[To nie błąd] wiadomosci

  • Rozpoczynający wątek gr217
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
siemka nie wiem czy to błąd czy nie ale zostałem zaproszony do sojuszu i zostałem przyjęty ale teraz na moja skrzynkę przychodzą wiadomości żebym zaprosił do sojuszu ja nie mogę zapraszać bo to nie ja go założyłem
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: wiadomosci

Czyli dostałeś zaproszenie od sojuszu i wkrótce potem ktoś poprosił cię o zaproszenie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: wiadomosci

siemka nie wiem czy to błąd czy nie ale zostałem zaproszony do sojuszu i zostałem przyjęty ale teraz na moja skrzynkę przychodzą wiadomości żebym zaprosił do sojuszu ja nie mogę zapraszać bo to nie ja go założyłem
Możliwe, że twój sojusz umożliwił każdemu graczowi zapraszanie graczy i nie musisz być założycielem by zapraszać innych graczy :) Aa te wiadomości to mogą być wysyłane z wyszukiwarki. Innego rozwiązania nie widzę..
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: wiadomosci

Jak wejdziesz w zakładkę sojusz i sprawdzisz tam w zakładce członkowie, to dowiesz się jakie masz możliwości w sojuszu. Tak jak zostało wspomniane powyżej, prawdopodobnie jakaś osoba z uprawnieniami, po Twoim przyjściu do sojuszu, dała Ci możliwość zapraszania nowych graczy. A jak masz tę możliwość aktywną, a sojusz widnieje w wyszukiwarce, to będziesz takich wiadomości otrzymywał jeszcze więcej.

To nie jest błąd...a przynajmniej nie powinien być, o ile masz uprawnienia do zapraszania innych graczy do sojuszu:)
 
Do góry