Wioski z Amią

  • Rozpoczynający wątek zabinski
  • Data rozpoczęcia

kto za?

  • za

    Głosy: 4 17,4%
  • przeciw

    Głosy: 19 82,6%

  • W sumie głosujących
    23
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
zróbmy tak gry wioska będzie miała powyżej 65% siły będzie się mogo napotkać jednostki które będą nas atakowały (3najsłabsze jednostki) , gdy będzie o 10% więcej siły coraz silniejsze jednostki a gdy będzie powyżej 98% możemy zostać atakowani przez całą mocną armię, ale dzięki czemu podczas żądania wojsk z wiosek będziemy więcej jej otrzymywać (armia)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie wiem jak dobrze znasz mechanikę gry, ale widzę, że nie jest ona Twoją mocną stroną. To co opisujesz jest aktualnie wprowadzone do gry i funkcjonuje już od dawna (chyba nawet od początku).
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem jak dobrze znasz mechanikę gry, ale widzę, że nie jest ona Twoją mocną stroną. To co opisujesz jest aktualnie wprowadzone do gry i funkcjonuje już od dawna (chyba nawet od początku).

wiem o tym
ale nie jest tak dopracowane
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem jest dopracowane wystarczająco dobrze. Twoja propozycja wręcz przeciwnie. Dałem Nie.
 

DeletedUser5

Guest
Grepolis dopracowane żarty...

Z pewnością mechanizm Grepolis jest bardziej dopracowany niż twoja propozycja. Skoro umieszczasz temat na forum i chcesz się podzielić swym pomysłem z całą społecznością, postaraj się opisać ją jak najdokładniej. W tej formie propozycja rzeczywiście nie zawiera nic nowego czy interesującego.
 

DeletedUser

Guest
Z pewnością mechanizm Grepolis jest bardziej dopracowany niż twoja propozycja. Skoro umieszczasz temat na forum i chcesz się podzielić swym pomysłem z całą społecznością, postaraj się opisać ją jak najdokładniej. W tej formie propozycja rzeczywiście nie zawiera nic nowego czy interesującego.

Zgadzam się.
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Mało dopracowane, dużo głosów na nie. Propozycja odrzucona.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry