[Naprawiony] Wiadomości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19924
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Po dzisiejszej aktualizacji nagłówki w wiadomościach jakoś dziwnie wyglądają...chyba coś poszło nie tak:

2ngzuyx.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiadomości

Ja mam normalnie, jak używasz chrome, to wejdź w ustawienia w czcionke i zmień wielkość czcionki troche, powinno być dobrze.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wiadomości

U mnie na mozilli wszystko gra, tak więc spróbuj może tak jak radzi kolega wyżej, choć według mnei powinno być tak, że tor aczej gra się dostosowuje do przeglądarki, a nie przeglądarka do gry :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wiadomości

U mnie na Mozilli wygląda to tak samo jak na Chromie, czyli jak na zdjęciu powyżej. Zmiany czcionki w Chrome nic nie dają...bez względu na to, jaką czcionkę ustawię, to mam tak samo.

Próbowałem włączać i wyłączać skrypty. Zmieniałem przeglądarki i inne cuda wyprawiałem:)


PS: A może u Was sczytuje z temp stary wygląd strony i dlatego błędu nie widać? Bo ja po aktualizacji czyściłem przeglądarkę i wtedy się błąd pojawił dopiero...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wiadomości

Zaraz sprobuje wyczyscic ccleanerem i dam znac co wyszlo, ale to na woja odpowiedzialnosc heheh


E: Czyszczenie jednak z poziomu przeglądarki bo cleaner nie chciał sie uruchomić i nadal wszystko gra.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wiadomości

To ja nie wiem, od czego to zależy i dlaczego u mnie wygląda to tak, jak wygląda:/ A jak u nikogo innego nie występuje coś takiego, to i tak nic z tym się nie da zrobić.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ooo...a teraz jeszcze większy hit:) Na Sparcie wszystko wróciło do normy i wygląda normalnie, a na Juktasie ciągle problem występuje. A ja kompletnie nie rozumiem, o co tutaj chodzi, bo nic nie zmieniałem...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Hehe...wszedłem na Mozille, żeby sprawdzić jak to wygląda i tam na obu światach błąd nadal jest. Zalogowałem się ponownie na Chrome i błąd powrócił na Sparcie...znowu widzę go na obu światach.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wiadomości

Hehe czary, tak jak działające gra i fo dla jednych, a dla innych nie :)
Także nie mam pojęcia od czego zależy ten Twój błąd, chyba, że jest przypisany typowo do Twojego konta, choć nie wiem czy to możliwe.

82
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiadomości

U mnie ten sam błąd - wygląd nagłówków wiadomości taki sam jak na screenie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wiadomości

Jakiś modek tutaj może zagląda jeszcze, czy wszyscy poznikali gdzieś? U mnie nadal jest błąd i wszystko co zrobię nie jest w stanie nic zmienić. Fakt, była chwilowa poprawa na jednym świecie, ale po odświeżeniu strony wróciło do błędu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiadomości

U mnie również po aktualizacji błąd jak na screenie.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Wiadomości

Dziękujemy za zgłoszenie, błąd udało się powtórzyć i został przekazany do techników.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wiadomości

Skoro dalo sie powtorzyc, to mozna spytac co go powoduje?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Wiadomości

Skoro dalo sie powtorzyc, to mozna spytac co go powoduje?

We wszystkich przypadkach, na które się natknęłam, błąd występuje, gdy na koncie aktywny jest zarządca. Pojawia się dodatkowa zakładka i w naszej wersji językowej tekst się nie mieści, więc dziwnie się rozjeżdża.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wiadomości

Ok, dziekuje z odpowiedz. U mnie zarzadcy nie ma wiec dlatego nie bylo tego bledu.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wiadomości

Dziękuję za zainteresowanie tematem :) W sumie trudno mi się nie zgodzić z tą diagnozą, bo jak teraz sobie przypominam, że właśnie 14.01 kończyła mi się premka na tym świecie, gdzie nastąpiła chwilowa poprawa...czyli jak się skończyła premka, to się poprawiło, a jak się spostrzegłem i dokupiłem, to się popsuło z powrotem. Coś w tym może być :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wiadomości

FF, Akcjum, pomagier aktywny - błąd także występuje u mnie;/
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wiadomości

Mam pytanko - czy błąd zostanie naprawiony? Bo troszkę irytujące jest to w obecnej formie z pomagierem.
 
Do góry