Wioski po podbiciu miasta na nowej wyspie

Wczoraj jakaś driada, albo to już przed wczoraj, w każdym bądź razie jakaś driada, albo może to nimfa była.
No nie ważne.
Napisała coś takiego:
"To że morza mi znikają...może warto zrobić oceany :)
ale że przejmuję miasto czy palik i odśwież bo nadal wiosek nie pyknę na surki...marazm ;/
i ten statek kolonizacyjny...jak się nie rozwali to czemu nie wróci? "
To ja to przetłumaczę na język ludzki.
Jeśli podbijasz miasto, na wyspie, na której wcześniej nie miałeś wiosek, to po podbiciu tego miasta musisz odświeżyć grę, żeby zbudować wioskę.
Bo bez odświeżenia gra nie łapię, że jesteś na tej wyspie.
 
a kiedyś było inaczej ?? <2015r
aktualnie po podbiciu/założeniu widzisz na liście miast miasto , ale jest pomijane przy przechodzeniu "strzałkami" i trzeba odświeżyć
a wioski fakt dopiero po odświeżeniu i to nawet na wyspie na której już kiedyś się je miało ... a opuściło się ją

odświeżanie strony - to naturalny proces ....
baaa przy otwartych 13 światach to i od czasu do czasu wyłącz włącz przeglądarkę ... inaczej strasznie muli i pamieć zjada ... i nie ważne jak szybki i potężny komp masz ... no chyba że odpaliłeś grepo na superkompie na klastrach :)
 
Nie rozumiem jak wy możecie mieć 13 światów jednocześnie odpalonych.
Z giełd się zbiera po kolei.
Wchodzisz na pl21, zbierasz, i przechodzisz od razu na pl28, potem pl75 pl78.
A nie wszystkie na raz odpalasz.
Przecie 10+ kart na raz otwartych to jest samo w sobie irytujące do potęgi którejś tam.
Ja zawsze mam tych kart otwartych 8-9.
10 to w wyjątkowych sytuacjach.
A i sprecyzujmy. Z tych 8 kart, to 3 otwarte grepo światy+jeden na becie. Reszta to YT, albo jakieś inne stronki co czytam xD.
 
nie chce mi się otwierać wiec sobie są :p wszystkie
do YT i innych rzeczy inna przegladarka

dużo pamięci i procki 8 corowe tak więc mi to nie przeszkadza ...
 
Do góry