka chwil temu dostałem taka oto wiadomość:
"Spartańscy Zabójcy – twoja pozycja w rankingu w dniu 26
Grepolis
Grepolis dzisiaj o godz. 13:51
Znakomita walka!
Z sumą 86 punktów honoru, ty i twoi zabójcy zajęliście 424 miejsce w rankingu dziennym. Zastępy Rzymian gryzą już piach i nie stanowią zagrożenia.

Mieszkańcy Grecji dziękują za twą pomoc."


O co kaman???
 

DeletedUser19924

Guest
Event

Gram sobie dzisiaj spokojnie i nagle dostaję coś takiego:
f9fw49.jpg


Szczerze mówiąc, nie wiem, czy przy okazji ostatniego dnia eventu nie dostałem takiej wiadomości i czy to jest ta, którą powinienem wtedy dostać? A może event trwa nadal?


PS: Mam tylko nadzieję, że to jest taka jednorazowa wiadomość, a nie początek spamu jaki się już zdarzał?
 

DeletedUser24190

Guest
Odp: Event

heeheh byłem szybszy. Ale brawa za refleks :))
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: wiadomośc z eventu

Hehe...to widzę, że nie tylko ja dostałem tę wiadomość:) Pewnie coś nie zagrało i nie dostaliśmy tej wiadomości wcześniej...a dlaczego przyszła teraz, to pewnie nikt nam nie powie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Event

Czas dodania wiadomości jest taki sam, ale widziałem Twój temat niżej, więc pewnie byłeś szybszy...choć ja dodawałem screena
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: wiadomośc z eventu

Ranking eventu miał zostać zamknięty w niedzielę (6 września), ale z powodu niedopatrzenia tak się nie stało, więc wielu graczy nadal brało udział w rywalizacji aż do poniedziałku, wydając przy tym złoto, lecz nie zostali nagrodzeni za zajęcie pierwszego miejsca. Podjęto decyzję, że zwycięzcy powinni otrzymać bonusy, więc dzisiaj uruchomiony został skrypt, który podliczył liczbę punktów, wysłał wiadomości z informacją do graczy biorących udział oraz przyznał brakujące nagrody.

Połączyłam wasze tematy ;)
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: wiadomośc z eventu

Tia tez to dostalem,ale ok skonczylo sie na jednej wiadomosci nie na 200 jak w poprzednim:)
 
Do góry