*WK* Święty Zastęp

  • Rozpoczynający wątek Greeds
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
*WK* Święty Zastęp
e6e3e0d01403c50b.jpg

Sojusz powstał 10.III.2011

Tebański Święty Zastęp istnieje na M55 i okolicznych.
Jesteśmy w top 10 na M55 i M56!

Tebański Święty Zastęp-Oddział powołał do życia Gorgidas, by ochraniał cytadelę miejską w Tebach. Według Arystotelesa żołnierze przysięgali sobie wierność przy grobie Jolaosa, serdecznego przyjaciela i nieodłącznego towarzysza Heraklesa. Święty Zastęp był jedynym w całych Tebach oddziałem zawodowych żołnierzy. Jako pierwszy pokonał spartańskich hoplitów w bitwie pod Tegyrą w 375 p.n.e., a następnie pod Leuktrami. Wedle panujących w nim zasad opuszczenie na placu boju któregokolwiek z towarzyszy stanowiło wielką hańbę, stąd powstało utarte twierdzenie, iż Święty Zastęp walczył zawsze na śmierć. Służyli w nim dwaj wybitni tebańscy stratedzy: Pelopidas i Epaminondas.

Pakty:
-*WK*=DEO= Imperium
-Ewenement
-Koń Trojański
-Związek Koryncki II
-Unia Greckich Polis
Wojny:
-CarAt

Limit graczy:60/60
suma punktów:
100k


Jeśli chcesz się przyłączyć musisz mieć co najmniej 1000pkt jeśli je posiadasz napisz do nas.
Nigdy nie ignorujemy problemów naszych członków i zawsze staramy się je rozwiązać.


Rada:
-założyciel:gm45
-prawa ręka:SzAmAnEk0
-lider:Greeds
-dyplomata:Ari3l

FUZJE JEDYNIE NA ZASADZIE WY DO NAS!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
poprawiłem i nie nie skopiowałem loga od ciebie bo gm45 kiedy zmieniał nazwę z "deall gang"(czy jak to było) ustawił to logo
 

DeletedUser

Guest
hmm..
przepraszam za tak nietypowy wstep, ale niebardzo wiem co powiedziec w temacie waszego herbu
Otuz znalazlem go w necie i wprowadzilem jako herb wlasny tylko ja nie usunolem napisu falanga...
Poniewaz gram od niespelna miesiaca wy byliscie pierwsi , a ja niechce byc posadzonym o plagiat wiedz jesli przeszkadza wam to podobienstwo zmienie herb
ps
8/10 jak dla mnie ok
 
Status
Zamknięty.
Do góry