1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

*WK* Święty Zastęp

Dyskusja w 'Prezentacje sojuszy' rozpoczęta przez użytkownika Greeds, 26. Mar 2011.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Greeds

Greeds Guest

*WK* Święty Zastęp
    Sojusz powstał 10.III.2011

Tebański Święty Zastęp istnieje na M55 i okolicznych.
    Jesteśmy w top 10 na M55 i M56!

Tebański Święty Zastęp-Oddział powołał do życia Gorgidas, by ochraniał cytadelę miejską w Tebach. Według Arystotelesa żołnierze przysięgali sobie wierność przy grobie Jolaosa, serdecznego przyjaciela i nieodłącznego towarzysza Heraklesa. Święty Zastęp był jedynym w całych Tebach oddziałem zawodowych żołnierzy. Jako pierwszy pokonał spartańskich hoplitów w bitwie pod Tegyrą w 375 p.n.e., a następnie pod Leuktrami. Wedle panujących w nim zasad opuszczenie na placu boju któregokolwiek z towarzyszy stanowiło wielką hańbę, stąd powstało utarte twierdzenie, iż Święty Zastęp walczył zawsze na śmierć. Służyli w nim dwaj wybitni tebańscy stratedzy: Pelopidas i Epaminondas.

Pakty:
    -*WK*=DEO= Imperium
    -Ewenement
    -Koń Trojański
    -Związek Koryncki II
    -Unia Greckich Polis
    Wojny:
    -CarAt

Limit graczy:60/60
    suma punktów:
    100k

Jeśli chcesz się przyłączyć musisz mieć co najmniej 1000pkt jeśli je posiadasz napisz do nas.
    Nigdy nie ignorujemy problemów naszych członków i zawsze staramy się je rozwiązać.

Rada:
    -założyciel:gm45
    -prawa ręka:SzAmAnEk0
    -lider:Greeds
    -dyplomata:Ari3l

FUZJE JEDYNIE NA ZASADZIE WY DO NAS!!!

Ostatnio edytowane przez moderatora: 27. Mar 2011
  2. XVDSXVX

XVDSXVX Guest

Nie ma loga i mało informacji 3/10

3. Greeds

Greeds Guest

poprawiłem i nie nie skopiowałem loga od ciebie bo gm45 kiedy zmieniał nazwę z "deall gang"(czy jak to było) ustawił to logo

4. XVDSXVX

XVDSXVX Guest

Teraz to ładnie daje 8/10 :)

5. Greeds

Greeds Guest

thx będę się jeszcze starał się coś dodać ;)

6. wojtas35111

wojtas35111 Guest

hmm..
    przepraszam za tak nietypowy wstep, ale niebardzo wiem co powiedziec w temacie waszego herbu
    Otuz znalazlem go w necie i wprowadzilem jako herb wlasny tylko ja nie usunolem napisu falanga...
    Poniewaz gram od niespelna miesiaca wy byliscie pierwsi , a ja niechce byc posadzonym o plagiat wiedz jesli przeszkadza wam to podobienstwo zmienie herb
    ps
    8/10 jak dla mnie ok

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.