Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

  • Rozpoczynający wątek xbigxboom
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
A ja myślę,że cuda fajnie zmienią grę i wojny nabiorą lepszego sensu.
A na tematy paktów i wojen to powinni się wypowiadać tylko i wyłącznie dyplomaci sojuszy.Wtedy mielibyśmy przejrzystość.
 

DeletedUser

Guest
Munfred śmiech do łez naprawde.(wiecej tekstów i człowiek nie musi na siłek chodzić kaloryfer sam rośnie)
Licz dalej jak możesz i jesteś taki świetny to podaj datę przez ile był pakt ,zerwany przez was bo lalem eforow tez ;)
Gadajcie zdrowi ale przypomne fakt z przed chwili RP i AH podpisali Pona kto jest niezdecydowany hahahaha żarm max panowie. Walczie jak Mowisz a nie szukajcie nowych ponow.
Jesteście naprawdę zabawni. Oby dalej, W gatce napewno zabijacie i podbijacie wszystko. Nas też pewnie lejecie? Hahaha. Tak wielkie RP w swoim jakże małym uroczym świecie. Jeden dał se siana inny zaczyna.
Ps wpisz date zlicze ci miasta ktore stracilo ZE za czasów jakże świetnej koalicji z Wami w roli głównej. Zaraz napiszecie że Miasta ZE sie nie liczą.
Naszczęście statystyki nie kłamią wiec podaj date i każdy ma wgląd do tego.
 

DeletedUser

Guest
Znów nie komentuje słów sais - nie warto

ale masz racje hater - cuda wprowadzą pewną nowośc w grze - czy bedzie ona ciekawsz ?? o tym sie przekonamy
nowy sposób rabowania surowców troche mnie martwi - choć ułatwi mi rabowanie , ale jednoczesnie utrudni grę
robisz komus skan - widzisz 500 deffa atakujesz - a on ma 3000 deffa skąd ??? stał w wioskach rolniczych i zdążył go sciągnąc - nigdy nie bedziesz pewien ile woja przeciwnika stacjonuje w wioskach w srodku wyspy.
farmisz kogos od miesiąca i nagle niespodzianka - gosc ma pełna zagrodę deffa ??
bo ukrywał wojo w wioskach- tego sie boję
 

DeletedUser

Guest
Nie mam racji spoko tak zaczelismy wojne majac Sojusz z RP
Kraków 8,070 rudziel Komando12321 Złota Elita Black Pearl 2010-08-20 06:10:34
Port Royal - 09 - 11,105 rudziel Sais Złota Elita Black Pearl 2010-08-20 08:31:07
Leave In Silence 7,848 rudziel bob88 Złota Elita Black Pearl 2010-08-20 08:26:24
JOCKER 20 8,831 rudziel grekopulus Złota Elita Black Pearl
Port Royal - 10 - 10,427 lukas382 Sais Złota Elita Black Pearl 2010-08-26 06:01:16
Transference 7,119 chojrak Tommmy Złota Elita Black Pearl 2010-08-27 06:30:42
GLOS 09.IOTA 9,590 TORRR wojtun HEGEMONIUM Black Pearl 2010-08-29 11:54:10
dragon8 9,070 rudziel niebieski smok Złota Elita Black Pearl 2010-08-30 13:37:08
Sparta ZE 9,023 ahilles4 Tommmy Złota Elita Black Pearl 2010-08-31 01:39:46
Katowice012 10,192 Lot9 royo34 Gravoria Manet Black Pearl 2010-08-31 17:16:17
Katowice013 10,526 Lot9 royo34 Gravoria Manet Black Pearl 2010-09-05 09:06:22
Leonis 11,815 Saykor82 Tommmy Złota Elita Black Pearl 2010-09-06 16:46:41
JOCKER 14 7,139 rudziel GEGHAM Złota Elita Black Pearl 2010-09-08 02:07:37
2-04. Ross-on-Wye 10,442 Frisky shimamura HEGEMONIUM Black Pearl 2010-09-20 11:13:28
Macedonia ZE 10,059 ahilles4 Tommmy Złota Elita Black Pearl 2010-10-04 14:27:36
13.Rzym ZE 8,414 ahilles4 Tommmy Złota Elita Black Pearl 2010-10-05 12:43:52
Germania wielka 13,337 larix wald333 HEGEMONIUM Black Pearl 2010-10-07 08:08:41
Insanity 8,485 Someonell Tao33 Złota Elita Black Pearl 2010-10-08 05:19:57
Łechtaczkowo 9,634 rudziel pavel152 Złota Elita Black Pearl 2010-10-16 10:22:04

Reszte sobie sprawdźcie no chyba że nie wiecie jak to piszcie na PW.
Next time naprawde pierw dowody potem to co robicie najlepiej zapodajcie Andersena .
Pozdraiwam
 

DeletedUser

Guest
Ale ja nie wiem po co sie tłumaczysz
Czy ktos ci zarzucił brak waszych zdobyczy na ZE ????
Nie widziałem tego
Munfred mówił o braku waszej aktywnosci w walce z HEG a podobno to było celem zawiazania sojuszu przez BP i RP
 

DeletedUser

Guest
Chciałbym wrócić do wypowiedzi Sais z dnia 21.11.2010 z godziny 17:42. Sais napisał:
"Jak pisałem wcześniej tylko i wyłącznie M42 walczyło z AS to jest dokładnie 5 graczy ale skoro AS-M42 jest słabe bo potrzebuje innych sojuszy żeby rozwalić gości to co ja na to mogę."
Przypominam, że Spartanie81 przejęliśmy dwa miasta jednocześnie bez pomocy żadnych innych sojuszy. Nawet mogę powiedzieć więcej, w akcji brało udział może 5 osób z AS. Ale to jest może, już nawet nie pamiętam dokładnie. Poza tym R3P nas nie namawiało do przystąpienia do koalicji. Inicjatywa wyszła od nas. Więc w tych dwóch miejscach nie piszesz prawdy Sais. A jeśli chodzi o przejęcie jednocześnie tych dwóch miast, po prostu kłamiesz Ty albo okłamują Cię twoi koledzy z sojuszu. Pisz prawdę, bo inaczej po prostu nikt nie będzie Cię słuchał. Pozdro. dla wszystkich.
 

DeletedUser6708

Guest
Znów nie komentuje słów sais - nie warto

ale masz racje hater - cuda wprowadzą pewną nowośc w grze - czy bedzie ona ciekawsz ?? o tym sie przekonamy
nowy sposób rabowania surowców troche mnie martwi - choć ułatwi mi rabowanie , ale jednoczesnie utrudni grę
robisz komus skan - widzisz 500 deffa atakujesz - a on ma 3000 deffa skąd ??? stał w wioskach rolniczych i zdążył go sciągnąc - nigdy nie bedziesz pewien ile woja przeciwnika stacjonuje w wioskach w srodku wyspy.
farmisz kogos od miesiąca i nagle niespodzianka - gosc ma pełna zagrodę deffa ??
bo ukrywał wojo w wioskach- tego sie boję

waluś człoweku mylisz sie!!! nie można już wycofać z wiosek gospodaczych jednostek.
 

DeletedUser

Guest
Cóż to za nowoczesna technika ataków ogniowymi zaraz po planowanym wpłynięciu własnego kolona ?

Kolego, ta gra nie jest do końca dokładna i czasami są takie błędy w czasie że może się zmienić +/- 10 czy 20s..
Więc to nie musiała być jego wina ;P
 

DeletedUser

Guest
Kolego, ta gra nie jest do końca dokładna i czasami są takie błędy w czasie że może się zmienić +/- 10 czy 20s..
Więc to nie musiała być jego wina ;P


No ok, to zrozumiem ale nie jakieś 5 minut po kolonie prawda ? ; )
Jak Hard wróci z urlopu to pewnie zobaczycie te raporciki ...
 

DeletedUser6065

Guest
Sais prosiłem... błagałem.
Najpierw czytamy ze zrozumieniem a później krytykujemy jeżeli jest taka możliwość.
A ty "jedziesz" po mnie za rzeczy o których NIC nie napisałem i za rzeczy których nie miałem zamiaru napisać oraz co więcej za rzeczy które NIGDY nie miały miejsca.
Człowieku... zastanów się nad tym co piszesz. Ja Twojej wypowiedzi analizować nie będę bo nie ma czego.

A co do czasów ataków:
Można je ładnie dopasować jeżeli odpowiednio zegar na swoim systemie się ustawi :)
(przynajmniej mi się tak wydaje bo ja nie mam problemów ze zgraniem ataków)
 

DeletedUser

Guest
No z ty zegarem to lypa...
Dzisiaj mnie do przodu popchnęło nie o 10 czy20 ale o 41 sek.Masakra!!! :mad:
 

DeletedUser

Guest
waluś człoweku mylisz sie!!! nie można już wycofać z wiosek gospodaczych jednostek.


POdoba mi sie ta informacja - ale pochodzi ona od Ciebie - pokaż mi GDZIE to jest napisane w lakonicznej informacji napisanej przez Adminów na forum ????
Bo ja takiej nie widziałem.

Hater miło wiedziec , że i tobie nie wszystko wychodzi hehe . Bo zawsze do tej pory dawałeś mi niezłego kopa zaraz po wejsciu mojego SK do Ciebie , lub przed wejsciem.
 

DeletedUser

Guest
no ja nie próbowałem ataków na hatera ale słyszałem że nieźle w czasie zgrywa akcje. Może zmieni się coś z tym zegarem w nowej wersji.
 

DeletedUser6708

Guest
POdoba mi sie ta informacja - ale pochodzi ona od Ciebie - pokaż mi GDZIE to jest napisane w lakonicznej informacji napisanej przez Adminów na forum ????
Bo ja takiej nie wdziałem

czytaj uważnie tekst, analizuj powoli i dokładnie zdania a ujrzysz to czego nie dopatrzyłeś. mi nie wierzysz to nie będę też tu podawał tego watka o farmieniu ci na tacy, znajdź sam! wiedza zdobyta samemu rozwija bardziej umysł niż to co podają nam na wspomnianej przysłowiowej tacy.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
nie bąźdź taki cwany hehe
w informacji ogólne tego NIE MA i już

za to przejrzałem póxniejsza dyskusję na ten temat i znalazłem stwierdzenie Adminów - o tym , że faktycznie nie bedzie mozna wycofac woja z tych miast - cieszy mnie to
 

DeletedUser

Guest
nie bąźdź taki cwany hehe
w informacji ogólne tego NIE MA i już

za to przejrzałem póxniejsza dyskusję na ten temat i znalazłem stwierdzenie Adminów - o tym , że faktycznie nie bedzie mozna wycofac woja z tych miast - cieszy mnie to

Jest, jest... na PW ci wyślę jak nie znajdziesz ^^
 

DeletedUser

Guest
Raporciki z nieudane próby odbicia moje okupacji przez ah
, było ich więcej ale niech mi się wklejać

17.JPG


18.JPG

19.JPG

20.JPG

21.JPG


22.JPG


23.JPG


24.JPG
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A ja wiem 2 miasta za do mogę zająć nowe

Dzisiaj rozbiliśmy okupacje Ah
okupował gracz z raportów wyżej co mu osadę przejąłem
 
Do góry