Wioski rolnicze

DeletedUser

Guest
Witam!
Bez wstępu, czy wioski koczownicze są rozwijane indywidualnie czy przez wszystkich mieszkańców wyspy? Pytanie może wydawać się głupie, aczkolwiek było już kilka sporów na ten temat. Sam przyznam, że zauważyłem jak wioski się rozwijają bez mojego udziału, ale słyszałem, że tak mają z automatu, inni zaś mówią, że każdy gracz na wyspie, który podbił wioskę rozwijając ją rozwija ją dla wszystkich... Tak więc jak jest w rzeczywistości?
Z góry dzięki za odpowiedź ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wioski rolnicze

Wszyscy rozwijają.
Jak ktoś Ci mówi, że z automatu się wioska rozwija, masz prawo go zwyzywać od noobów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Wioski rolnicze

Wioski te nie rozwijają się automatycznie, każdy z graczy będących na danej wyspie po podbiciu takiej wioski może ją rozwijać lecz jak nam wszystkim wiadomo nie wszyscy gracze są chętni by takie wioski wspomagać swoimi surowcami i czekają aż zrobią to inni by oni mogli czerpać z nich większe ilości surowców.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Wioski rolnicze

Ja sam rozbudowywałem wioski na wyspie. Wywalałem po prostu na noc surki z magazynu.

46.jajko_-37.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wioski rolnicze

Po co teamowicze udzielają odpowiedzi skoro taka już padła? To że napiszesz to w 3 zdaniach nie zmienia faktu, że powiedziałeś to co jest już napisane...
 
Do góry