Witam

  • Rozpoczynający wątek MrAiraki
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam zaczne od tego że mam 800 punktów wybudowałem kopalnie na poziom 15 mam 3 wioski rolnicze i nie wiem za bardzo co teraz robić czy robić procarzy w 24h mogę zrobić 25 procarzy ale martwi mnie ich mały udzwig nawet jak bym zrobił 75 procarzy to i tak mało surowców bym splądrował z obcej wioski czy budować kopalnie dalej co mi radzicie ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Witam

Rozumiem , ze nikt mi nie odpowie na moje pytanie ?.Nie nie grałem w plemiona.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Witam

ohh ja Ci odpowiem. Ludzie nie odpowiadają na takie proste pytania z kilku powodów. Po pierwsze są tak proste że ludzie się boją ze sobie jaja robisz po drugie jest od tego wiki gdzie jest wszystko opisane a to że Ty pytasz świadczy o Twoim lenistwie.

Na świecie sigma obowiązuje wersja gry 2.0 (jak już na wszystkich światach) co oznacza że farmienie jest trochę inne.
Nie potrzebujesz wojska by latać na farmy i zbierać surowce.
Wojsko potrzeba by zdobyć te zielone wioski które sa na wyspie. Do każdej zdobytej wioski sa potrzebne inne rodzaje wojsk i inna ilość:
1 wioska- 1 wojsko obojętnie jakie
2 wioska - 6 wojsk w sumie bez różnicy
3 wioska - 10 wojsk i tu zrób procarzy
4 wioska - 40 wojska i kilka procarzy
5 wioska - 100 wojska ale już 32 hoplitów
6 wioska - 300 wojska ale już 12 koników starczy
7 wioska - 600 - 250 procarzy starczy
9 wioska - 1000 - duzo ofa z katapultami

a więc rób wojska by zdobyć przynajmniej 6 wiosek rolniczych, potem możesz farmić sąsiadów jak Ci na to pozwolą.
Farmienie tych wiosek rolniczych polega na klikanie w te wioski w odpowiedni sposób co 5 minut.
Robienie kopalń nie ma większego sensu bo ów wioski rolnicze dają tyle surowców że nie jesteś w stanie tego wydać na nic, no chyba że masz duży zasób monet złotych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Witam

Rozumiem , ze nikt mi nie odpowie na moje pytanie ?.Nie nie grałem w plemiona.

Bo tam trzeba było budować wojsko, żeby farmić a tu nie.

Wszystko najważniejsze już zostało tu napisane. Ja już próbowałem budować wojska i farmić sąsiadów ale powiem szczerze, że w ogóle się to nie opłaca, przynajmniej na tym etapie gry (tez mam ok 800pkt)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Witam

Bo tam trzeba było budować wojsko, żeby farmić a tu nie.

Wszystko najważniejsze już zostało tu napisane. Ja już próbowałem budować wojska i farmić sąsiadów ale powiem szczerze, że w ogóle się to nie opłaca, przynajmniej na tym etapie gry (tez mam ok 800pkt)

z tym czy się opłaca czy nie to jest róznie. Bo jesli nasz przeciwnik jest często w grze i jak my atakujemy to on wycofuje wojsko wydaje surowce i powołuje milicje to się nie opłaca. To znaczy też nie tak do końca dajmy sąsiadom odczuć naszą bliskość by za dobrze mu się nie wiodło. Ale uważamy na jego czujność atakujmy wtedy kiedy danego sąsiada nie ma
 

DeletedUser

Guest
Odp: Witam

a skąd mam wiedzieć, że go nie ma ? można to jakoś sprawdzić ?
czy po prostu atakować i atakować i kiedyś sie trafi ? :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Witam

a skąd mam wiedzieć, że go nie ma ? można to jakoś sprawdzić ?
czy po prostu atakować i atakować i kiedyś sie trafi ? :)

No i tu trzeba być sprytnym, sprytniejszym niż przeciwnik.
Każdy kiedyś idzie spać, kazdy kiedyś wstaje, każdy kiedyś idzie do kibla itp.
Nie da się siedzieć 24h/d przed kompem

Jeśli wyczujesz gościa kiedy go nie ma wygrasz.

Atakuj u różnych porach, raz rano raz wieczorem raz w południe cały czas zmieniaj i notuj kiedy jest a kiedy nie ma.
 
Do góry