[Naprawiony] Wioski rolnicze - dzienny limit surowców

  • Rozpoczynający wątek Makaron11
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,
Mam mały problem, mianowicie chodzi o dzienny limit surowców, który powinien mi się w nocy zresetować.
Niestety chyba wystąpił jakiś błąd i limit z dnia wczorajszego przeszedł na dzień dzisiejszy.

Już rano o godzinie 10;00 moje wioski rolnicze osiągnęły maksymalny limit dzienny co jest niemożliwe nawet przy klikaniu co 5min bez przerwy.

Proszę o szybką naprawę problemu gdyż znacznie ogranicza mi to rozwój.
Pozdrawiam.

A tu mały screen:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wioski rolnicze - dzienny limit surowców

nie tylko ty masz taki błąd ja też mam i gracze z mojego sojuszu też podejżewam że większość (albo każy) ma takie coś :mad:
ale ja mogę zażądać ale jak szybko nie naprawią to nie będe mógł :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12438

Guest
Odp: Wioski rolnicze - dzienny limit surowców

ja również już maks

- - - Automatycznie połączono posty - - -

może ktoś z supp coś odpisze, bo jeśli długo ma to potrwać to sobie jednostki pociągnę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wioski rolnicze - dzienny limit surowców

W nocy koło 2-4 nad ranem, były problemy z serwerem (strona była raz dostępna, później znów niedostępna i tak w kółko). Wiem, bo nie udało mi się wysłać czterech z pięciu zaplanowanych ataków (na szczęście miasto i tak padło). Nie wiem kiedy następuje reset limitów dziennych, ale myślę, że właśnie wtedy. No i efekt jest taki, że chyba drugi raz w życiu wyczerpię limit dzienny ^^ Powinno być za to jakieś odznaczenie ;)
 

DeletedUser12438

Guest
Re: Odp: Wioski rolnicze - dzienny limit surowców

jest jakiś błąd który działałby na korzyść?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nomanie dali szansę dla graczy średnio aktywnych na odrobienie

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ciekawe czy ktoś mi zrekompensuje surkę
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Re: Odp: Wioski rolnicze - dzienny limit surowców

a ja mam problem z zalogowaniem się na Pi , przed chwilą odmuliło i znowu się nie da zalogować
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Wioski rolnicze - dzienny limit surowców

Czy mamy rozumieć, że support nic z tym nie zrobi i będzie czekał do kolejnego resetu - bo w końcu ten skrypt się w końcu odpali i wszystko bedzie ok?!

Czy dostaniemy jakieś rekompensaty?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Wioski rolnicze - dzienny limit surowców

Czy mamy rozumieć, że support nic z tym nie zrobi i będzie czekał do kolejnego resetu - bo w końcu ten skrypt się w końcu odpali i wszystko bedzie ok?!

Czy dostaniemy jakieś rekompensaty?

ja cala noc polowalam na niegrzecznych smokow faktycznie okolo 2-4 nie mozna bylo sie zalogowac o tej samej poze nastepowaly resety dnia 2-3 okolo 5 wyczerpalam limit surek z wioch i pupcia z 1 miejsca zjechalam na 4 pisalam juz im o 6 zero reakcji najbardziej cierpio ambitni gracze bo im zalezy wiec powinni nam to zrekompesowac haha nawet nie przeprosza
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Wioski rolnicze - dzienny limit surowców

Dołączam do pytania, miasta nie mają za co się rozwijać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Wioski rolnicze - dzienny limit surowców

Rekompensata? Żartujesz?

Przecież wszyscy gracze mają równe szanse ;)

A poza tym, to nie jest bug, tylko taki feature: Nastąpiło globalne zdarzenie SUSZA, w związku z czym wioski rolnicze dają mniejsze plony :cool: Od jutra nowa opcja premium: można wynająć szamana (za 100 złota), który tańcząc sprowadzi deszcz. Jestem dumny ze swojego pomysłu :eek:

A tak na serio... Sam cierpię, bo ciężko pracowałem z kolegami, żeby dziś nad ranem rozbić bukier zawierający 75% deffa wrogiego sojuszu, a teraz tracę uzyskaną przewagę, ale C'est la vie :rolleyes: Ostatecznie co się odwlecze, to nie uciecze. Wygrają i tak lepsi. Zawsze tak jest :p

Tak więc panowie i panie: po browarku i wyluzujmy. To że support zareagowałby po kilku godzinach, to w takie bajki nigdy nie uwierzę. To, ze technicy dodatkowo naprawili by dzisiaj błąd (chociaż odpalić CRONa to minutka), to jeszcze większa bajka. Wiem, bo sam jestem programistą aplikacji internetowych: nigdy nikomu nic sie nie chce robić :cool: BTW, teraz też jestem w pracy ;)

Radzę więc się teraz przespać, a ostro zacząć farmić koło 3 nad ranem :p Nerwy nic nie zmienią, bluzgi nic nie zmienią, nawet modlitwa nic nie zmieni. Z resztą i tak już po godzinach pracy ^^
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Re: Odp: Wioski rolnicze - dzienny limit surowców

jakie równe?!!! Gracze średni, nie uzbierają nawet połowy limitu, więc im jeden reset limitu w te czy w te nie robi różnicy a ja np już zablokowany
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Wioski rolnicze - dzienny limit surowców

zależy jeszcze kto na jakim ma poziom wioski :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

cypher jaki masz nick
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Wioski rolnicze - dzienny limit surowców

jakie równe?!!! chyba jesteś na tyle tępy, że nie ma co ci(z małej) tłumaczyć, gracze średni, nie uzbierają nawet połowy limitu, więc im jeden reset limitu w te czy w te nie robi różnicy a ja np już zablokowany

Wiesz co to ironia i w jakim celu kolega użył pochylenia i emotki?
Wracając do tematu, czy ktoś z supportu zechce się wypowiedzieć?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12438

Guest
Odp: Re: Odp: Wioski rolnicze - dzienny limit surowców

zwracam honor i przepraszam, z pośpiechu i nerwów nie zwróciłem uwagi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Wioski rolnicze - dzienny limit surowców

cypher jaki masz nick

L.Cypher (surprise :cool:)

Wcześniej inny, ale jaki, pozostanie moją tajemnicą ;) A gram po półrocznej przerwie, od miesiąca, na PSI (na serio) i na OMEGA (całkowicie rekreacyjnie, aby zobaczyć stary system podboju)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wioski rolnicze - dzienny limit surowców

Witam,
Mam mały problem, mianowicie chodzi o dzienny limit surowców, który powinien mi się w nocy zresetować.
Niestety chyba wystąpił jakiś błąd i limit z dnia wczorajszego przeszedł na dzień dzisiejszy.

Już rano o godzinie 10;00 moje wioski rolnicze osiągnęły maksymalny limit dzienny co jest niemożliwe nawet przy klikaniu co 5min bez przerwy.

Proszę o szybką naprawę problemu gdyż znacznie ogranicza mi to rozwój.
Pozdrawiam.

A tu mały screen:

mam to samo od przedwczoraj od godziny 22 wezcie cos z tym zróbcie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser77

Guest
Odp: Wioski rolnicze - dzienny limit surowców

Problem został naprawiony następnego dnia po jego zgłoszeniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry