Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

  • Rozpoczynający wątek xbigxboom
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9862

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

hehe miasto po mieście im leci... więc na taką mało liczbę graczy(nie wszyscy w okolicach BP) idzie nam całkiem, całkiem:) może się niedługo na M44 spotkamy jak się weźmiemy razem i z dwóch stron ich przyciśniemy:)

Patryku, chyba Ciebie suty swędzą nam miasto po mieście leci ? od 29 grudnia wygląda to mniej więcej tak : straciliście na naszą rzecz 8 miast a nie podbiliście ani jednego !!! więc nie kłam po prostu bo to jest już żałosne.
Miasta im lecą, śmieszny jesteś i do tego nie raczysz spojrzeć w wyniki.
Idzie wam faktycznie całkiem całkiem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Haha ja sobie AS 'gęby' nie wycieram tylko moje podboje pokazuję... i się od dawna z obojgiem sojuszy bratałem, nie wiem o co to wszystko...
 

DeletedUser6062

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Hehe chciałem zobaczyć co tu na forum słychać i widzę, że spamer Marquis nie odpuszcza.

a co ja robię jeleniu ? Opisuję że dostajecie w ostatnim miesiącu 8:0 albo 18:0 jeśli nie liczyć wywalenia Shimiego. A Ty mi na to że dawno dawno temu to wy nam odbieraliście miasta. Tylko jest jeden problem ja nigdy nie zaprzeczyłem że przejmowaliście a ty nie umiesz się pogodzić ze stratą, która ma miejsce teraz.

Pamiętasz tą wypowiedź? Nie chciało mi się wtedy odpisywać. Wolałem skupić się na grze. W ciągu ok. dwóch miesięcy od napisania tego postu straciliście 16 miast podbijając dwa (wiem, że to było dosyć dawno, ale tak samo pisałeś, że nasze poprzednie podboje były starymi czasami). Później był okres względnego spokoju i bardzo rzadkie podboje obu stron aż w końcu podbiliście gracza rege, który te konto otrzymał na w całkowicie opanowanym przez was morzu + jedna osada michala, który w swojej karierze podbił 9 waszych. Nie chcę znów z tobą prowadzić śmiesznych dyskusji, a jednie pokazać ile warte są twoje słowa i dlaczego mimo, że tak nas lejecie dalej mamy nad wami przewagę ponad 50 osad podbitych :D Szkoda, że nie ma z wami wojownika. Może nie dogadywałem się z nim specjalnie, ale on chociaż wiedział co pisał.

PS: Skup się lepiej na grze bo zbyt wielu wrogów to ty nie podbiłeś a na forum taki kozak :p

PS2: Nie prędko tu zajrzę znowu bo mam ciekawsze rzeczy do roboty więc masz dużo czasu na odpowiedź i dobrze się zastanów czy nie piszesz głupot, żeby za jakiś czas znów twoje posty nie były warte wyśmiania :0

Pozdro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Uważaj Wiki kto kogo pojedzie:):p :):D:D:D:D

Jak ja dawno tu nie wchodziłam. I nawet znalazłam post skierowany do mnie uuu aż żal nie odpisywac.


No jeżeli uważasz,że wietrzenie twoich ogni w moich wiochach to coś z rodzaju pojechania mnie to hmmmm rzeczywiscie musze bardziej uważać.

Ale miło, że o mnie pamietasz i odwiedzasz mnie czasem ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

haha, a dzisiaj BP straciło miasto na rzecz KP a gość wyjeżdża z tekstem że żadnych miast nie tracą ^^ no spoko :D

Dzisiaj tracicie kolejne ;]
 

DeletedUser9862

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Hehe chciałem zobaczyć co tu na forum słychać i widzę, że spamer Marquis nie odpuszcza.



Pamiętasz tą wypowiedź? Nie chciało mi się wtedy odpisywać. Wolałem skupić się na grze. W ciągu ok. dwóch miesięcy od napisania tego postu straciliście 16 miast podbijając dwa (wiem, że to było dosyć dawno, ale tak samo pisałeś, że nasze poprzednie podboje były starymi czasami). Później był okres względnego spokoju i bardzo rzadkie podboje obu stron aż w końcu podbiliście gracza rege, który te konto otrzymał na w całkowicie opanowanym przez was morzu + jedna osada michala, który w swojej karierze podbił 9 waszych. Nie chcę znów z tobą prowadzić śmiesznych dyskusji, a jednie pokazać ile warte są twoje słowa i dlaczego mimo, że tak nas lejecie dalej mamy nad wami przewagę ponad 50 osad podbitych :D Szkoda, że nie ma z wami wojownika. Może nie dogadywałem się z nim specjalnie, ale on chociaż wiedział co pisał.

PS: Skup się lepiej na grze bo zbyt wielu wrogów to ty nie podbiłeś a na forum taki kozak :p

PS2: Nie prędko tu zajrzę znowu bo mam ciekawsze rzeczy do roboty więc masz dużo czasu na odpowiedź i dobrze się zastanów czy nie piszesz głupot, żeby za jakiś czas znów twoje posty nie były warte wyśmiania :0

Pozdro


Spamer Marquis zamieścił na forum dużo mniej postów niż Lama Spamer Daro
Mówisz że nie masz czasu i nie zaglądasz. Przypomnij sobie post kiedy jak obrażony na cały świat dzieciak powiedziałeś, że już nigdy na forum nie zajrzysz. Tyle jest warte twoje słowo. I rozumiem że miałem przewidzieć w przyszłości że to się zmieni, że ktoś nam miasta podbije. Bo robisz mi głąbie zarzut o nie bycie Nostradamusem.
Wojownik wiedział co pisał ty za grosz nie masz pojęcia. Ja chociaż się swoich słów nie wypieram a ty robisz to regularnie. Miałeś nie zaglądać na forum a tu proszę jaka niemiła niespodzianka. Tylko sobie na ciebie klawiaturę zużywam bo się literki wycierają a do ciebie to i tak nie dotrze. Jest to normalne w przypadku osób z blokadą umysłową.

Różnica między nami jest taka że ja nigdy nie uważałem że podbiłem nie wiadomo kogo. Tworzę wsparcie frontu BP i tyle, jak trzeba to pomagam jestem na uboczu tego świata i nic na to nie poradzę. Przenosić się nie będę bo w debilnym świecie herosów i tak grać nie mam zamiaru.

Wyśmiania wart to możesz być ty i twoje posty które o kant **** można rozbić. Ja nie będę płakał że to co pisałem się zmieniło. Na chwilę obecną miałem rację i to się liczy. Jak masz problemy z akceptacją rzeczywistości to nie mój problem. W odróżnieniu od ciebie nie unoszę się honorem i nie silę się na snobizm.

Więc w skrócie powtórzę:
- nigdy nie pisałem że jestem kozakiem
- moje posty były zgodne z prawdą, czego o twoich powiedzieć nie mogę
- nie jestem obrażającą się dziewczynką , bo ktoś mi coś napisał nie po mojej myśli.
- owszem nie byłem na froncie ale nie tracę tego co podbiłem. Nie straciłem na rzecz KP a ty na naszą tak. Tyle w temacie

Zepnij poślady i przełknij gorzką pigułę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Jaki bulwers ;) Trzeba rozładować to zdenerwowanie. W końcu strata tylu ogni i cudaka, który już praktycznie był na max rozbudowany :)

Niestety wy też macie słabe punkty w BP,
Jeszcze będzie sporo takich sytuacji, dostarczymy wam rozrywki :)
 

DeletedUser9862

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Jaki bulwers ;) Trzeba rozładować to zdenerwowanie. W końcu strata tylu ogni i cudaka, który już praktycznie był na max rozbudowany :)

Niestety wy też macie słabe punkty w BP,
Jeszcze będzie sporo takich sytuacji, dostarczymy wam rozrywki :)

Jeszcze Wasz nie jest :p
Doskonale wiem że mamy słabe pkt jak i Wy. Katatonia wjechał w na waszą wyspę jak w starą bułgarkę ( czyt. na luzie :D ).

Bawmy się póki możemy bo nie wiem jak Wy ale ja nie mam zamiaru bawić się od początku w budowę miast.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Miasto już nasze ;) Za dużo biremek zostało, jeszcze specjalnie na rano dałem mały kontyngent żeby pkt nałapać :)

Dzięki wam mam slotaaa :D ale jestem szczęśliwyy :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Dzięki Marquis, że nie napisałeś jeszcze, że AS traci wiochę za wiochą na rzecz BP. Popatrz na staty z ostatniego tygodnia i zobacz ile Wy podbiliście miast, a ile KP. Link podany przez Ciebie, pokazuje, ile zabraliście wiosek KP przez ponad pół roku, może wklej też link, który pokazuje ile wiosek zabrało Wam KP w tym samym czasie. A może ja mam to zrobić? Daro coś tam stracił, bo jest na linii frontu, Ty grzejesz kapsko w pieleszach Perełki i dziwi mnie tylko, że jeszcze tam nie zgniłeś :). Widać poza tym, że kultury Ci brak, bo ulgę Ci sprawia obrażanie innych, ale to częste zjawisko u graczy Perły.
No widzisz, taki mały sojusz jak AS a mogłeś napisać Patrykowi tylko to, żeby sobie nim gęby nie wycierał. Pozwolisz, że o tym nie Ty będziesz decydował. Niech wyciera do woli. A propos tego, że nie jesteś na linii frontu i że to nie twoja wina. Twoja, tylko i wyłącznie. Ja podbijam miasta tam, gdzie jest Perła, przeszedłem całe M43 w pogoni za Wami :), no i sam zobacz jakie są tego wyniki w statach. Zjedź do kopalnii i tam na przodku swoją żółć wylewaj, bo faktycznie ten rok dla Perły nie jest jak na razie najlepszy ( końcówka poprzedniego z resztą też ).
Pozdro.
 

DeletedUser6062

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

@Marquis

Zacznę od mojej drobnej uwagi. Spójrz na ton moich postów innych graczy i twoich. Braki argumentów próbujesz nadrabiać obrażając graczy. Jak ktoś ma rację to nie musi się do tego poziomu zniżać. Próbujesz mnie dyskredytować na forum, ale jak uważasz, że kłamię lub wypieram się własnych słów to czemu tego nie udowodnisz lub nie podasz cytatów?

Ja chociaż się swoich słów nie wypieram a ty robisz to regularnie. Miałeś nie zaglądać na forum a tu proszę jaka niemiła niespodzianka.

Mam przypomnieć kto wypisywał na forum, że statystyki podbojów nie mają, żadnego znaczenie? O ile dobrze pamiętam to własnie ty porównywałeś liczbę podbojów szarych wiosek lub wytykałeś nam naszą pozycję w rankingu. Teraz już tego nie robisz bo to KP jest na top1, a nie potężne BP. Kiedy mieliście jednak choć minimalną przewagę podbojów w danym okresie to już piszesz, że nas lejecie. Wtedy nagle statystyki nabierają znaczenia?

Obiecuję, że bez względu jaką dostanę odpowiedź na mój post nie będę kontynuować tej żałosnej dyskusji na poziomie marquisa.

To według Ciebie oznacza, że więcej się na forum nie pokarzę? Tak jak obiecałem w tamtej dyskusji już nie zabrałem słowa.

Piszesz nie prawdę wypierasz się własnych słów - czyli wszystko to o co oskarżasz mnie, a czego mi nie potrafiłeś udowodnić w przeciwieństwie do mnie. Gdybym poszperał to bym więcej tego znalazł.

Dlatego proszę Cię abyś na prawdę zwracał uwagę na to co piszesz. Dla mnie to tylko zabawa i mimo, że kiedyś parę razy poniosły mnie nerwy to już od dawna nie daję się prowokować i kulturalnie i bez przekrętów opisuję sytuację na gammie. Ty tak nie potrafisz? Zapamiętaj sobie, że kozaczyć przed netem każdy potrafi.

@Chrystianek
Racja straciłem dwie, ale podbiłem 22 więc nie jest mi bardzo żal z tego powodu. Wczoraj padła już 90 osada BP na rzecz KP i żadne kłamstwa, obrazy lub odbieganie od tematu tego nie zmieni. Perełką jest daleko nawet do połowy naszego wyniku. Mam nadzieję, że do końca lutego, a najlepiej jeszcze stycznia uda nam się dobić do setki :D

PS: Sorka Chrystianek, że w ogóle nie poruszyłem tematu AS, ale wasze wyniki w tej wojnie same mówią za siebie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6523

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Jeszcze walczycie na tym świecie :)
 

DeletedUser9862

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Dzięki Marquis, że nie napisałeś jeszcze, że AS traci wiochę za wiochą na rzecz BP. Popatrz na staty z ostatniego tygodnia i zobacz ile Wy podbiliście miast, a ile KP. Link podany przez Ciebie, pokazuje, ile zabraliście wiosek KP przez ponad pół roku, może wklej też link, który pokazuje ile wiosek zabrało Wam KP w tym samym czasie. A może ja mam to zrobić? Daro coś tam stracił, bo jest na linii frontu, Ty grzejesz kapsko w pieleszach Perełki i dziwi mnie tylko, że jeszcze tam nie zgniłeś :). Widać poza tym, że kultury Ci brak, bo ulgę Ci sprawia obrażanie innych, ale to częste zjawisko u graczy Perły.
No widzisz, taki mały sojusz jak AS a mogłeś napisać Patrykowi tylko to, żeby sobie nim gęby nie wycierał. Pozwolisz, że o tym nie Ty będziesz decydował. Niech wyciera do woli. A propos tego, że nie jesteś na linii frontu i że to nie twoja wina. Twoja, tylko i wyłącznie. Ja podbijam miasta tam, gdzie jest Perła, przeszedłem całe M43 w pogoni za Wami :), no i sam zobacz jakie są tego wyniki w statach. Zjedź do kopalnii i tam na przodku swoją żółć wylewaj, bo faktycznie ten rok dla Perły nie jest jak na razie najlepszy ( końcówka poprzedniego z resztą też ).
Pozdro.

No klękajcie narody o tym o czym pisałem to kilka ostatnich lat, jeśli czas od grudnia do dziś to dla ciebie pół roku to klękajcie narody. I o ile mi dobrze wiadomo to jak pisałem miasta przez KP nie były podbite, więc nie wiem o co wyrzut. Czy naprawdę na forum jest taki problem z odczytywaniem ze zrozumieniem ?
Nie mówiłem że nigdy nic nie podbiją więc nie wymyślaj i nie insynuuj. To że ty zarzucasz mi brak kultury obchodzi mnie jak wczorajsze jajko. Nie będę się tobie tłumaczył lecz możesz mi wierzyć że tu większość osób jest po jednych pieniądzach, mają problem z pisaniem nieprawdy dlatego muszę działać i tyle.
Zaznaczę ponadto że obrażanie nie sprawia ulgi, staram się znaleźć środek perswazji słownej która do niektórych dotrze.
Jeśli zrozumiesz termin wycierania sobie ust kimś/czymś to daj znać bo ręce mi opadły.
Każdy gra jak chce, ja się przenosiłem ze wsparciem z m24 na m34, wbiłem na m35 z pomocą dla naszych i umacniałem północ m25 więc nie gadaj mi o przenoszeniu się bo jesteś cholernie zabawny, szkoda tylko że to uśmiech z politowania.
a żółć swoją zwykłem wylewać na sali sądowej gdzie wkręcam w ziemię gamoni różnego pokroju.

Daro253 nie mam czasu na przekopywanie ton forum, w poszukiwaniu twoich wypocin, pisałeś tyle głupot mam wszelkie przekonania że znów nie dotrze. Podpowiem tobie tylko że to było mniej więcej wtedy kiedy Wojownik przestał z tobą pisać bo nie miał cierpliwości do oszczerstw i pomówień jakie skrobiesz.

Ja nie powiedziałem że statystyki podbojów nie mają znaczenia, jeśli podbijaliście to spoko nie powiedziałem że tak nie było. Na chwilę jak pisałem wpisy były one aktualne, ale przez twoje zacietrzewienie znów to do ciebie nie dotrze. Cytat który podajesz nie był jedynym, były jeszcze teksty w stylu życie jest zbyt piękne żeby wchodzić na forum i kłócić się ze mną. Naprawdę nie wiem co w twojej głowie się zalęgło. Nie mam zamiaru szukać dla ciebie przez godzinę materiałów które i tak olejesz.

Daro miej litość ręce mam na ziemi a teraz chyba się w nią wbiją jak widzę jakie głupoty piszę. Mój przedostatni post z 14 stycznia chyba, zobacz wyraźnie wskazałem dlaczego nie kozaczę i nie mam takiego zamiaru.
Osłabia mnie to, naprawdę.
Zauważyłeś żebym napisał teraz że macie podbitych mniej wiosek niż my ?
nie od dawna pisałem jak wyglądała wojna i że sie laliśmy ze wszystkimi. Konsekwencją tego były przejęcia i niczego się nie wypieram.
Możesz dalej zagryzać ząbki jak mi tu dopiec.
 

DeletedUser6062

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Po tym poście widać, że się jednak kultury nie nauczysz. Środek preswazji? Zastanów się co ty pleciesz. Pamiętasz jak psiałeś do mnie z prośbą o pakt? Od razu odmówiłem i mimo to chwilę normalnie popisaliśmy, ale widocznie tutaj grasz pod publikę. Liczysz, że napiszesz tekst typu: "Naprawdę nie wiem co w twojej głowie się zalęgło" to zyskasz na wiarygodności? W przeciwnym wypadku nie wiem czemu to ma służyć.
Nie mam zamiaru szukać dla ciebie przez godzinę materiałów które i tak olejesz.
Jeśli nie masz zamiaru udowadniać mi kłamstw to nie pisz, że kłamię. Tym się różnimy, że jak ja Cię oskarżam o mijanie się z prawdą to również piszę dokładnie co mam na myśli. Ty jedynie potrafisz rzucać oszczerstwami bez pokrycia i nie możesz temu zaprzeczyć bo mimo, że ciągle coś mi zarzucasz to nigdy niczego konkretnego nie wytknąłeś. Ja mogę powiedzieć, że jesteś strasznym hipokrytom. Kiedy ja napisałem kiedyś, że nie mam zamiaru kontynuować z tobą dyskusji to pisałeś, że robiłem z siebie obrażonego dziciaka. Kiedy to wojownik zakończył rozmowę, ze mną to znów on miał według Ciebei słuszną rację. TAK PISAŁEŚ, ŻE STATYSTYKI TO JEDEN Z RODZAJÓW KŁAMSTW (CZY COŚ W TYM STYLU) I ZAMIAST TEGO PODAWAŁEŚ DANE Z PODBOJÓW NEUTRALNYCH WIOSEK LUB POZYCJĘ RANKINGOWĄ.

Opisuję że dostajecie w ostatnim miesiącu 8:0 albo 18:0 jeśli nie liczyć wywalenia Shimiego.
Kiedyś gdy w ciągu miesiąca (lipiec) podbiliście nam 5 wiosek (pisałeś, że 8, ale nigdy w ciągu miesiąca tylu nie straciliśmy, KOLEJNE KŁAMSTWO ;p) to przechwalałeś się tym wynikiem jakbyście nie wiadomo co wielkiego osiągnęli. W takim razie jeśli my to zrobiliśmy w ciągu tygodnia dodając to, że w sumie w całej wojnie mamy nad wami 58 miast przewagi to mogę z czystym sumieniem według twojego rozumowania powiedzieć, że lejemy was po całości.

I jeszcze odrobinka statystyki, którą Daro tak uwielbia. Nie słyszałeś nigdy że statystyka określana jest jako 3 stopień kłamstwa ?

"Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny"-Jean Rigaux

"Istnieją trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, okropne kłamstwa, statystyki" -Benjamin Disraeli

"Jest prawda, półprawda i statystyki. Statystykami można manipulować, a intuicją nie. Ona praktycznie nigdy nie zawodzi." - Zbigniew Bartman

Też mogę zacząć podawać niedorzeczne statystyki "Karmazynowy Przypływ style", tylko po co

Tak przypominam odnośnie statów. Po za tym w kilku postach używałeś sarkazmów o milionach naszych przejęć co mimo, że nie pisało o tym wprost sugerowało o nikłej ważności liczby podbojów. Teraz się tego wypierasz :D

Mówiłem, że robisz z siebie kozaka dokładniej internetowego kozaka bo tak samo jak różne dzieci neo siedzisz sobie przed komputerem i dowartościowujesz się obrażając innych graczy. Jeśli w ten sposób dbasz o swoje ego to lepiej ogranicz komputer.

PS: Ostatnia prośba. Jeśli masz coś odpisać to daruj sobie wszelkie epitety bo na nikim nie robi to wrażenia, a świadczy tylko o tobie, że jednak nie wiesz co to kultura i co to jest gra oraz czym przeciwnicy różnią się od prawdziwych wrogów. Myślisz, że ja nikt inny nie potrafi pisać takich komentarzy? Po prostu każdy w przeciwieństwie do Ciebie się od tego powstrzymuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

No cóż Marquis. Chyba kończę ten temat, nie mam na to czasu, wolę powalczyć na Gammie z Perłą. Są dwa bezsprzeczne fakty, KP podbiło Wam około 3 razy więcej wiosek niż Wy KP. AS podbiło Wam około 2 razy więcej wiosek niż Wy AS. I na prawdę, kiedy zaczynała się wojna, byliśmy mizernym sojuszem w porównaniu do Was.
Jeśli chodzi o to, że pracujesz w sądzie, no cóż w takim razie wszystko jasne, po pierwsze fakty interpretujesz jak Ci pasuje, to w sądzie normalne. Pewnie z tych faktów, które przytoczyłem, ukręcisz, że to KP i AS są gorsze i więcej tracą :D. Poza tym w sądzie nie wygrywa sprawiedliwość, tylko ten kto ma więcej pieniędzy i lepszego papugę. Sądy przynajmniej w Polsce to jeden wielki syf i zakłamanie. Nie ma czegoś takiego jak równość wszystkich wobec prawa. Nie zaimponowałeś mi, wręcz przeciwnie, nawet się nie dziwię, że tam pracujesz. A pracujesz tam, tzn. dokładasz swoje do tego całego interesu. Ja bym się do tego nie przyznawał. Tyle w tym temacie.
AS i KP pobija Wam więcej wiosek i koniec na tym, a Ty kręć z tego co chcesz, bo pewnie jesteś w tym dobry.
Daro, oczywiście że nie mam pretensji, statystyki mówią same za siebie:).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

A jeśli chodzi o te pierdoły, które wypisałeś w ostatnim poście, no cóż za dużo bym stracił czasu, żeby Ci to wszystko wytłumaczyć. Wycieranie gęby rozumiem doskonale, to chyba Ty czegoś nie zrozumiałeś w moim poście. Patryk może sobie AS wycierać gębę do woli, jeszcze raz to napiszę. AS wiele mu zawdzięcza, niech sobie poużywa. Czego ja tu nie rozumiem??? Chyba jednak coś z Tobą nie tak, idź do sądu, tam pewnie idzie Ci lepiej z przekręcaniem i stronniczym interpretowaniu faktów. Kijem bym Cię nie dotknął, trochę chyba nie mam honoru, że Ci odpisuję, ale czasami muszę, kiedy stykam się z ludźmi twojego pokroju.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

jak byłem w phoenix to wygraliśmy z ligą herosuw a oni poszli do makro teraz jestem w angel gt i mamy wojne z makro lh
 
Do góry