[Ulepszenie] wiadomości masowe z aplikacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13185
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za dodaniem możliwości wysyłania wiadomości masowych z aplikacji???

  • Tak

    Głosy: 7 70,0%
  • Nie

    Głosy: 2 20,0%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 1 10,0%

  • W sumie głosujących
    10
Status
Zamknięty.

DeletedUser13185

Guest
Czy jest możliwość wprowadzenia wiadomości masowych z aplikacji na telefonach ?? To ułatwiło by szybsze poinformowanie całego sojuszu o np atakach na nas a nie zamęty że jesteśmy teraz na apce ,co wy o tym sądzicie??
 

DeletedUser29944

Guest
Właśnie też tak sadzę w nagłych przypadkach gdybyśmy nie mieli dostępu do komputera a musielibyśmy szybko wysłać wiadomość masową o ataku itp.to bardzo ułatwiło by tą sprawę.:)
 

DeletedUser19924

Guest
Jak macie zorganizowany sojusz, to zwyczajnie wystarczy założyć temat na forum, albo wysłać wiadomość do jednej osoby, która prześle ją dalej. To nie jest jakiś wielki problem...no i spamu też zawsze mniej.

PS: A ankieta to gdzie?
 

DeletedUser13185

Guest
Jak macie zorganizowany sojusz, to zwyczajnie wystarczy założyć temat na forum, albo wysłać wiadomość do jednej osoby, która prześle ją dalej. To nie jest jakiś wielki problem...no i spamu też zawsze mniej.

PS: A ankieta to gdzie?


Tak ale wiesz że np zepsuje ci się komputer a leci na cb kolon (będzie za 20m) to co zrobisz żeby poinformować sojusz ????? Korzystasz z apki i okazuje się że do osoby do której piszesz o pomoc nie ma i tylko co w takiej sytuacji możesz zrobić to napisać info na forum ( a nie we wszystkich sojuszach ludzie czytają forum) i tylko po tym czekasz na cud że ktoś odpisze na zwykłą wiadomość która zajmuję do wszystkich do 10 minut
 

DeletedUser29184

Guest
Wg mnie propozycja jest okej, mnie tez czasem denerwuje brak mozliwosci wyslania massa czy skopiowanie ruchomego raportu z apki i trzeba sie z przegladarki logowac. Apropos informacji na szybko do kolegi wyżej, to oprocz pisania wiadomosci zafejkuj gracza to powinieneś go przywołac na grepo
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser13185

Guest
Wg mnie propozycja jest okej, mnie tez czasem denerwuje brak mozliwosci wyslania massa czy skopiowanie ruchomego raportu z apki i trzeba sie z przegladarki logowac. Apropos informacji na szybko do kolegi wyżej, to oprocz pisania wiadomosci zafejkuj gracza to powinieneś go przywołac na grepo
smiley_emoticons_smilenew.gif
Jeśli to było do mnie to fajnie jak by był na moim świecie i wgl Hehe ale tak serio pewnie jak by grał na apce to może by nie miał do tego pretensji bo by wiedział o co chodzi:)
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja przeszła wstępną weryfikację i została przesłana do dalszego rozpatrzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry