[Ulepszenie] Widok miasta

  • Rozpoczynający wątek lolface1233
  • Data rozpoczęcia

Czy ta propozycja Ci się podoba ?

  • Tak

    Głosy: 21 51,2%
  • Nie

    Głosy: 8 19,5%
  • Obojętnie

    Głosy: 9 22,0%
  • Wymaga dopracowania

    Głosy: 3 7,3%

  • W sumie głosujących
    41
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Prosta propozycja. Kto chce, mógłby sobie zmienić z nowego widoku miasta na stary w ustawieniach. Więcej chyba nie muszę wyjaśniać :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Widok miasta

Czemu miałoby nie przejść ? Ile to osób narzekało w "dyskusje na temat aktualizacji" na ten widok ? Powinna być możliwość wyboru, czy się chce, czy nie. Rozumiem że to obojętne dla osób, którym podoba się ten widok i szanuję wybór :)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Widok miasta

Jak dla mnie obojętnie nowy widok nie przeszkadza ale może dla innych jest jakąś przeszkodą .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Widok miasta

Mi to obojętne bo i tak mam pomniejszony widok dzięki konwerterom
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Widok miasta

Głos na obojętne, jest nowy widok miasta do którego każdy się z czasem przyzwyczai ale jeśli ktoś chce korzystać ze starego dlaczego mu nie umożliwić takiej funkcji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Widok miasta

Skoro w tych krecikach da się zmienić, to czemu miałoby tego nie być w grze ? Wy nic nie tracicie, osoby, które wolą stary tylko zyskują.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Widok miasta

to jest aby kwestia przyzwyczajenia
za dwa tygodnie nie będzie wam to i tak przeszkadzało
 

DeletedUser

Guest
Odp: Widok miasta

Wiesz, Inno starało się zrobić dla nas coś miłego :) Np ten widok miasta mi się podoba, ale jeśli dalej nie wiesz jak go wyłączyć to musisz zrobić tak:

Masz ten widok ---> na górze jest "Widok Wyspy" ---> kliknij w niego ---> teraz jest tak, jak na początku :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Widok miasta

Niech dadzą możliwość zmiany widoku, dla mnie tamten był lepszy, ten zaś mi przeszkadza :)
 

DeletedUser22490

Guest
Odp: Widok miasta

Prosta propozycja. Kto chce, mógłby sobie zmienić z nowego widoku miasta na stary w ustawieniach. Więcej chyba nie muszę wyjaśniać :D
ja też nie chce zeby po przejsciu do danego miasta włączał mi sie automatycznie widok!!! chcialbym zeby kazdy mial mozliwosc wyboru w ustawieniach!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Widok miasta

Jasne. Przyzwyczaimy się. Ale dalej łatwiej by było nam grać na starym i miło by było, gdyby była opcja w ustawieniach. Wiem jak się ustawia widok wyspy. Jednak jak tylko klikam miasto, to znów się odpala ten widok :) Pomyślcie jeszcze o tych, co posiadają słaby internet/komputer i co muszą czekać, żeby cokolwiek zrobić. Ten widok się trochę dłużej wczytuje.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Widok miasta

No tak bywa, że czasami nam ciężko przyzwyczaić się do zmian.
Wiedzą o tym najlepiej Ci, którzy musieli z wersji 1.0 przestawić się na wersję 2.0.

Jestem przeciwna propozycji. Obciążyłoby to serwery jakby każdy miał możliwość zmian.
Pierwsze dni było trudne, ale już opanowałam co i jak szybciutko sobie zmieniać.
A sam widok miasta rozbudowanego mi się podoba, ale jeszcze bym go zmieniła.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Widok miasta

Jak tak patrzę, to temat trochę bez sensu... Za dużo sprzeciwów, a jak tak patrzę to z 3 "nie" jest uzasadnione tylko jedno (Sisi) :D Tak samo temat wymaga dopracowania, też brak wytłumaczenia. Wszystkie "obojętne" rozumiem. Widziałem w dyskusji na temat tej aktualizacji duże zaangażowanie, więc wydawało mi się, że sporej ilości osób by się to podobało. No ale już wszyscy się przyzwyczaili. Jak usunąć tutaj temat, bo mam taki zamiar ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7800

Guest
Odp: Widok miasta

Za mały stopień wtajemniczenia:p
Tylko kod może to zrobić
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Widok miasta

Nie usuwamy tematów, ale na prośbę autora temat może zostać zamknięty.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Widok miasta

Zawsze możesz zainstalować skrypt DIO czy jak mu tak, posiada możliwość zmiany widoku z nowego na stary. Można mieć w tym skrypcie załączoną tylko tą opcję, reszta nie musi nas interesować :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Widok miasta

widzę że Grepo zmienia się na lepsze mam tu na myśli widok miasta fajnie fajnie na pewno na +
 

DeletedUser

Guest
Odp: Widok miasta

a ja tak z innej bajki - widok to kwestia estetyki każdego gracza

ja mam propozycję żeby na widoku miasta była widoczna karteczka na notatki - indywidualna dla każdego miasta
przy 50 (i więcej) miastach może być to bardzo pomocne

mam nadzieję że moja propozycja zyska poparcie :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Widok miasta

Jak masz taką propozycję, to załóż nowy temat z ankietą i się wypowiemy...tutaj, to tylko zaciemni obraz całości...
 
Status
Zamknięty.
Do góry