Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

  • Rozpoczynający wątek xbigxboom
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
a czemu piszesz to w moim kierunku jak ja wiochy nie trace?:confused:
i czemu kolejna?:eek: wy tracicie i my tracimy logiczne,takie sa zasady wojny :D
 

DeletedUser

Guest
No ale KP ma 23 miliony a ile oni maja i trzeba też zwrocic na srednią gracza w tych sojuszach
 

DeletedUser

Guest
zalozylem okupacje:
moje straty:4248 birem
Straty wroga:6370 ogni

ja też ;)

straty sojuszu: 2823 birem
straty wroga: 6550 ogni + 149 mant i 67 harpii :)

dziękuję członkom sojuszu za wsparcie, a przeciwnikom za desperackie próby przerwania okupacji :p

ze spokojem jeszcze jakieś 15k ogników i dalibyście radę :)))
 

DeletedUser

Guest
hehe tylko ze u mnie byla inna sytuacja ,wszystko bylo na krawedzi,a tam troche zle podano info i widac tego efekty,
witam sosikaaaaa:D
 

DeletedUser

Guest
witam

po półtora roku gry chyba już czas najwyższy zalogować się na forum... (oczywiście na bieżąco czytanym - ale nie miałem wcześniej aż tak ciekawego news'a aby się nim podzielić ;) )
 

DeletedUser6062

Guest
a mnie zastanawia jak sojusz z takimi tuzami jak ty jest dopiero na jedenastym miejscu.... Pomyśl co zrobić żeby to zmienić na waszą korzyść. Jak to ci się uda to może zrozumiesz więcej z tej gry.... ot taka mała podpowiedź.

A tak na poważnie to weź spójrz w lustro, zamiast komuś błędy wytykać, sam siebie się spytaj, dlaczego pomimo rzekomo wygranej wojny i 100 mln przejeć, nadal nie jesteście nawet w top 3 ?

Kiedyś pozycja to był wasz ulubiony argument świadczący o tym, że Black Pearl jest lepsze od KP. Tak bardzo Cię boli, że KP stanęło na top1 (Daj nam się nacieszyć Wy już byliście teraz nasza kolej:)) ? Inaczej nie potrafię wyjaśnić dlaczego po raz kolejny poruszasz temat liczby naszych graczy. Chyba, że po prostu brakuje ci kłótni na forum. Zerknij na stronę 114. Tam już o tym napisałeś, a ja Ci odpowiedziałem. Nie widzę sensu by się powtarzać.

Po za tym mimo większej liczby graczy mamy również średnią większą.

PS: Ja gram dla przyjemności, a nie po to by się wkurzać. Kieruję do Ciebie Marquis prośbę abyś nic nie pisał jeżeli nie masz o czym. Kiedyś odpowiadałem na twoje idiotyczne posty zawierające serie bezsensownych argumentów typu liczba podbitych neutralnych miast, ale nie mam już zamiaru. Cytatów odnośnie naszej pozycji w rankingu na pewno by się znalazło więcej, ale szkoda mi czasu na ich szukanie.

PS2: Gratuluje sosik pięknej bitwy. Można wiedzieć ile birem było mieście kiedy okupacja dobiegła końca?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9862

Guest
Hehe no nie no bez takich. O pozycji była mowa to jasne, bo Wy o tym zaczęliście temat. A z graczami to celowo zamieściłem bo forum umarło a widziałem że bijecie kolejne rekordy. Tylko takie małe ale. Jesteście na top1 bo wchłonęliście 2 inne sojusze a nie ze względu na kosmiczną liczbę przejęć, więc miej to na uwadze. Bo jeśli mógłbym powiedzieć o sztucznym kreowaniu "potęgi" to wasz przykład pasuje jak ulał. Nie chodzi nawet o kłótnie, tylko wyrażam swoją opinię.

Macie średnią bo przyjmowaliście multum dobrze rozwiniętych graczy, ale ja nawet nie o tym. Pisałem już o tym wcześniej ale powtórzę. Jak zobaczysz BP w rankingu najbitniejszych jest numero uno, Wy ciut dalej.
Teraz w naszym przypadku proporcja pkt do pkt walki to prawie 1:1 a u was na 3 pkt przypada 1 pkt walki.
A skoro mówisz o bezsensownym przejmowaniu miast, to powiedz mi jak bezsensowny jest arg. że przez ostatni miesiąc działaliście tak bezpłodnie że liczba przejęć BP-KP to 8:0
I to tylko dlatego że szybko Shimamurę wywaliliście, bo tak przejęcia
BP-KP wyniosłyby 18:0
 

DeletedUser

Guest
Janek co myslisz ze my glupi jestesmy powiem wam ze gracz Maciejo92 tak pocisna Janka za raz dwa na urlop skoczył

Witam sosika ;)

A może ty mi odpowiesz podoba ci sie profil ES ?xD
 

DeletedUser6062

Guest
Ech ty dalej swoje. Ktoś wam bronił przyjmować dobrych graczy lub łączyć się z innymi? Wszystkie fuzje były wynikiem dobrej współpracy między sojuszami i nic Ci do tego. Nie mamy wielkiej ilości pkt walki, ale jeżeli to zauważyłeś one nie są sumą wszystkich punktów graczy tylko łączną ilością nabitych przez sojusz np. jeżeli gracz doszedł do KP z 200k walki to one się nie dodają tylko nabijają dopiero te, które zdobędzie będąc u nas. My jesteśmy od niedawna w topce i dopiero rośniemy w siłę i nabijamy. Pewnie zanim was zaatakowaliśmy to nawet nie słyszałeś o KP.

Co do liczby przejęć ech... Każdy sojusz ma lepsze i gorsze dni. My ostatnio słabiej trochę walczymy, ale jak podajesz wynik to nie jednego okresu, w którym wam lepiej idzie tylko całej wojny a w niej mamy 47 miast przewagi. Shimamura został zablokowany przez support więc po co miałem go trzymać. Gdybym liczył przejęcia graczy, których wy wyrzuciliście to by się w sumie uzbierało może i nawet ponad 100 miast BP na naszym koncie. Po za tym my w wynikiu walk z BP nie straciliśmy ani jednego gracza, a wy? Sam policz :)

Opinie masz prawo mieć jaką chcesz, ale ja, inni założyciele czy radni nie będziemy działać na szkodę sojuszu, żeby wielki Marqius miał o nas lepsze zdanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9862

Guest
Ech ty dalej swoje. Ktoś wam bronił przyjmować dobrych graczy lub łączyć się z innymi? Wszystkie fuzje były wynikiem dobrej współpracy między sojuszami i nic Ci do tego. Nie mamy wielkiej ilości pkt walki, ale jeżeli to zauważyłeś one nie są sumą wszystkich punktów graczy tylko łączną ilością nabitych przez sojusz np. jeżeli gracz doszedł do KP z 200k walki to one się nie dodają tylko nabijają dopiero te, które zdobędzie będąc u nas. My jesteśmy od niedawna w topce i dopiero rośniemy w siłę i nabijamy. Pewnie zanim was zaatakowaliśmy to nawet nie słyszałeś o KP.

No jeszcze tego brakuje żebyście tak na lewo przejmowali pkt walki. Mylisz się że nie słyszałem o Karmazynowym Przypływie... dobry film. Zanim zaatakowaliście BP to trochę zamierzchłe czasy ale dobrze że w trudnych dla was chwilach przywołujesz te stare dobre czasy

Co do liczby przejęć ech... Każdy sojusz ma lepsze i gorsze dni. My ostatnio słabiej trochę walczymy, ale jak podajesz wynik to nie jednego okresu, w którym wam lepiej idzie tylko całej wojny a w niej mamy 47 miast przewagi. Shimamura został zablokowany przez support więc po co miałem go trzymać. Gdybym liczył przejęcia graczy, których wy wyrzuciliście to by się w sumie uzbierało może i nawet ponad 100 miast BP na naszym koncie. Po za tym my w wynikiu walk z BP nie straciliśmy ani jednego gracza, a wy? Sam policz :)

To fajnie że przyznałeś chociaż że macie gorsze dni, a więc wynik pkt nie robi wszystkiego. Podaję wynik z ostatniego miesiąca, wziąłem sobie z Grepostats są to wyniki aktualne. Pewnie możecie się jarać co robiliście pół roku temu ale to było już dość dawno temu. A piszę to dlatego że kiedyś podawałeś jak to aktualnie wygląda więc się odwdzięczam pięknym za nadobne.
W przeciwieństwie do Was my zwarliśmy poślady a wy jesteście teraz jechani bez mydła , taka gorzka prawda.
"Pewnie , gdybym liczył przejęcia tych których wy wyrzuciliście"... Twoje zrzucanie odpowiedzialności na kogoś innego mnie momentami urzeka, naprawdę. Już raz była o tym mowa i Wojownik pisał i tłumaczył dlaczego właśnie nie wyrzucamy ludzi nieaktywnych, bo wtedy się bardzo dziwiliście, dlaczego pomimo założonej okupacji i strat miast ludzie nadal u nas są, oj krótka pamięć Daro.
Masz zaniżone szacunki pewnie stracilibyśmy 800 albo 1000 miast, jakbyśmy szybko nie wywalali. Bo kto się mógł przeciwstawić wielkiej sile KP. Ale jeśli to Tobie poprawia humor to ciesz się przeszłością.

Opinie masz prawo mieć jaką chcesz, ale ja, inni założyciele czy radni nie będziemy działać na szkodę sojuszu, żeby wielki Marqius miał o nas lepsze zdanie.

Dziękuję bardzo, ależ mi teraz połechtałeś próżność, zaraz polecę się pochwalić.
 

DeletedUser6062

Guest
W przeciwieństwie do Was my zwarliśmy poślady a wy jesteście teraz jechani bez mydła , taka gorzka prawda.

hehe śmiech do łez. Myśmy wam całych graczy rozbierali jednego po drugim. Inni odchodzili od was lub byli wyrzucani. W sumie straciliście kilkunastu graczy, całe m42 na, którym byliście top1, spadliście z top1 na top3 m43 i do teraz nie odzyskaliście straconych rejonów i daleko wam do wyrównania wyniku (podbiliśmy wam 67 miast przypominam). My w tym miesiącu straciliśmy 8 miast w tym 4 shimamury, który i tak nie mógł grać dalej przez support. Nie widzisz różnicy?

Za wcześnie się cieszysz. Parę małych sukcesów jest niczym w porównaniu z seriom porażek, które odnosiliście. Dodam, że są wakacje. Wy macie graczy będących jedynie na tym morzu a my ani jednego. Wszyscy są oprócz m43 rozrzuceni na 1-3 innych morzach, dlatego sam w pojedynkę nikt nic nie może zdziałać.

Nie pół roku temu :) Chyba, że jesteś w jakieś kosmicznej strefie czasowej, albo siedząc przed komputerem tracisz poczucie czasu.

Wiem, że nikt nie lubi zaśmiecania forum tego typu bezsensownymi dyskusjami. Obiecuję, że bez względu jaką dostanę odpowiedź na mój post (pewnie masa śmiesznych argumentów i inne mijające się z prawdą wypociny) nie będę kontynuować tej żałosnej dyskusji na poziomie marquisa.

PS: Jeżeli masz coś osobistego do mnie lub chcesz wiedzieć o jakich graczach pisałem to zapraszam na priv. Chyba, że chcesz zabłysnąć przed forumowiczami pisząc kolejne bajeczki jak to jesteśmy "jechani bez mydła" to możesz kontynuować wtedy monolog. Te forum służy do opisywania konkretnych wydarzeń, a nie kłótni typu kto jest lepszy.
 

DeletedUser9862

Guest
Jakim trzeba być hipokrytą żeby zwalać wszystko na support. Poza shimamurą podbiliśmy też miasta pietrucham, siby i hmm hmm Twoje :D czy już nie pamiętasz waszych ataków, jak dzieci we mgle.
Żyj dalej przeszłością a my poprzejmujemy wam jeszcze trochę, bo kolejne okupacje macie w toku, nieprawdaż ?

Ok poza supportem zwalasz winę na wakacje hmm, wielu członków KP do września nie będzie, bo jak rozumiem ten argument podnosisz, że szkołę skończyli i teraz u babci pewnie siedzą ;>

To twoje tłumaczenie jest naprawdę żałosne i dlatego tak się unosisz "honorem" ( co do którego mówiłeś że nie ma nic wspólnego z grą ) prawda boli w oczy. Umniejszaj sobie nasze przejęcia ile chcesz ale prawda jest taka, jeszcze trochę Was **** po bolą bo wchodzimy na wasze wyspy jak po swoje. Przyzwyczajaj się. pogódź się z nową sytuacją i tyle a nie wymyślaj zabawne farmazony o tym że ktoś jest jeden na morzu

ten cytat mi się podoba najbardziej "Te forum służy do opisywania konkretnych wydarzeń, a nie kłótni typu kto jest lepszy."

a co ja robię jeleniu ? Opisuję że dostajecie w ostatnim miesiącu 8:0 albo 18:0 jeśli nie liczyć wywalenia Shimiego. A Ty mi na to że dawno dawno temu to wy nam odbieraliście miasta. Tylko jest jeden problem ja nigdy nie zaprzeczyłem że przejmowaliście a ty nie umiesz się pogodzić ze stratą, która ma miejsce teraz.

Skoro już obwiniłeś support i wakacje o to że nie "możecie" grać to jeszcze są inne tematy na które możesz zrzucić winę za waszą nieudolność :
-fala upałów
-brak upałów
- deszcze z piorunami
- zbyt sucha pora
i wiele wiele innych.

Nie oczekuję odpowiedzi, zobaczymy na ile jesteś słowny
 

DeletedUser

Guest
Ech ja wrócę z urlopu kiedy bede chicał i do tego czasu moi sojusznicy czyli AS sie wbije na wasze morze i ciężej bedzie wam wbic kolona do mojego miasta :D Za to moze ja poprzejmuje pare waszych bo mam akurat loty wolne :D
 

DeletedUser

Guest
Janek AS sie sypie soli odeszedł niedawno wercia i ty na urlopie i w tym 19 graczy

Mam pytanie czemu kox gregorek jest na urlopie ?:p
 

DeletedUser

Guest
Janek głupi jesteś dałeś czas nabić kulture Maciejo92 który cię sam rozbierze :)
 

DeletedUser

Guest
Hehe te wasze posty są dłuższe niż moje wypracowania z polskiego :D
Swoją drogą ten temat już dawno powinien zostać zamknięty,większość tych sojuszy już w takiej formie nie istnieje.
 

DeletedUser

Guest
Ja bym sadził zeby pousuwać koalicje usunac ten temat i zrobic jedna koalicje co wy na to?
 
Do góry