Wiersze "na zamówienie"

  • Rozpoczynający wątek lordmari
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
No widzę że zamówienie co raz więcej :) Bardzo mnie to cieszy
 

DeletedUser

Guest
Pl-gimli forum zwiedził tyle razy,
Że na pamięć zna różne obrazy.
Wszędzie się ten gimli udziela,
W nim każdy znajdzie przyjaciela.
Miły-niesłychanie,
Uczynny-na każde zawołanie!
Gimliego lubią wszyscy,
Nawet przywódcy hipiscy!
Dobrze, że ten gimli tak przyjazny,
Dobrze, że ten gimli jest przyjazny!
Nie zadzieraj z nim kolego,
Bo z twoich kości stanie się lego.
Nie spamuj jak ogrud pięć tysięcy,
Bo wtedy będzie marny twój płacz dziecięcy
 

DeletedUser

Guest
dobry jesteś nie ma co xD
Przede wszystkim z humorem to podstawa ;)
dziękuję.
 

DeletedUser

Guest
Dobre, to teraz małe wyzwanie - coś na mój temat z moim nickiem. Ciekaw jestem jakie rymy znajdziesz...
 

DeletedUser

Guest
Vwoo musisz trochę poczekać, obecnie pracuję nad zbiorkiem kilku wierszy, gdy je skończę wkleję tu i popracuję nad wierszykiem dla Ciebie
 

DeletedUser

Guest
wow!naprade sam to piszesz?gratulacje... :) a tak przy okazji chetnie zobacze jakis wierszyk z moim nickiem
 

DeletedUser

Guest
I jeśli mógł byś coś o mnie napisać lordmari, było by miło ;)
 

DeletedUser

Guest
Uważam, że masz jakiś talencik do rymów i składania wszystkiego w jedną, spójną całość, ale sporo pracy przed tobą. Wiersze są pisane językiem prostym, bez polotu. Nie ciekawią formą. Jednak nie przestawaj pisać, gdyż, jak mówią, "trening czyni mistrza". :D Nie mówię tego, jako, iż jestem złośliwym dzieckiem, ale po prostu interesuję się literaturą. :]

PS Jeśli o mnie coś skrobniesz, to będzie mi miło. xD
 

DeletedUser

Guest
Jej! Jestem wstecz z czterema wierszami dla was! Przepraszam i jednocześnie proszę o wyrozumiałość-malutkoooo czasu. Myślę, że na początku lipca ureguluje "dług".

Jeszcze raz przepraszam, lordmari
 

DeletedUser

Guest
Nie ma co przepraszać! =D Wiersz to nie opowiadanie. Do nich jest potrzebna wena. W sensie... To prozy też, ale to inne typy. xD
 

DeletedUser

Guest
Wiersz.

Witam.Mam Pytanko Wymyślił By Ktoś Dla Mnie Króciutki wierszyk? o Moim Mieście? Nazywa Się ,,Miasto Bogów''
 

DeletedUser

Guest
Siemka Napisal Bys cos Dla mnie;D:D Jezeli oczywscie chcesz i masz czas;D:d
 

DeletedUser

Guest
#34

Gościu SZACUN normalnie!!!

Szpanujesz, wymyślasz fajne rymy, wiersze piszesz na temat, umieszczasz w nich śmieszne scenki i to właśnie przyciąga publikę!!

Znam już wielu takich gości jak ty i czytałem ich wiersze według mnie powinieneś się rozwijać w tym kierunku i założyć własnego bloga.

Stronka dla ciebie http://www.blog.pl
 

DeletedUser

Guest
Bardzo ładnie piszesz te wiersze, masz wielki do tego talent, podziwiam Ciebie. Może króciutki wiersz o mnie?
 

DeletedUser6708

Guest
to pewnie jakieś plagity przekonwerowane tak aby pasowało ale jak jest taki dobry to niech też coś o mnie napisze.
 

DeletedUser

Guest
to pewnie jakieś plagity przekonwerowane tak aby pasowało ale jak jest taki dobry to niech też coś o mnie napisze.

Tu musisz być taki nieuprzejmy, niemiły? Ani razu nie zauważyłem twojego posta który wywoływałbym choć lekki uśmiech na twarzy... Zawsze tylko dołujesz... Mi się jego wiersze podobają i nie znam żadnego podobnego wiersza do pierwszego, drugiego i jakiegokolwiek innego który napisał...
 

DeletedUser

Guest
Ładnie piszesz lordzie ;)

Szkoda, że ja nie mam takich pomysłów na wiersze na polskim w gimnazjum :D ;)

Pozdrowionka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiersze "na zamówienie"

Zamówienie/prośba o wiersz nt ludzi w internecie : )
 
Status
Zamknięty.
Do góry