Wioski w 2.0

  • Rozpoczynający wątek aport2030
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1360

Guest
Odliczanie było związane z datą wejścia wersji 2.0 u nas, a nie z godziną wejścia.

A skąd mam to niby wiedzieć czego dotyczyło odliczanie ?Jeżeli w czasie jego trwania nie było żadnego komunikatu iż licznik dotyczy daty. Jak dla mnie z informacji wynikało jasno kończy się odliczanie startuje świat
Wyobraź sobie odliczanie w czasie sylwestra lub przy wyburzaniu budynku :D bądź do otwarcia Hipermarketu, uzyskujesz informacje że tak naprawdę tyczyło sie dnia anie godziny.
Oczywiście że szło się domyślić iż tyczy się to daty, ale informacja powinna być nie dość że rzetelna to przedewszystkim czytelna a nie domniemywać czego dotyczy :p mimo iz informacja była na forum :p chodzi mi o sam aspekt odliczania

Jak dla mnie i zresztą dla szerszego grona z którym mam styczność wygląda to na falstart :) właśnie ze względu na informacje ze strony twórców
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
zgadzam sie z inspim
to był jakieś niedopatrzenie z waszej strony

chcieliscie odliczania - zróbcie to rzetelnie -
po co były godziny , minuty i sekundy ???
przy takim odliczaniu jak wy proponujecie wystarczyły DNI i na końcu info - TO JUŻ DZIŚ
 

DeletedUser

Guest
Tylko że przy tym odliczaniu był odnośnik do forum że tam więcej jest informacji na ten temat.
 

DeletedUser

Guest
tylko kto czyta wszystko ??
czy naprawde moja propozycja nie jest prostsza ??
ale cóz - i tak juz po fakcie
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanie. Czy jak podbiję sobie wioski rolnicze to inni gracze nie mogą sobie ich farmić ?
 

DeletedUser

Guest
Wioski Rolnicze Grepo 2.0

Mam Pytanie podbiłem sobie już 3 wioski rolnicze zaraz będzie 4 i 5 , ale mam pytanie , gdy te wioski są już moje czy ktoś może mi je odbić ?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Każdy podbija wioski dla siebie. Ale każdy w dowolnym momencie może daną wioskę podbić. Oczywiście w obrębie danej wyspy.
 

DeletedUser

Guest
skorzystam z tematu.Z tego co czytałem żeby ryzyko oporu we wiosce było mniejsze można tam wysłać dodatkowe wojsko.Moje pytanie brzmi jak je tam wysłać?
 

DeletedUser

Guest
to ja sie podczepie pod temat by forum nie zasmiecac
jesli podniose lvl. wioski to podnosze tylko dla siebie czy dla calej wyspy? i drugie jak podniose do 3lvl. to czy bede mogl odrazu wojska zadac bez badan w akademii? wiem ze gdzies to juz pisalo ale jak robin jest on-line to nie bede szukal
 

DeletedUser

Guest
jak podnosisz level to do wszystkich na wyspie(opłaca się mieć dużo osób z sojuszu na wyspie.A jeśli chodzi o rekrutacje to nie ma już takiego badania w akademii,jest jakieś nowe co ulepsza szpiega chyba:)
 

DeletedUser

Guest
A czym się różni żądanie surowców od splądrowania ? Chyba tylko tym , że w wiosce nastrój spada i można więcej surowców zabrać.
 

DeletedUser

Guest
Jak plądrujesz to dostajesz dwa razy więcej surków niż jak żądasz.

Jak nastrój spadnie do zbyt niskiego poziomu wioska zbuntuje się i trzeba będzie na nowo ją podbić, oczywiście wojsko będzie słabsze, ale jednostki będą takie jak przy ostatnio podbijanej wiosce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry