[To nie błąd] wiadomości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16109
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16109

Guest
Jak do mnie napisze jakiś człowiek wiadomość i chcę otworzyć wiadomość to pisze nie odnaleziono wiadomości już tak drugi raz mi się zdarzyło od początku Koryntu i tylko to jest tak na tym świecie na innych jest ok , jak napisze do mnie ktoś z sojuszu to jest wszystko ok ale jak ktoś bez sojuszu lub z innego sojuszu to nie mogę otworzyć.Nie wiem czy to błąd czy gdzieś się to ustawia ale kolega doradził mi żebym to zgłosił :)
 
Odp: wiadomości

Prawdopodobnie był to spam z jakimiś reklamami i został usunięty. Takie wiadomości zdarzają się zdecydowanie częściej na nowszych światach niż na starszych i dlatego na innych światach nie zauważyłeś tego.
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: wiadomości

skoro tak to Dziękuję za odpowiedź.Temat można usunąć

6.
prezent1.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15461

Guest
Odp: wiadomości

Też tak ostatnio miałem.
I TO NIE BYŁ SPAM!!!!!
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: wiadomości

Bo mi kolega z sojuszu zadał tą wiadomość.
Dogadaliśmy się na forum, miał wysłać mi tajne dane. Wysłał, a nie dostałem wiadomości
 

DeletedUser

Guest
Odp: wiadomości

gr1w0u.jpg
Ja Mam takie coś i nie wiem dlaczego tak mi sie stało :( czyszczenie przeglądarek nie pomogło w czym problem ??
 

DeletedUser

Guest
Odp: wiadomości

Współczuje Ci. Strasznie musi Ci to utrudniać grę. Spróbuj na innej przeglądarce.
Ale chyba nie grasz na Internet Explorer ?

nie utrudnia bardzo ale drażni w oczy i trochę irytuje chciał bym mieć normalnie a każdy błąd powinien być naprawiony
nie nie gram na IE Gram na Chrome
 
Do góry