Wicherki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15560
  • Data rozpoczęcia
Odp: Wicherki

6/10
Ładnie się napracowaliście ale, prezentacja w ogóle nie praktyczna. Nie ma tam nic co by was zaprezentowało. Jedynie na samym początku wymieniliście graczy
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Wicherki

Ciekawa prezentacja fajnie to wymyśliłeś ale mało informacji o sojuszu więc daje 7.5/10
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wicherki

Boski filmik:) ALe również wedlug mnie troche za mało informacji :)
7/10
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Wicherki

Daję 7/10, filmik jest bardzo dobry(wszystkie fragmenty z filmów które oglądałem;)) tylko mało informacji, gdyby było ich więcej dałbym 10/10. W jakim programie go robiłeś?
Mogłeś też filmik dodać w taki sposób
[video=youtube;tOZZl0NoUSg]http://www.youtube.com/watch?v=tOZZl0NoUSg&feature=youtu.be[/video]
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Wicherki

Daję 7/10, filmik jest bardzo dobry(wszystkie fragmenty z filmów które oglądałem;)) tylko mało informacji, gdyby było ich więcej dałbym 10/10. W jakim programie go robiłeś?
Mogłeś też filmik dodać w taki sposób
[video=youtube;tOZZl0NoUSg]http://www.youtube.com/watch?v=tOZZl0NoUSg&feature=youtu.be[/video]


Wrzuciłem filmik, bo uważam, że Paweł-autor odwalił kawał dobrej roboty, nie jest to co prawda prezentacja, film powstał z myślą wrzucenia na profil sojuszu, stąd brak informacji o paktach, ponach czy wymyślanych pięknych słów. Nas bronią pkt walki :) Rekrutację od dawna mamy zamkniętą, a założyciele to łooo(nie wypada mi mówić o sobie, a tymbardziej o Darku).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15014

Guest
Odp: Wicherki

Filmik fajny. Proponuję go wysłać na konkurs prezentacji, który powinien odbyć się we wrześniu. Potrzeba tylko dodac wiecej informacji - i może trochę dramaturgii ;)

A tak przy okazji czy macie coś wspólnego z Wind of Wars z Psi. Kiedyś z nimi się prałem.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Wicherki

Filmik fajny. Proponuję go wysłać na konkurs prezentacji, który powinien odbyć się we wrześniu. Potrzeba tylko dodac wiecej informacji - i może trochę dramaturgii ;)

A tak przy okazji czy macie coś wspólnego z Wind of Wars z Psi. Kiedyś z nimi się prałem.

psotka02 :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Wicherki

Wichry Wojny...paaamiętaaam. Mieszkałem w waszych miasteczkach, jadłem z waszych miseczek, piłem winko z waszych piwniczek, obściskiwałem...:rolleyes:

Ładne nawet tylko muza zbyt osłuchana delikatnie mówiąc.

pozdro. Legreg ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wicherki

Ja tez pamietam Wicherki tyle ze to czasy Lambdy i My :)
jedynie kogo widze z tamtych czasów to psotka
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: Wicherki

psotka, hmm znajoma ksywka. pamietam filipmori, blacku i kilku innych. Dobra ekipka była. Ciekawy jestem jakby im poszło z moją obecną. Zapraszam na Knossos.
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Wicherki

Wichry Wojny...paaamiętaaam. Mieszkałem w waszych miasteczkach, jadłem z waszych miseczek, piłem winko z waszych piwniczek, obściskiwałem...:rolleyes:

Ładne nawet tylko muza zbyt osłuchana delikatnie mówiąc.

pozdro. Legreg ;)


Witaj Legreg:) to miłe że mnie pamiętasz. Filipmori i Pentagram (jako Penti80) grają na Knossos
 

DeletedUser15956

Guest
Odp: Wicherki

na PHI też były-2 największa masówa na serwerze
 
Do góry