Widok strat przeciwnika w mojej przegranej walce

  • Rozpoczynający wątek paxtom
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za pokazeniem strat przeciwnika w przegranej przez siebie walce

  • TAK

    Głosy: 27 58,7%
  • NIE

    Głosy: 17 37,0%
  • Obojętne

    Głosy: 2 4,3%

  • W sumie głosujących
    46
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak kogoś atakuje i przegram walkę to nie widzę ile przeciwnik posiadał wojska i "jakie straty poniósł", ale wchodząc na mur to widzę, różnicę jaka była wcześniej i aktualny wynik strat przeciwników. Wystarczy odjąć i wiadomo jakie straty poniósł przeciwnik. Tak samo pochód triumfalny mi wzrasta odpowiednio.

np. atakowałem 9 statkami ogniowymi i przegrałem, ale zobaczyłem w "mur", że zabiłem 7 tirem i 1 statek ogniowy.

Ja to rozumiem, że nie widać wojsk przeciwnika i to jest dobre bo szpiegowali by 1 jednostką, ale moja propozycja jest taka:

Przegrany nie widzi wojsk przeciwnika, ale widzi tylko jego straty w polu bitwy.
 

DeletedUser

Guest
Też zauważyłem ten myk z murem, a dodanie widocznych strat ułatwiłoby sprawdzanie pokonanych wojsk. Jestem na tak.
Dodaj ankietę.
 

DeletedUser

Guest
jestem na nie. jakiekolwiek pokazanie strat przeciwnika byłoby zbytnim ułatwieniem gry.

chyba że chodzi o to ile pkt walki zdobyłeś w danej bitwie - to owszem, jestem za:) bo to i tak sprawdzimy w agorze a komu sie chce przeliczać?:D
 

DeletedUser

Guest
jestem na nie. jakiekolwiek pokazanie strat przeciwnika byłoby zbytnim ułatwieniem gry.

Czytaj ze zrozumieniem.

Klikając
Agora - pokazuje punkty kultury
a jak klikniesz na
MUR - to pokazuje ile wojska pokonałeś i ile ty straciłeś.

Raport z bitwy - brak wyniku

Jakie ułatwienie jest przecież to i tak wszystko widać w mur i agorze tylko trzeba dodatkowo klikać.

A jak tracisz całą armie to przynajmniej można łatwiej zobaczyć coś ubił a nie puszczasz budowę kilku dni lub nawet tygodni i tyle. Żadna satysfakcja.
 

DeletedUser

Guest
hmmm... z murem to nie wiem bo nigdy nie miałem tak by padło mi na darmo całe wojsko więc nie wiem czy pokazuje to co padło nawet jak przegrałem.

jeśli tak jest to proponowałbym bardziej zmiany w murze niż w raportach. jedynie opcja podawania pkt walki w raportach mi pasuje.
 

DeletedUser

Guest
jestem na nie, bo kto ma was poinfrmować, po prezgranej bitwie, o ilości wojsk przeciwnika ?
 

DeletedUser

Guest
To jest tak samo jak z tym, że gdy wojska zbytnio odejdą od miasta, to nie "usłyszą" jak krzyczysz do nich rozkazy "odwrót!!!".
Zawsze byłam pewna, że dowódca pedałował z wojskami na jakąś akcję, a nie krzyczał do nich z miasta co mają robić :] Ewentualnie wysyłało się gońców do pomniejszych dowódców poszczególnych oddziałów.

A kto miał by przynosić takie raporty o zabitych?
No przykładowo taki głównodowodzący (w tym przypadku my sami). Praktycznie nigdy nie brali udziału w samej bitwie. Obserwowali ją wygodnie siedząc w siodle z pobliskiej górki, co by się lepiej patrzyło.


Faktycznie bardziej wprowadziłabym zmiany w Murze, niż wprowadzała zmiany w raporcie. Swoją drogą zastanawiam się po co komu takie statystyki, co ubiłam i straciłam :]
 

DeletedUser

Guest
Faktycznie bardziej wprowadziłabym zmiany w Murze, niż wprowadzała zmiany w raporcie. Swoją drogą zastanawiam się po co komu takie statystyki, co ubiłam i straciłam :]
Żeby się podbudować jaki koks z Ciebie, lub koksówa ;p
 

DeletedUser

Guest
NA tak może nie do końca zrozumiałem ale wg. mnie nie jest to takie złe takie ułatwienie nie zaszkodzi ale mam kilka argumentów nie korzystnych ale zostawię je dla siebie.
 

DeletedUser

Guest
Na nie. Jak ktoś chce to sprawdzić to i tak to sprawdzi.
 

DeletedUser

Guest
Realistycznie patrząc to mur powinien tylko pokazywać ile zginęło wojska na naszym murze gdy atakował nas przeciwnik. Ile wojska atakowanego zginęło w naszym przegranym ataku powinno być widoczne tylko w punktach walki. Tylko punkty a nie jakie wojska. Tu mur robi za szpiega. Jak już wcześniej pisano po przegranej bitwie nie wrócił żaden żołnierz i nie ma kto przynieść raportu. To jest jak najbardziej prawidłowo
Od informacji ile jest wojska są szpiedzy. Można szpiegować przed atakiem i po ataku
Zdecydowanie na NIE
 

DeletedUser

Guest
Realistycznie patrząc to mur powinien tylko pokazywać ile zginęło wojska na naszym murze gdy atakował nas przeciwnik.

pewien jesteś?:) po lewej w murze masz 'Pokonane...' i są 2 wiersze:
- ...w roli atakującego
- ...w roli obrońcy

pierwszy pokazuje ile i jakie wojska u przeciwnika pokonałeś.
 

DeletedUser

Guest
Czego mam być pewien? Wiem co mur pokazuje.
Poczytaj ze zrozumieniem co zacytowałeś.
Wyraźnie napisałem co mur powinien pokazywać
Jeszcze raz powtórzę.
MUR POWINIEN POKAZYWAĆ ILE JEDNOSTEK PRZECIWNIKA ZGINĘŁO W ATAKU NA MOJĄ OSADĘ.

Gdzie i kiedy w realu to w zamku na murze można zobaczyć ile nasza armia wysłana do ataku ,która w całości poległa ubiła wroga? WIEM TEZ ,ŻE TO GRA W WIRTUALNYM ŚWIECIE.
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja została odrzucona.

Zbyt bardzo ułatwiało by to Grę.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry