[Nowość] Wieża obserwacyjna

Czy chcesz na wyspie wieżę obserwacyjną

  • TAK

    Głosy: 21 53,8%
  • NIE

    Głosy: 18 46,2%
  • TAK - inna nazwa budynku

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    39
Status
Zamknięty.
Wprowadzenie nowego budynku "wieża obserwacyjna" (wieża sygnałowa). Nowy budynek który informowałby inne osoby na wyspie (też posiadające takie wieże) o ataku na miasto. W raporcie byłaby informacja kto zaatakował i o której. Nie byłoby tak jak w przypadku czujki informacji jakimi siłami zostało miasto zaatakowane i czy cokolwiek zostało stracone.
 
Nawet ok, ale działa tylko w sojuszu / ewentualnie ustawia się w polityce sojuszu, czy widać dla sojuszników. I jako budynek specjalny najlepiej.
 

DeletedUser27702

Guest
Jestem bardzo za, i bez względu na to jakie sojusze są na danej wyspie...chcesz to reagujesz...nie to zapomnij...
czujki...dobre :) mało kto na nie reaguje a tu Macie na tacy ale zawsze znajdą się osoby które reagują na nowe i to dobre pomysły inaczej...
 

DeletedUser27702

Guest
Łukasz ale to nie jest głupie...nie zawsze masz z czego wysłać czujki i wyobraź sobie np dwadzieścia ogni...bo też takie czujki widziałam
 

DeletedUser27702

Guest
ale to zawsze mniej np ogni czy birek...
dla mnie to dobre rozwiązanie na starym podboju ale dla mnie
 
A ile mieszkańców by kosztowała?
ilość mieszkańców jest do ustalenia. ale wg powinna zamykać się w okolicach 20-30szt - tyle ile średnio trzeba wysłać czujek na wyspie

przecież odpowiednik takiej wieży już jest w grze w postaci czujek xD
Plus byłby taki, że jak przeciwnik w mieście na wyspie zrobi wieżę to dostajecie info co tam się u wroga dzieje, ale nie wiem po co ktoś miałby to robić.

tak można wysyłać czujki. tylko często padają one jak ktoś wykonuje misje. do tego po akcji przeciwnika trzeba te czujki odnawiać. dla mnie to takie sztuczne rozwiązanie z tymi wysyłanymi czujkami w postaci szermków.

Nawet ok, ale działa tylko w sojuszu / ewentualnie ustawia się w polityce sojuszu, czy widać dla sojuszników. I jako budynek specjalny najlepiej.

oczywiście, że widoczne tylko w sojuszu. dobrze jakby na mapie było oznaczone, że u naszego kolegi z sojuszu taka wieża istnieje przez np. obwódkę miasta.

jak nie masz, to sobie robisz jednego szermierza czy ile potrzebujesz???

tylko pamiętaj zawsze aby zostawić odpowiednia ilość miejsca na tego szermierza. jak przelicytujesz to latasz rozwalać te np. ognie czy biremy bo brak miejsca. Dowódca sojuszu już tuptka nóżką czemu nie zgłosiłeś ataku, a Ty nawet nie zdołałeś wysłać tego giermka na czujkę :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry