[Nie można powtórzyć] Wioski rolnicze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19924
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Tak sobie właśnie zacząłem na Zakros grę, w celu sprawdzenia jednej rzeczy, a dostrzegłem właśnie kolejną nieścisłość. Tym razem chodzi o farmienie wiosek na wyspie. Kliknąłem sobie żądanie surowców na 90 minut i wszystko wydaje się ok w widoku wioski:

290xycw.jpg


Jednak jak najadę na tę samą wioskę na wyspie wyświetla mi się trochę dziwny komunikat...a mianowicie czas następnego dostępnego żądania surowców to 2h:

jr2y2x.jpg



PS: Chyba wiem w takim razie skąd się wzięła ta, wydawać by się mogło, durna propozycja, aby pokazać czas do następnego żądania surowców w minutach:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Chociaż teraz widzę, że się wszystko zmieniło i przy "kolejne żądanie" mam konkretną godzinę, a nie czas jak na screenie...z czym to jest związane, że raz jest tak, a za chwilę inaczej?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wioski rolnicze

Ja przypominam sobie tylko ten post pisany w temacie dotyczącym trochę innej sprawy. W dodatku post pozostał bez jakiejkolwiek odpowiedzi.

Ale może było coś innego, a ja to przeoczyłem...nie jestem nieomylny:)



Aaaa...i jeszcze o tych 45 latach tutaj pisano...czyli coś w tej kwestii pisano rzeczywiście miesiąc temu, ale poprawy nie widać.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Wioski rolnicze

Błąd z 45 latami do następnego żądania został już naprawiony, jednak wygląda na to, że pojawiły się kolejne problemy w dymkach informacyjnych. Dziękuję za zgłoszenie, przyjrzymy się sprawie.
 
Do góry