[wiersz]Nie JA we mnie...

  • Rozpoczynający wątek lordmari
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wiem, że trochę zaśmiecam to forum, ale pisanie to moja pasja...

Człowiecze!
Przepraszam że okropnym wierszem
Zaśmiecam czyste powietrze
Że słowem które boli jak zdrada
Zły Ja we mnie powiada
Cóż-taki już jestem; nie jestem sobą
Czasem inny, inną osobą
Czasem ktoś inny we mnie inną rozmową
Rozmawia dzisiaj-rozmawia z Tobą
Lecz nie obrażaj się proszę nie zniosę tego
Chcę znaleźć w Tobie przyjaciela dobrego
 

DeletedUser

Guest
Na razie nie jestem w stanie napisać nic więcej, jak "nie jestem obrażona". : )
 

DeletedUser17

Guest
Z tym zaśmiecaniem... Prosiłbym abyś tylko dodając swój wiersz przed tytułem dodał tag [wiersz], pozwoli to na szybkie znalezienie twoich wierszy a także będą odróżniać się troszkę od reszty
 

DeletedUser17

Guest
Hmm...

Przede wszystkim muszę przyznać że na wierszach się nie znam. Ocenić opowiadanie, powieść itp. mógłbym natomiast wiersz jest dla mnie zbyt trudnym tworem do oceny.

Oceniając ogół twoich prac trzeba przyznać że masz talent, kto wie, może powinieneś spisywać swoje utwory być może kiedyś je opublikujesz, ewentualnie bierz udziały w konkursach, nic na tym nie stracisz, a masz szansę zyskać.

Ciekaw jestem co jest dla ciebie źródłem pomysłów na prace. A może piszesz je nagle pod wpływem impulsu?
 

DeletedUser

Guest
Źródła takiego nie ma-poezja to taka niebezpieczna, trudna wędrówka, której jeżeli chce się coś osiągnąć, trzeba oddać życie. Wszystkie prace powstają, niedokładnie wiem gdzie-jednak wiem że w dwóch miejscach-dusza i serce. Poezji trzeba oddać się w całości, nieraz kosztem przyjaźni, miłości-podjęcie tej wędrówki nie jest łatwe. Wiele osób myśli, że jeżeli ma się talent, trzeba go wykorzystać. Lecz jemu trzeba się oddać.

Może i mam talent, ale nie chcę mu się oddać, poświęcić... To by mnie za bardzo bolało, że poświęciłem życie jemu, np. kosztem jak już wspominałem miłości, przyjaźni... Jednak z poezją jest tak, że pisze się o trudnych chwilach, a poświęcenie kosztem czegoś daje najpiękniejsze natchnienie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry