Wiek graczy świata Gamma

  • Rozpoczynający wątek Wujek John
  • Data rozpoczęcia

W jakim przedziale wiekowym znajdujesz się?


  • W sumie głosujących
    84
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser

Guest
Hej,
Chciałbym abyście zaznaczyli w ankiecie do jakiego przedziału wiekowego należycie. Pozwoli nam to ustalić jakiej warstwy wiekowej jest najwięcej na Gammie.

Mile widziane komentarze.;)

EDIT Podajemy według ROCZNIKA :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
i tu dylemat jest :D
bo według rocznika jestem inna grupą niż według daty urodzenia :D
 

DeletedUser

Guest
ja z kolei jestem ciekaw kto jest w przedziale 35-46 czyli w moim przedziale wiekowym :)
 

DeletedUser

Guest
O proszę i nawet Kapłan gra na Gammie :D

Po to jest opcja podglądania,żeby można było sprawdzić kto gdzie się wpisał :)
 

DeletedUser

Guest
Głupie za przeproszeneim jakies te przedzialy, jak mozna ludzi c omaja 15 lat i 24 wsadzic do 1 grupy wiekowej ^^

//fablee
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
wiek i problemy z grą

Mam 48 lat (można powiedzieć, że dziadek). Wciągnęły mnie w tą grę dzieci mam ich 4-kę z tego 3 synów grających w tą grę. Niestety są problemy z grą, a mianowicie każdy z nas posiada komputer połączony w sieć domową poprzez router (na neostradzie). I tu występuje problem, gdyż współdzielimy jedno łącze - a idea tej gry , to jest wzajemna pomoc. Wyszło tak, że oni nie mogą mi pomóc a ja w późniejszym czasie im. Trochę zawiłym językiem powiedziałem. Myślę, że twórcy tej gry pomyślą w przyszłości nad tym rozwiązaniem - tak, by tata, mama i dzieci mogły zagrać wspólnie w jednej koalicji na innych zasadach jak obecnie.
Wiek moich dzieci (tych grających) to: 17, 16, 11 lat. Życzę wszystkim powodzenia i jednoczenia rodzin przy wspólnej zabawie.
 

DeletedUser

Guest
hehe ja na twoim miejscu 11 letniemu synowi zabroniłbym czytać forum szczególnie zakładkę gamma hehe po co ma brac zly przyklad z nie ktorych osob :p np. patrz Angel :p
 

DeletedUser1608

Guest
Szkoda, że nie wpisałeś od 10 - 30 i od 31 - 60 :| mogłeś trochę więcej tych odpowiedzi zrobić, bo moim zdaniem 16 lat, a 24 to różnica :).
 

DeletedUser

Guest
Sonda Jest zamknięta więc proszę Moderatora oamknięcie post-u
 
Do góry