Wichry Wojny

  • Rozpoczynający wątek Konfucjusz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
"Hoplita podparł się o włócznię i wytarł drżącą ręką strużki spływające mu na oczy - mimo, że noc była zimna to pot lał się z niego litrami. Litrami lała się także krew. Obok. Blisko. Zbyt blisko.
- Tato, dlaczego musimy z mamusią wyjeżdżać? - spytał się niebieskooki blondynek ściskając przy sobie drewniany mieczyk.
- Synku - ojciec wstrzymał ostatnimi siłami drżenie rąk i spazmy strachu na twarzy przytulając chłopca - musicie na jakiś czas wyjechać, bo do tego miasta przyjadą źli ludzie. Ale nie martw się, za jakiś czas wrócimy i będziemy znów razem bawić się na plaży. Musisz być dzielny i opiekować się mamusią.
- Dobrze Tato. Do zobaczenia - powiedział chłopiec i odszedł w kierunku matki, która zarzucając kaptur na głowę ruszyła w kierunku przystani nie oglądając się na męża. Zachować resztki honoru... bez łez.

Hoplita podniósł włócznię i ruszył w kierunku murów. Noc była cicha, ale granice sąsiednich wysp znaczyły łuny pożarów, których zapach docierał już tutaj.
Także i tutaj nadszedł wicher. Wicher Wojny..."


Jesteśmy Wichrami Wojny - nigdy nie wiadomo gdzie nas zawieje, chyba tylko Wielka Nierządnica wie, ale ona nie ostrzega. Nigdy.

Rozglądaj się dookoła, a jak poczujesz zapach pożaru, a liście na Twoim podwórku porwie wicher, to podnieś włócznię i tarczę i idź na mury.

Tam się spotkamy...
 

DeletedUser

Guest
?

Gdzie jakieś informacje?
Brak loga i reszty..

na razie 1/10 za to ze wiesz jak zrobić pochylony tekst ;)
 

DeletedUser

Guest
żadnych linków, grafiki, informacji o sojuszu... słabo jak na tak silny sojusz.

@Squnqs: przy tym 1/10 zapomniałeś o dużych czerwonych literach:)
 

DeletedUser

Guest
żadnych linków, grafiki, informacji o sojuszu... słabo jak na tak silny sojusz.

@Squnqs: przy tym 1/10 zapomniałeś o dużych czerwonych literach:)

Skoro tak to masz 1+/10 ;)

Radzę też zobaczyć mój przykład, jest w każdym dziale z prezentacjami sojuszu ;) Może Cie to nakieruje ;)
 

DeletedUser

Guest
Ci którzy twerdzą iż to jest bardzo dobre to znaczy że są z tego sojuszu:p
nie ma tutaj nic.
1/10
 

DeletedUser

Guest
No to obalę twoją teorię Cykuś :p

Z ich sojuszu nie jestem a mi się podoba.
Nietypowa prezentacja która zamiast przyciągać grafiką, daje zrozumiałe i czytelne przesłanie :)

Najważniejsze info jest - są agresywni, bezlitośni i ogólnie należą do tych z którymi Luke walczył :p (historyjka to nam wyjaśnia)

Ponadto, mamy podane do kogo się zwrócić w razie czego - do wyższej instancji ochlapanej krwią :D

Uważacie że brak linków to minus? Po grzyba ci linki tak na prawdę? To jest prezentacja, nie Google search. Jeśli jesteś w grze to zobaczysz profil sojuszu, jeśli nie ma cię w grze, to te "ważne" informacje cię tak na prawdę nie interesują :p

Cholera, się rozpisałem tak jakbym się podlizywał :p

Teraz minusy - historyjka... brakuje jej "czegoś" (albo jest tego "czegoś" za dużo? Ciężko powiedzieć, ale mogłaby być lepsza - tym bardziej, że to ona jest głównym środkiem przekazu w prezentacji).
Tekst powinien też moim zdaniem być scentrowany.

Ocena... 7+/10. Zasłużona :)
 

DeletedUser

Guest
A ja dam 8+/10

Z całym szacunkiem ale Squnqs masz jakieś wyświechtane pojęcie o prezentacji sojuszu, może fascynują cię znaki "=" że robisz je co przerwę ale jeżeli jakiś gracz ma trochę oleju w głowie i widzi te durne mieczyki i inne badziewia automatycznie robi "wstecz" i stara się o tym zapomnieć. Jak dlamnie opis powinien zawierać jasny przekaz złożony w sensowną całość a nie ochłapy tekstów typu: JESTEŚMY LWY I MAMY KŁY... Nadmierne używanie capslocka nie służy i granie w Ogame p.Squnqs też nie (skoro masz takie zamiłowanie do graficznych wersji to idź na dział Twórczość...)
 

DeletedUser

Guest
A co ma piernik do wiatraka (znaczy - dokładne informacje o sojuszu do prezentacji)? To tak jakbyś chciał by w reklamie ciastek "XYZ" podali ci z czego dokładnie je zrobili :p

Nic więc nie dziwcie się, że tak surowo to oceniam bo taki tekst to każdy sobie może napisać
Byś się zdziwił :p A poza tym - linki do założyciela, info o tym na jakim morzu chcą panować na początku... toć to jest w prawie każdej prezentacji tutaj, znaczy że to też każdy może zrobić ;) A więc to nie jest argument :)

Dobra, kończę spamować, bo tu się szykuje dłuższa dyskusja, a mi nie chce się babrać w różnych definicjach, pojęciach itp.
Zresztą, wszystko koniec końców leży w kwestii gustu.

Taaa... to idę spać, już późno :p Do poranka, moi drodzy!

RailGun​
 

DeletedUser4784

Guest
A mnie się podoba :D Konkretny przekaz tego co w Wicherkach najważniejsze :) W sposób obrazowy przedstawia wszystkim to co czeka każdego sąsiada Wicherka :) Żadne szatany, valhalle i inne potwora nie mogą spać spokojnie gdy Wicherek rusza w bój ;)
 

DeletedUser

Guest
obserwuję ten sojuszu od początków i w 100% będzie władał światem theta ;p
 

DeletedUser

Guest
Podoba mi się. Uważam, że to dobra prezentacja. Dlaczego? Bo się wyróżnia, i to in plus, a zatem zwraca uwagę. Prezentacja jest wizytówką sojuszu i wiele o nim mówi, zwłaszcza temu, kto potrafi czytać między wierszami. Gdybym grał na Thecie z pewnością przyjrzałbym się temu sojuszowi uważniej, właśnie dzięki niej. Twórcy prezentacji chciało się bowiem postarać o coś więcej, niż tylko skopiowanie ogranych do bólu sloganów czy hardych (i z reguły zupełnie próżnych) pogróżek oraz suchego i równie sztampowego wyliczenia mało istotnych i jeszcze mniej zajmujących informacji i cyferek. Słowem nie poszedł na łatwiznę. To, że niektórzy napisaliby może ów tekścik nieco lepiej czy zgrabniej jest mało istotne, istotne jest, że prawdopodobnie znaczna większość nie tylko nie potrafiłaby się nawet zbliżyć do tego poziomu, co nawet rozpoznać, jak wiele im do niego brakuje. Niestety. Cóż więc można tutaj wyczytać między wierszami? Ano na przykład, że Twórca jest niegłupi, ma wyobraźnię, umie się poprawnie posługiwać polszczyzną (coraz rzadsze i tym cenniejsze). To dobrze wróży zarówno poziomowi gry sojuszu, jak i komfortowi komunikacji na jego forum. Prezentacja zwraca też bowiem uwagę graczy odpowiedniego pokroju, graczy na poziomie, cennych dla sojuszu. Zwolennicy wypalających oczy prezentacji w rodzaju:

"Jesteśmy tu i tu, wodzem jest Miszczu1234567 (wybór nicka również wiele mówi o graczu, ale to osobny temat), a rangi mamy takie to a takie, wszystkich pokonamy, bo jesteśmy wspaniali, superzgrani, niemasowi i najlepsi na świecie; i to już koniec... twój, jeśli się nie przyłączysz..."

(a do tego obowiązkowo wieńczący "dzieło" kiczowaty obrazek), będą tu kręcić nosem i pójdą w inną stronę, a to bardzo dobrze dla sojuszu i spodziewanego poziomu jego członków. Zatem taka forma prezentacji spełnia też rolę selektora, sita, bo aby móc rzetelnie zdecydować, czy zawarta w niej treść odpowiada naszym gustom, wpierw musimy ją pojąć i umieć ową treść odczytać, a to wymaga pewnej, może nie jakieś tam olbrzymiej, ale jednak inteligencji. Zatem gracze "inteligentni inaczej" zostaną odsiani już na starcie, nie skumają, o co chodzi i odejdą zniesmaczeni, że za mało obrazków i kolorów, a to oszczędzi sojuszowi użerania się z nimi i usuwania ich później. Co więcej ów tekst podaje w ciekawy sposób informacje o planowanej filozofii gry sojuszu, dzięki czemu wiem, czy dobrze będzie mi się grało w jego szeregach. Wszak o to w tej grze chodzi, by czerpać z niej przyjemność i satysfakcję, czyż nie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5254

Guest
obserwuję ten sojuszu od początków i w 100% będzie władał światem theta ;p

hehe dlatego chcialbym sie tam wkrecic ale troche ciezko bo zaproszen nie przyjmuja:( a sami widze tez nie zapraszaja. teraz jestem w jakims sojuszu drucik..... szczerze porazka wichry na podwieczorek by go zjadly:):D
 

DeletedUser

Guest
Wichry to dobra , ciepła i bezpieczna przystań ........ nudy :):)

ludzie lubią sie bandować i sobie pomagać a wichury na pewno tak robią więc staraj sie aby tam wkręcić ......jak 10 miast zacznie być standardem może też spróbuje dla nich pracować :D:D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser202

Guest
też bym do nich podbił ale jestem za cienki w uszach :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wichry to::: dobra, ciepla ( pod ostrzalem ognikow), bezpieczna (jasne, zwlaszcza na morzu 44), przystan (bicie punktow walki), nudy (widocznie jestes na morzu 54/55) :D


OJCIEC SWIETY W WIETRZNY DZIEN POWIEDZIAL:: NIE LEKAJCIE SIE...:eek:


Pozdrowienia dla::: Marika24 :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry