1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Wiadomości prywatne

Dyskusja w 'Wprowadzone w życie' rozpoczęta przez użytkownika Kurczak Dozymetryczny, 30. Kwi 2011.

?

co sądzisz o propozycji

1. na tak

14 głos(ów)
    82,4%
  2. na nie

1 głos(ów)
    5,9%
  3. do poprawki

0 głos(ów)
    0,0%
  4. obojętne

2 głos(ów)
    11,8%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. spory problem na 2.0 robi przeglądanie wiadomości prywatnych... dawniej do przejścia na następną stronę z listą wiadomości (bo już w samej wiadomości jest jak dawniej) wystarczyło kliknąć w jednym miejscu. w 2.0 trzeba wpisać liczbę i zatwierdzić.

drugi problem: jestem np na 5 stronie listy wiadomości i chcę otworzyć wiadomość a potem wrócić jednym kliknięciem do tej 5 strony - w 'jedynce' było to możliwe. podobnie nie możliwe jest otworzenie kilku wiadomości na raz...

myślę że pierwszy problem jest łatwy do naprawienia, więc proponuję w nim powrót do starego systemu wyświetlania listy wiadomości.

w sprawie drugiej nie przychodzą mi rozwiązania techniczne. w 'jedynce' po prostu otwierało się w nowej karcie/oknie. tu póki co chyba nie da się tego zrobić w ten sposób, więc może jakaś opcja otwierania wiadomości w nowych oknach gry?

2. jedicus

jedicus Guest

w ogóle postulowałbym do powrotu otwierania wszystkiego co się da w nowych kartach/oknach, nie tylko wiadomości - forum i otwarcie kilku tematów na raz, otwarcie kilku profili graczy/sojuszy itd. stary system był jednak pod tym względem wygodniejszy

3. bywapl

bywapl

2 problem nie jest trudny do rozwiązania ;) Wystarczy włączyć możliwość, aby ta sama grupa mogła być wyświetlana w różnych. Bo jak wiemy jest możliwość otwarcia kilku okien (jedno na drugie, ale można je przeciągać po ekranie..), więc np.: raporty: otwieramy raport, następnie klikamy w raport, gdy otworzy się okienko mamy cały czas w pasku (lewy dolny róg) okno "Raporty", więc klikamy w te okno klikamy kolejny raport i mamy otwarte 2 raporty + okno z raportami. To samo z wiadomościami, forum sojuszu itd.

Myślę, że jasne?

4. PoveR

PoveR Guest

Jestem za. A zwłaszcza za tym, żeby można było otworzyć kilka wiadomości na raz. (a ile max to już można ustawić w.. ustawieniach;p)

jedicus - z Tobą się nie zgodzę. Tzw. wyskakujące okienka są lepsze niż otwieranie nowych kart w przeglądarce. ;)

5. jedicus

jedicus Guest

spróbuj teraz otworzyć kilka tych wyskakujących okienek na raz np. z profilami kilku graczy
    gdzie tu wygoda jeśli się tego nie da zrobić?

6. Red Slayer

Red Slayer

Odp: Wiadomości prywatne

Propozycja została Wprowadzona w życie.

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.