Wiosenny Konkurs Fotograficzny

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21096

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

a gdzie moja nagroda i jak się ja odbiera bo nie mam 50 sztuk złota i 30% bonusu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

A czy napisałeś Pw do [profil]Shannqa[/profil] podając swój nick oraz świat, na który ma zostać przyznana nagroda?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

A ja mam pytanie

Za ulubione zdjęcie jest jakaś nagroda ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

Tak.

Ulubione Zdjęcie Teamu - bonus wzrost produkcji łask o 50% na 2 dni
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

sory nie przeczytałem do końca:)
 

DeletedUser15386

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

Wybaczcie ale musze się doczepić, bo śmieszy mnie cała ta sytuacja..
"Wszystkie zdjęcia zostały sprawdzone w specjalistycznym programie ( Opanda IExif 2.3 )." oraz gadanie, że wysłane do eksperta - do sprawdzenia danych exif, wystarczy mieć zdjęcie w folderze, bo eksplorator windows rówwnież potrafi czytać dane exif tak samo jak potrafi zapisywac ustawienia zdjęcia po jego obrocie ;)

Nie będę nic mówił na temat wygranych zdjęć itp. ale najładniejsze zdjęcie zajęły dopiero 3 miejsca oraz było kilka w wyróżnieniach, np to z kotem. Co do pierwszego to nie wiedziałem, że tęcza jest tylko w wiosne ;) pamiętajcie, że to miały byc wiosenne zdjęcia, więc raczej wszystko co sie kojarzy z wiosną, a ja np tęcze widze czesciej w lato niz wiosne ;)

Pozdrówka
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

ale 2 miejsce ścięte drzewo a na nim bocian 2 miejsce co to ma być to nawet 1% wiosny nie widać oprócz bociana
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

Obejrzałem te zdjęcia i wg mnie ładne zaczynają się od 3 miejsca w dół, a w ogóle te najładniejsze, to tylko te wyróznione :D Gratuluję Wam wszystkim :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

ve8wuc.jpg


to miałem najpierw wysłać
forsycja zaczynała przekwitać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

Trochę się wstydził ;)
To mój ulubieniec
Na spacer chodzi ze mną:)
 
Do góry