wioski

  • Rozpoczynający wątek ogrud5000
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
ostatnio zaatakowałem wioskę 23 szermierzami 46 procarzami 10 łucznikami 16 hoplitami i 6 rydwanami a ta wioska miała nadal 100 nastroju i 50 siły
 

DeletedUser

Guest
Możesz jaśniej? Bo jak ja atakuje wioski komputera to zazwyczaj ma ona 100 nastroju i 50 siły ;) Chodzi Ci o to, że po ataku nie spadł nastrój i siła czy o fakt, że po ataku wysłałeś po jakimiś czasie x znowu atak i były takie wartości? Bo jeżeli o sytuację,gdzie między atakami była przerwa to całkiem możliwe że nastrój i siła wzrosły,ponieważ jest to naturalne zjawisko w tej grze;)
 

DeletedUser

Guest
A przepraszam kolego w czym ci przeszkadza ze siła i zadowolenie nie spada ? Przeciez to korzysc dla ciebie ... :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
1. Sprawdzałeś stan nastroju i siły przed atakiem?
2. Sprawdzałeś powyższe parametry tuż po ataku?
3. Jesteś pewien że puściłeś atak, a nie podnoszenie siły?

Trzeba pamiętać, że zarówno nastrój jak i siła wiosek się odradzają (o ile nie są regularnie atakowane).
 

DeletedUser

Guest
l

to było plądrowanie surowców ale chyba masz rację nie sprawdziłem tuż po ataku
 

DeletedUser

Guest
Za to u mnie takie "cuda" sie dzieja :

przedy.png


Po 20 minutach...

19491316.png


Zadnego ataku miedzy tymi 2 nie bylo ;)!

To ze sila mogla byc nisko to jeszcze moge zrozumiec ale nastroj na poziomie 46 [ktory zalezy tylko ode mnie - nie od innych graczy] to mnie troszke zastanawia ;)!

No juz nie mowiac ze przy 46 powinien byc bunt... wiec zglaszam blad w grze ... kolejny :/
 

DeletedUser

Guest
Jak ja atakuje to tez zabiera 40-50 % nastroju, ale atakuje kiedy jest 52%+ wiec nie ma buntu. To samo Ty zrobiłeś- zaatakowałeś na jeszcze "bezpiecznej granicy" :D

A i kiedy wspierasz wioskę, to po kilkunastu minutach nastrój spada powoli, nawet jak nie atakujesz jej. To samo z silą ;)
 

DeletedUser

Guest
Zadnego ataku miedzy tymi 2 nie bylo ;)!

To ze sila mogla byc nisko to jeszcze moge zrozumiec ale nastroj na poziomie 46 [ktory zalezy tylko ode mnie - nie od innych graczy] to mnie troszke zastanawia ;)!

No juz nie mowiac ze przy 46 powinien byc bunt... wiec zglaszam blad w grze ... kolejny :/


Ostatnio miałem identyczną sytuację. Rozwiązanie było banalnie proste - puszczając jednocześnie ataki na kilka wiosek, dwukrotnie wklikałem jedną z nich. Też mi się upiekło - do buntu nie doszło. Sprawdź dokładnie raporty, bo wszystko wskazuje na 2 ataki z Twojej strony :)
 

DeletedUser

Guest
Przeciez na pierwszym screenie jest podane ze nastroj jest na 94% zas na drugim juz spada z 46% !Mimo ze nie bylo zadnego ataku az do 14:20...

Poza tym nastroj stale rosnie, a sila dazy do wyrownania na poziom 50% ;)!

Widzisz Ty atakujesz na poziomie 52%+ a sproboj na 46% jak to teraz wyszlo, to pogadamy wtedy :p!

PS
Zapomnialem dodac ze to na swiecie alfa sie dzieje ;)

EDIT
Koshiash

Wlasnie sek w tym ze skrzynke z raportami z 5 razy sprawdzalem i zadnego ataku nima miedzy nimi :/
 

DeletedUser

Guest
Przeciez na pierwszym screenie jest podane ze nastroj jest na 94% zas na drugim juz spada z 46% !Mimo ze nie bylo zadnego ataku az do 14:20...

Poza tym nastroj stale rosnie, a sila dazy do wyrownania na poziom 50% ;)!

Widzisz Ty atakujesz na poziomie 52%+ a sproboj na 46% jak to teraz wyszlo, to pogadamy wtedy :p!

PS
Zapomnialem dodac ze to na swiecie alfa sie dzieje ;)

EDIT
Koshiash

Wlasnie sek w tym ze skrzynke z raportami z 5 razy sprawdzalem i zadnego ataku nima miedzy nimi :/

A czy nie masz przypadkiem na tej wyspie więcej niż jedno miasto, bo nastrój i siła nie są oddzielne dla każdego miasta? Są one wspólne dla wszystkich miast danego gracza znajdujących się na tej samej wyspie. Mogłeś w międzyczasie zaatakować z innego miasta.
 

DeletedUser

Guest
ehhh rzeczywiscie :/

Pare minut po zwiekszeniu sily wpadlo tam wojsko grabiace z innej wioski :/

Sory za zamieszanie, alarm odwolany :)


PS
Ale z tym buntem to mi sie przyfarcilo :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry