Wioski w 2.0

  • Rozpoczynający wątek aport2030
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam pytanie dla graczy którzy już mieli styczność i grali na 2.0.Żeby podbić wioski potrzebujmy odpowiedniej ilości wojska i teraz pytanie czy dotyczy to ogólnie całego konta tzn.że jak na jednej wyspie mamy 5 wioch a na następnej mamy np.4 to razem daje 9 i potrzebujemy na następną wiochę tyle woja ile na 10 czy tyle woja ile potrzebujemy na tej drugiej wyspie żeby mieć piątą wioske:confused:
Myślę że zrozumieliście:D
 

DeletedUser

Guest
Każde miasto posiada swoje własne wioski więc max może być 8 czyli odp brzmi nie, nie potrzeba tyle ilości wojsk.

I jeszcze mogę dodać, że jeżeli masz dwie wioski na tej samej wyspie to jak zażądasz surowców z wioski A to nie można odrazu żądać surowców z wioski B. Trzeba czekać na kolejne żądanie. Działa to też odwrotnie.

A jak masz wioski A i B na tej samej wyspie to dla wioski B nie potrzeba na nowo podbijać wiosek rolniczych, chyba, że nie zostały podbite przez wioskę A.
 

DeletedUser946

Guest
a może ktoś wie co się stanie z wioskami jeśli straci się miasto/wszystkie miasta na wyspie? bo jak kończyłem grać i oddałem miasto to potem jak wszedłem na moment to widziałem, że 7 wiosek które podbiłem nadal miały zielone flagi - czyli rozumiem, że jak wrócę na wyspę gdzie wcześniej poskromiłem wieśniaków to drugi raz tego nie będę musiał robić?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Pytałem o to support jeszcze w trakcie Beta testów i odpowiedziano, że raczej są takie założenia, iż podbite wioski po stracie miast na wyspie pozostają "zielone". Tylko że pod koniec mojego grania na World 3 taka sytuacja nie miała już miejsca, więc nie jestem na 100% pewny.
 

DeletedUser

Guest
ja jak ostatnio zostalem podbity i wzialem ponowny start to tylko przez jakis mialem stare wioski rolnicze z zielona flaga, ale i tak nie moglem z nich skorzystac
 

DeletedUser

Guest
:):)

Przy logowaniu

ChomikImage.aspx
 

DeletedUser

Guest
Wyczyść ciasteczka i pamięć podręczną. U mnie w tym miejscu pisze 2.0 już dziś.
 

DeletedUser

Guest
Nowy swiat!

No to ci dobrze pisze, albo masz stare cookies - Bo teraz wszedlem i pisze: "dzis" - doslownie, ale swiat nie zostal dodany ...
Jak znam zycie to dopiero blizej poludnia cos zrobia, he-he (tacy sa ci "komputerowcy")... :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
:):)

a to niema nic do tego że ja jestem na wyspach ??
prawidłowo u nas 00.00 jest za 42 minuty:p
 

DeletedUser

Guest
NOWY Swiat

Nie tracimy nadzieji - sprawdzamy cierpliwie niemiecka punktualnosc! :S Jescze 40 minut do ich - "dzisiaj" zostalo ;)
 

DeletedUser

Guest
:):)

Czyli wejścia światu...
Którego jeszcze niema
ale czy to aż takie ważne kiedy on będzie czy o 12 czy o 17
 
Status
Zamknięty.
Do góry