Wielki Mówca - głosowanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser25534

Guest
Odp: Wielki Mówca - głosowanie

Haszek

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Haszeek
 

DeletedUser25535

Guest
Odp: Wielki Mówca - głosowanie

wielki_m%C3%B3wca.png

Zapraszam do głosowania na osobę, która zasłużyła na miano Wielkiego Mówcy :) Oto kandydaci:

DonBeker
MG34
londi
Azir99
Sisi
Hini
Haszeek
NewPlayerBestPlayer
KanioKania​

Aby oddać swój głos, wystarczy napisać w tym temacie nick wybranego forumowicza. Szczegółowe zasady dotyczące głosowania znajdują się tutaj.

Mój głos HASZEEK
 

DeletedUser12997

Guest
Odp: Wielki Mówca - głosowanie

Haszek- tutaj nie ma wátpliwości
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Wielki Mówca - głosowanie

Mój głos HASZEEK

Ludzie nauczcie sie czytac
. Głosowanie:
głosować mogą osoby, które posiadają zarejestrowane konto na forum od minimum 3 miesięcy i mają napisany przynajmniej jeden post na miesiąc przed rozpoczęciem konkursu;
głosować mogą również osoby, które grają aktywnie w Grepolis na dowolnym świecie minimum 6 miesięcy. Jeśli na forum używają innego nicku niż w grze, muszą ten fakt zgłosić w dziale: Kontakt ws. konkursów zakładając temat: Nick, a w treści wpisując aktualnie używany nick w grze;
głosowanie będzie odbywać się poprzez wpisanie w odpowiednim temacie nicku jednego z kandydatów w danej kategorii;
głosy nieważne zostaną skreślone na forum;
w przypadku remisu odbędzie się dogrywka pomiędzy tymi osobami - czyli ponowne głosowanie;
w przypadku, gdyby jeden kandydat wygrał w kilku kategoriach, zostanie poproszony o wybranie jednej rangi, co automatycznie oznaczać będzie rezygnację z pozostałych, w których zwycięzcą zostanie kolejna osoba w rankingu.
To takie trudne? Nie macie spełnionych wymagań... zapraszam do glosowania w następnej edycji:)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Wielki Mówca - głosowanie

3/4 nominacji w tej kategorii w ogóle się nie wypowiada poza tematem: "Nabijamy". A że to nie jest konkurs matematyczny to trudno uznać ich za mówców... MG34 w ogóle nie umie mówić i porozumiewa się znakami dymnymi...
Suma sumarum, głosuje na Newplayerbest coś tam. To jest gość! Mój idol. Mój autorytet.

Jeśli 3/4 tutaj zgłoszonych osób według Ciebie nie wypowiada się poza tematem "nabijamy" oznacza to, ze nie umiesz czytać albo że masz poważne problemy z matematyką :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Wielki Mówca - głosowanie

Jeśli 3/4 tutaj zgłoszonych osób według Ciebie nie wypowiada się poza tematem "nabijamy" oznacza to, ze nie umiesz czytać albo że masz poważne problemy z matematyką :)

Lub poprostu myśli że dzięki temu postowi zyska więcej (nieważnych) głosów
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Wielki Mówca - głosowanie

Witajcie wszystkie mordeczki i mordunie.

Widzę że wygrałem ten konkurs. No i bomba.
Dziękuje serdecznie moim przyjaciołom którzy pomogli mi w tym całym cyrku.
Bo to że był to cyrk, mam wrażenie wszyscy widzieli.
Mam nadzieje, mam szczerą nadzieje że każdy kto tu wchodził oglądał to wszystko z wielkim niesmakiem i obrzydzeniem. Mam również wielką nadzieje że popsułem ten konkurs naszym "kochanym" organizatorom. Moje działania były wykonywane z pełną premedytacją i perfidią.
Teraz już wiecie jak czuje się grupa osób do której należę. Każdy przejaw wolnego myślenia, kreatywnego myślenia, niezgodnego z utartą linią organizatorów jest wycinany w pień na tym forum. Zastanówcie się nad sobą. Tak jak dzisiaj weszliście na to forum i poczuliście całkowitą bezsilność wobec tego co dzieje się z tym konkursem, tak wiele osób czuje się gdy kasowane są ich posty lub zamykane tematy. I nie chodzi stricte o grę. Bo na nią nie macie wpływu. Rzecz tyczy się forum. Tego forum. Traktujecie ludzi jak powietrze, jak zło konieczne. Nie każdy z użytkowników ma naście lat i satysfakcje swoją czerpie z zabaw w "offtopie". Średnia wieku dużej grupy ludzi bawiącej się w tą grę to grubo po trzydziestce. I choćby z racji wieku należy im się szacunek i możliwość wypowiedzi...

I miejcie ten jeden raz odwagę cywilną i nie kasujcie słów krytyki. Uzasadnionej krytyki która z każdym dniem nawarstwia się w ludziach mile spędzających czas przy Grepolis, a unikających FO jak ognia z Waszego powodu.

A że cała ta szopka nie była po to by wygrać blaszkę/odznaczenie a tym bardziej te kilka monet, w nawiązaniu do:

7. Wytypowany kandydat w każdej chwili może zrezygnować z udziału w konkursie. Rezygnację należy zgłosić w temacie z listami kandydatów lub w prywatnej wiadomości do opiekunki konkursu.

rezygnuje z udziału w konkursie tym i jakimkolwiek który będzie tutaj organizowany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry