[Ulepszenie] Widok kultury

  • Rozpoczynający wątek imiterr
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem tej drobnej zmiany?

  • Tak, jestem za

    Głosy: 16 66,7%
  • Nie, jestem przeciw

    Głosy: 4 16,7%
  • Obojętne

    Głosy: 4 16,7%

  • W sumie głosujących
    24

DeletedUser

Guest
Chciałbym aby do widoku kultury (z opcją zarządca) dodano informację o ilości aktualnie zorganizowanych pochodów, festynów itd. Przy sporej ilości miast liczenie w stylu: czy zdążę zrobić slota przed wpłynięciem kolona? bywa męczące.

Obecnie wygląda to tak:
Bez tytułu.png

Po zmianie mogłoby wyglądać tak:
Bez tytułu2.png

Co o tym sądzicie?
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Widok kultury

Dobry pomysł
proponowałbym jeszcze, żeby w nawiasie podać potencjalną liczbę punktów kultury po zakończeniu wydarzeń, na Twoim przykładzie byłoby to
3957(3994)/3978
 

DeletedUser

Guest
Odp: Widok kultury

Jeżeli już jest taka propozycja, to warto byłoby dodać także w pasku poziomu kultury ilość punktów kultury, których brakuje do kolejnego slota. Tak jest np. w opcji premium przy posiadaniu jednego z konwerterów, o ile się nie mylę. Taka opcja jest bardzo przydatna w grze. ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Widok kultury

Korzystając z QT masz w opcjach premium informacje w przejrzystej formie ile pochodów/festynów/przedstawień/igrzysk możesz wykonać. Do tego na pasku masz w nawiasie podaną informację ile punktów brakuje Ci do kolejnego slota...a jak przekroczysz granicę, to dodatkowo wyskakuje Ci zegar, który odlicza czas do uzyskania wolnego slota.

Rozwiązanie idealne. Lepiej, żeby tak zostało...szkoda, aby Inno kopiowało kolejny pomysł gracza tworzącego skrypt i go popsuło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Widok kultury

Dzięki za namiar DonBeker. Korzystam z trzech skryptów, ale tego jeszcze nie testowałem.
 
Odp: Widok kultury

pomysł na tak, często sam się zastanawiam ile pochodów/festynów już mam zleconych, przy kilku miastach nie jest problemem sobie to policzyć ale przy kilkudziesięciu nikomu się chyba nie chce samemu tego liczyć.

Korzystając z QT masz w opcjach premium informacje w przejrzystej formie ile pochodów/festynów/przedstawień/igrzysk możesz wykonać. Do tego na pasku masz w nawiasie podaną informację ile punktów brakuje Ci do kolejnego slota...a jak przekroczysz granicę, to dodatkowo wyskakuje Ci zegar, który odlicza czas do uzyskania wolnego slota.

Rozwiązanie idealne. Lepiej, żeby tak zostało...szkoda, aby Inno kopiowało kolejny pomysł gracza tworzącego skrypt i go popsuło.

nie każdy korzysta z tego skryptu, są gracze przyzwyczajeni do innych i nie wiem czy chętnie zmienili by je na inny, chyba że reszta tworzących skrypty poszła by tym torem i wprowadziła takie coś u siebie i w tedy każdy był by zadowolony :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Widok kultury

Ja się tylko zastanawiam, po co chcesz zmieniać skrypty? Przecież można dodać QT i korzystać z wszystkich...jaki jest to problem? Sam korzystam z GRCRT, DIO-Tools i QT...jak pewnie większość graczy grających już jakiś czas w Grepo.

PS: Widać pojęcie plagiatu jest Ci obce i nie liczy się dla Ciebie czyjaś własność intelektualna? Dobrze, że większość twórców skryptów ma na to trochę inne spojrzenie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Widok kultury

Skrypty to nie zło. Wystarczy zainstalować i mieć więcej funkcji niż zwykli gracze. :)
W skrypcie można zauważyć tą możliwość, niż powtórnie męczyć Inno, czymś co jest już stworzone przez trud innej osoby?
Jestem na nie.
 
Do góry