Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

  • Rozpoczynający wątek xbigxboom
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Moje pytanie przmi - dlaczego HEG oddaje osady INSPI ????

miałem 5 dni nieobecnosci w grze - nie potrafili wykorzystać

próbuje nadrobic straty i udaje mi sie - Panowie z Heg - wiecej wiary
 

DeletedUser

Guest
To są prezenty na święta.A ty zamiast Podziękować to się czepiasz :)
 

DeletedUser

Guest
hehe
a o tym nie pomyslałem

więc Dzieki


mam same prezenty od was
5 dni bana - zero akcji ze strony heg - hehe
wracam i od razu w prezencie dostaje osade inspi - naprawdę miło
 

DeletedUser

Guest
A właśnie się zastanawiałem co taki spokój panuje hehe. Trzeba było dać znać o banie to może coś byśmy wymyślili... :)
 

DeletedUser

Guest
Pomimo niesnasek i naszej bijatyki - chciałem na tym forum pozegnac w imieniu całej R3P gracza inspi.
Jeden z lepszych i godniejszych przeciwników jakich miałem w tej grze - szkoda , ze musi zakończyc przygode z Grepolis.

Dla wyjasnienia powiem , ze nie został pokonany , lecz z powodów osobistych musi zakończyc gre.

Szacunek dla Ciebie Inspi
 

DeletedUser

Guest
wielka szkoda naprawde.. to był swietny gracz i osoba.
jeden z najlepszych moich przyjaciół w tej grze..
 

DeletedUser1360

Guest
Dziękuję za uznanie, i przyznam że daliście mi nieźle popalić :) w ostatnich dniach :p Szczególności ty Waluś, ale drugi raz chyba wolał bym cie mieć po swojej stronie :p. Jednak przeciwko wam dobrze się grało i wiele atrakcji na polu bitwy jesteście bardzo wymagającym przeciwnikiem :) i tak naprawdę jedynym z którym się liczyłem jeżeli chodzi o wrogów . Mowa tu oczywiście o R3P :)
Pl-Gimli rzuć trochę świeżego poglądu na ten świat, bo kto go może uzdrowić jak nie twoja osoba.

Co do moich współplemieńców, to myślę że jeszcze raz im podziękuje za wspólną grę oraz czas jaki mi poświęcili. Sprawą oczywista jest że bez współpracy daleko się nie zajdzie, a po fuzji jednak pozwolili nam się zintegrować i nie dali odczuć że nie jesteśmy z nimi od początku.
Vili i Sparkorn nie dajcie zgasnąć Hegemonom ;).

I oczywiście pozdrowienia Dla starej brygady Gravorii, to były czasy aż się łezka w oku kręci.

ps. jeszcze tu będę wpadał na rozmowy. :p
 

DeletedUser

Guest
widzisz walus wystarczylo chwile poczekac i sie sprawa sama wyjasnila. kiedy miales tego bana to ciekawa sprawa bo jak wchodze i przegladam raporty z atakow na wioski incato (przepraszam za przekrecenie nicku R3P wie o kogo chodzi) to widywalem twoj nick. Pozatym jedyna osoba, ktora moglaby umacniac sie kosztem twoich wiosek to byl inspi, niestety sprawy wygladaja jak wygladaja i z naszej strony pewnie dlugo nic Ci grozic nie bedzie bo i po co sie wyprawiac na takie odlegle tereny kiedy MAH i Angel maja po 100 wioseczek na m54 ;d

Jutro postaram sei zrobic takie drobne podsumowanie dla kazdego sojuszu ile wiosek zdobyli dla koalicji w wojnei a ile stracili, chcialbym zauwazyc, ze Eforowie zostana uwzglednieni w tych obliczeniach bo jak powiedzialem na 1 stronie, oni byli zaangazowani w konflikt i byli uznawani za wrogow tak dlugo jak istnieli. Poza tym sojuszem reszta sojuszy jest wypisana na pierwszej stronie
 

DeletedUser6062

Guest
To może ja dodam straty i podboje mojego soja.

KP vs AH 23:17 (doliczyłem dwie osady, które w trakcie okupacji przestały należeć do AH)
KP vs HEGE 4*:2
KP vs BP 4:0

*nie brałem pod uwagę dwóch miast inspiego z uwagi na jego ostatnią wypowiedź.
 

DeletedUser

Guest
widzisz walus wystarczylo chwile poczekac i sie sprawa sama wyjasnila. kiedy miales tego bana to ciekawa sprawa bo jak wchodze i przegladam raporty z atakow na wioski incato (przepraszam za przekrecenie nicku R3P wie o kogo chodzi) to widywalem twoj nick. Pozatym jedyna osoba, ktora moglaby umacniac sie kosztem twoich wiosek to byl inspi, niestety sprawy wygladaja jak wygladaja i z naszej strony pewnie dlugo nic Ci grozic nie bedzie bo i po co sie wyprawiac na takie odlegle tereny kiedy MAH i Angel maja po 100 wioseczek na m54 ;d

ja nie musiałem czekać - aby przypuszczać , ze inspi kończy , miałem z nim kontakt prywatny nawet gdy był na urlopie - po prostu złosciło mnie , ze oddajecie go tak łatwo nam na żer , a uwazałem że zrobił dla WAS tyle , że zasługiwał na wszelka pomoc z waszej strony. Ale wyjasnił mi to osobiscie. Przyjałem te wyjasnienia , choc nadal mam do was pewien , żal za to.

Co do mojego bana - ataki ogniowych poszły tuz po moim banie (na tego incato), i nie mów mi , że mi nie zagrażacie hehe
Hater ma 1,2 h do mnie SK ( i pełno osad w bliskim połozeniu na moje 3 ). Poza tym Bana dostałem tuz po tym jak wrócił inspi z urlopu i ledwo zdążyłem posłac na niego SK , a obstawy już nie hehe - wiec nie byłem pewien jak postapi.
Nie znasz nawet sytuacji swojego sojuszu
 

DeletedUser

Guest
zal o to, ze nie prosil o pomoc bo stwierdzi, ze nie bedzie grac, dziwne (chcialbym zauwazyc, ze wczesniej wersja mialabyc inna, niestety sie z niej wycofac nad czym ubolewam). Zal do Nas mogl miec gracz grymp, bo nawet ja mam zal, do niektorych gracz z naszego sojuszu, ale o co ty masz zal to nie wiem.
Co do hetera
Nawet jakby mial 10min kolonem na twoja osade to nie jest rownoznaczne z tym, ze przejecie twojej osady pozwoli mu sie umocnic. Zapewne nie zrozumiesz dalczego to CI to wyjasnie. Gracz Katakumba stracil wioske, nie interesowal sie jej odbiciem. 2 graczy (nie pamietam ktorzy) z Angel stracili wioski, nie maja ani potencjalu ani ochoty ich odbic. W twoim wypadku zapewne bylyby organizowane akcje odbijania tak dlugo az by sie w koncu udalo i mimo, ze walka z Wami bardzo nam sie podoba czasem trzeba spojrzec na to z oplacalnej strony.


EDIT

Daro jak chcesz to mozesz zrobic takie podsumowanie dla kazdego sojuszu bo ja nei bede mial ani czasu ani ochoty zeby sie bawic w az takie szczegoly, ja pkt policze jako koalicja vs koalicja a nie przeciwko konkretnym graczom. Szkoda, ze tajfun skonczyl gracz to by sie troche podreperowalo ten wynik Kp vs HEGE ;d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
to ja może dorzucę 5 groszy.
ustalcie kryteria zakonczenia wojny koalicji a wynik niech liczy osoba postronna najlepiej z grepolis stats. jeżeli oczywiscie woski były by kryterium przejec, bo w przeciwnym wypadku takie liczenie jest idiotyczne.
dlaczego ? a no dlatego ponieważ sojusz przegrywający powinien spadać w rankingu wygrywający awansowac , jeżeli sie tak nie dzieje to albo swiadczy to o poziomie walk albo o przejmowaniu byle czego.
dajcie spokój z tymi kłótniami nic dobrego z nich nie wynika.
 

DeletedUser

Guest
Kryteria sa takie, ze sojusz, ktory przestaje istniec odpada z wojny, jak sie skoncza sojusze po jednej ze stron bedizemy miec zwyciezce :)
Jak widzisz obliczenia Daro napisal, ze uwzglednil 2 wioski, ktore w czasie przejmowania nie byly juz w AH tak wiec w grepolis stats nie beda one widniej juz jako przejete od AH, no a to doprowadzi do naprawde wielu klotni i podejrzewam, ze na tle wojny koalicja vs koalicja to te klotnie nie beda z naszej strony bo przewaga bedzie bardzo duza w wyniku ;d

EDIT

Na potwierdzenie tego wynik dla HEGE to ok 38:5

tak jak mowie z lekkim zapasem bym to bral bo nie jestem az tak dokladny w obliczeniach (liczone wszystkie wioski od 9 listopada)

Podejrzewam, ze w naszej koalicji u kazdego bedziemy miec wynik na +, u naszych oponentow obawiam sie, ze tylko R3P i Kp daje rade :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
29 :4 dla R3P - to mozna sprawdzic - liczyłem tylko miasta wpisane , że nalezały do HEG - bez tych , które przejelismy po wyrzuceniu gracza

oraz 2 :0 w walce z AH

tak wygladaja Moje statystyki


Miło mi słyszec , ze mnie tak szanujecie i przez "respekt" nie atakujecie mnie hehe , ale musze przyznac ze troche mnie to smuci.

Co do mojego , zalu do WAS o inspi - tak to czuje więc pisze - szkoda mi takiego gracza - mimo , ze był wielkim zagrozeniem dla mni osobiscie , ale ostatnio mam takie wrazenie , ze zbyt czesto porzucacie swoich graczy.

Praktycznie całe M53 - przeszło w rece R3P - czemu ???
Zastanówcie sie co zrobiliscie nie tak jakies 2-3 miesiące temu , ze tak sie stało.??
Mysle , że to w pewnym sensie takze jest powodem rezygnacjii inspi.

Powiem wam tylko tyle 1 osadę zostawimy z kontem Inspi - niech tam wchodzi lub nie jak woli , ale chciałbym , aby ja miał jak najdłużej - zmieni sie jego sytuacja życiowa moze wróci do gry i pozwole mu nawet aby spokojnie się rozwinął gdy zechce - nawet przeciw nam.


Szczerze to mam sporo szacunku do twoich graczy ale tylko paru i jednym z nich był inspi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To co teraz napisze jest sarkazmem(pisze bo wiem, ze 90% i tak nie zrozumie) moze poszlismy po rozum do glowy i wzielismy przyklad z najlepszych sojuszy na tym swiecie. Czyli postanowilismy sie przeniesc na m54?
Heh heter i Kodziak chyba nie czuja sie porzuceni a jesli tak to jest mi przykro ale nic wiecej dla nich uczynic nie moge :) sprawa grympa byla dal mnei porazka HEGE, kogo tu jeszcze moge skomentowac kto gral i byl przejmowany, chyba tylko cabanamoon ale tu wolalbym sie nie wypowiadac.

No a wynik walus to chyba powinienes liczyc tak jak ja od daty wypowiedzenia wojny (z tym 3dniowym zapasem) a nie od poczatku wojny z HEGE, w koncu to temat o wojnei 2 koalicji a nie o naszych potyczkach od poczatku serva. No chyba, ze to jest wynik ogolny, ciezko mi powiedziec b ood poczatku wojny nam nie wzieliscie tyle miast a szczegolowy wynik podales tylko przy AH.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Sparkorn - ty patrzysz na date utworzenia tematu na forum
data ta to nie jest data powstania koalicji , ani tez data rozpoczecia naszej wojny.
Temat powstał w wyniku juz dawno rozpoczetych działań.
POzatym dokładnie tego nigdy nie wyliczysz - bo wczesniej BP było po naszej stronie - póxniej przeszło do WAS - wiec jak ich walke liczyć hehe

ty podałes wynik z Angel od 01.09 - ja zrobiłem to samo od tej daty dotyczący nas ( RP i HEG ) nie wnikam w inne sojusze - niech liczą same.

Powiem CI , że dawno tego nie liczyłem i nie zamierzałem robic żadnych podsumowań tej "wojny" - ale sam zacząłeś pokazując Wasze zdobycze na Angel - irytuje mnie gdy próbujesz udowodnić nam jaki Wasz sojusz jest SUPER i jak walczy dobrze - stąd i moje wyliczenie.

JUz kiedys tu pisałem , że gram tylko po to aby sie dobrze bawić - i szkoda mi nawet każdego "dobrego" pokonanego przeciwnika - strata wioski to pryszcz i obaj o tym dobrze wiemy - nawet strata 10 dla mnie - to nie boli - miejsca na swiecie jest dość.
Jedyne co mnie irytuje to przechwałki
GRajmy dla samej gry
Dlatego tak mi szkoda inspi - mimo walki miedzy nami gadałem z nim na poziomie - gratulowalismy sobie wzajemnie "dobrych" akcji na siebie nawzajem.
ON lubił grac dla GRY nie dla wykazania , że sie jest lepszym.

Macie drugiego takiego gracza - mysle o Hater - i powiem ci , że to nie jest HEGEMON - to takze człowiek GM.
wiec szacun odemnie dla byłych członków GM
 

DeletedUser

Guest
Walus ty naprawde jestes smieszny. Wytykam Ci brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem i w kazdym kolejnym poscie udowadniasz mi, ze mialem racje. Temat hege vs Angel wojna oficjalna od 1.09 wiec wynik podaje od tego dnia. tutaj jest temat koalicja vs koalicja od 6.11 i takie wyniki powinny byc tutaj podawane. Ja sie przechwalam, padlo pytanie jak wyglada nasza sytuacja w wojnie z Angel wiec napisalem, jesli Ci przeszkadza, ze pisze jaki jest wynik to masz problem bo po to walcze, zeby moc potem napisac jakie sa efekty tej walki.

Masz temat rp vs hege tam sobie ten wynik wpisz jak Ci tak zalezy co oczywiscie nie jest przechwalaniem sie bo tylko gracze hege sie przechwalaja.

Walus zgaduje, ze liczba 72 przy nicku to jest do picu.
 

DeletedUser

Guest
Statystyka sojuszu Angel 3:59 (zdobyte:stracone)
Statystyka sojuszu MAH 12:19 (zdobyte:stracone)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Panowie bo ja się już tutaj gubię...Czy powód tego sporu to jest tylko data rozpoczęcia wojny?Bo co do samych statystyk to chyba nie ma nikt zastrzeżeń.
Jeśli tak to dogadajmy się od kiedy mamy liczy i wszystko jasne.
Jak dla mnie (znam to z forum innych gier) liczy się data wypowiedzenia wojny.A oficjalne wypowiedzenie wojny to założony temat z nazwami sojuszy,które w wojnie biorą udział.
Do tego obowiązkowo taką informację należ umieścić na profilu sojuszu.
I można tam na bieżąco pokazywać jej stan.
Jeśli ustalimy,że ta wojna trwa od innej daty to spoko ale najlepiej na przyszłość rozwiązujmy to w taki sposób.
 
Do góry