Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

  • Rozpoczynający wątek xbigxboom
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Macro masz rację,wcześniej jak widziałem 15 ataków to się wystraszyłęm że hoho,a teraz jak wiedze 30 co zdaża się często to myślę w tedy:Mmm dzisiaj będzie dobry dzień,pewnie zdobędę kulturkę na kolejne miasta HA HA HA.
----
A co do Ciebie kucharek,to nie bądz taki pewien!!!
A może tylko tak napisałem że nie mam taktyki aby zmylić was?
Powiem szczerze że mam wiele taktyk,z różnych swiatów od różnych kolegów,więc nie pisz że ja się nie znam.
---
Zaraz sprawdze gdzie masz miasta,chyba się przejdę po Ciebie.
 

DeletedUser

Guest
nie sadzilam,ze tutaj jeszcze ktos zabiera glos bo tak jak kiedys Hater wspomnial dawno ten temat powinien byc zamkniety i pozostawiony do wgladu dla potomnosci ;p
i tego typu bzdurne gadki o jakis taktykach czy ...sama nie wiem o czym tu sie toczy rozmowa powinna byc np w sytuacji na swiecie gamma.... bo szczerze wlasnie tego jestem najbardziej ciekawa a mianowicie co tam slychac na Gammie i co sie gdzie dzieje bo wieje nuda ...
 

DeletedUser

Guest
No z tym się zgodzę wiki,więc temat zamykam hehe.
-----------------------------------
I tak mam racje.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Angel Nadal Żyje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:cool::cool:
A niech to... żartuję, widzę że w tym temacie niewiele się zmieniło minimum faktów średnio ze spamem maksymalnie z pyskówką (ostatni Daro i Marquis, oba sojusze sobie wypominają cały czas(nie wiem czemu i po co) ja na to sram i dalej walczę??? O nie nie próbuje się zalogować...)
Ja bym tylko się zastanowił nad zmianą nazwy tematu jak coś większego się wykreuje i bardziej stałego...
 

DeletedUser

Guest
A ty zalogowac sie nie mozesz?:D

Witaj juz myslałem ze nigdy nie walniesz posta :)
 

DeletedUser

Guest
No a ty hater na ny poszles ;(

No ale na NY pewnie kosisz a tutaj to juz koniec gry twojej?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Ludzie nie obgaduje mnie za plecami :) Wojnę sprowokował AH tylko oni :) Przez rozbiurek nasz sojuszników , szkoda ze urlop jest na taki krótki czas , mogli by wprowadzić ze jedeno miasto zostaje i urlop na około roku :) to bym z chęcią i bym z wami pograł . Bo Ktoś złamał słowo wiec uważam ze mnie też nie obowiązuję :) Ale to spraw miedzy mną ah
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Oj Paweł tyle się pozmieniało, już nie jest tak jak kiedyś, nie ma starej koalicji; jest nowa gamma:/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Widzę kseri gra w jakoś inno grę nawet fajna ale nie ma takich emocji co tu :)
Pasował by zebrać stary z skałd i zagrać na jakimś nowy świecie kiedy ma ruszyć masz jakie info
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Na razie nie wiem:/ ale wracaj do gry to jak wygramy to możemy się na świecie Herosów zebrać, czołówka gammy... było by bardzo ciekawie;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Ale wisz muszę ludzi zebrać , co namnie kseri , docent , helgrin , rychuu, dario itp z 10 osób :) namówić aby za grali bedzie nudo innym razem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Da radę, ja też kilka namówię, gimli, chrystianek, hater, pinu itp. albo się właśnie brakujących graczy na gammę zaprosić i pogadać z największymi sojami nad pewna alternatywą co się tyczy właśnie świata Herosów, aby czołówka gammy, najlepsi i najaktywniejsi gracze doszli do tego co pierwszy zbuduje 4 cudy na 10lvl i się zmierzyć z czołówką innych światów, to by było pasjonujące;) ciekawe Paweł czy jakbyśmy się za to wzięli czy by wypaliło, chyba masz jeszcze pare kontaktów, bo ja coś znajdę;)

Masz moje gg i pisz kiedy tylko chcesz;) 37927355
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

mam ale kseri to trudy przeciwnik nie daje sie łatwo przekonać a docet pracuje wiec moge z nim gadać tylko w odpowiednich godzinach
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

To powiedz kesiemu że jak się nie pokaże to go w dupę kopnę;) no z decentem wiedziałem że będzie trudniej ale próbuj ściągaj ile się ich da;) a na gamme chcesz wrócić?? odezwać się do znajomych???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Oo znow mnie braklo na forum a tu takie rozmowy sie tocza...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Widzisz;) Ciekawie się zaczyna robić:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

hmmm no wlasnie widze :)
zatem moze ja nie bede sie wyglupiac z pozegnaniem z Gamma tylko poczekam co to sie wydarzyc moze ....
 
Do góry