Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

  • Rozpoczynający wątek xbigxboom
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wedle ustaleń założyłem nowy watek wojenny dwóch koalicji.
Jeśli, któryś z sojuszu uważa, ze nie uczestniczy w tej wojnie, bądź z jakiś względów nie chce być tutaj wypisany proszę napisać to edytuje.
Temat dotyczy wojny dwóch koalicji najpotężniejszych sojuszy na gammie.
Wyniku chyba nie będziemy w stanie policzyć. Dla mniej wtajemniczonych:

Strony konfliktu:

Koalicja:
Karmazynowy Przypływ
Republika Półmroku
Mroczna Armia Herosów
Angel
Nemezis
Liga Herosów
Makro

Koalicja:
Hegemonium
Armia Hardkoru
Black Pearl
Złota Elita
Fulminata XII LC

Zapraszam do kulturalnej dyskusji i merytorycznej wymiany pogladow.
pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
[Pierwsza wzmianka o LH na FO :p]

W tym temacie tylko roztrzasamy sprawy, ktore sie dzialy czy raporty tez dawac?;)
 

DeletedUser

Guest
A co to LH .... pierwsze słyszę :)

EDIT:

A już widzę :) a co z Eforami i makro? :)))
 

DeletedUser6062

Guest
Makro rzeczywiście trzeba by dopisać, co do Eforów to oni są u nas, a zdrajcy w BP :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6062

Guest
Jeśli chodzi o pkt to rzeczywiście mamy mniej chociaż nie jest to 1/4, ani 1/3 waszych pkt. My pomogliśmy wam się pozbyć jednego "nieaktywnego gracza". Skoro jesteście tacy silni to czemu nie było żadnego kolona w odwecie. W czasie tej wojny Hegemonium jak na razie nic nie pokazało po za stratą masy wiosek "nieaktywnych graczy" na rzecz R3P.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6708

Guest
mi brakuje legendarnego sujuszu bractwo stali przecież ono też walczy chodzby z AH
 

DeletedUser

Guest
Jeśli chodzi o pkt to rzeczywiście mamy mniej chociaż nie jest to 1/4, ani 1/3 waszych pkt. My pomogliśmy wam się pozbyć jednego "nieaktywnego gracza". Skoro jesteście tacy silni to czemu nie było żadnego kolona w odwecie. W czasie tej wojny Hegemonium jak na razie nic nie pokazało po za stratą masy wiosek "nieaktywnych graczy" na rzecz R3P.



jak się sępy rzucają z każdej strony to ciężko odwety wszędzie robić :) ale wszystko po kolei :)
 

DeletedUser6062

Guest
można powiedzieć, że to rozsądni ludzie którzy wybrali siłę zamiast porażki.
zapomnieliście o Fulminacie.

Można powiedzieć, że to zdrajcy którzy wybrali wrogów zamiast sojuszników, a czy zwycięstwo czy porażkę to się z czasem okaże.


jak się sępy rzucają z każdej strony to ciężko odwety wszędzie robić :) ale wszystko po kolei :)

Jak się robi wrogów z każdej strony to potem jest ciężko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
kolejny temat dotyczący wielkiej wojny na gammie i ........ kolejna pyskówka
szkoda czasu na FO
 

DeletedUser

Guest
Daro ... a napisz mi proszę mój drogi ... w którym momencie Heg zaatakowało KP? :)

czy może to na odwrót było jak KP zwietrzyło szansę :)
 

DeletedUser6062

Guest
No właśnie nie. Wręcz przeciwnie mieliśmy nadzieję, że zachowacie neutralność wobec nas. Te nadzieje rozwiał Inspi, Sparkorn, Swordfisch i ktoś jeszcze atakując na samym początku wojny moją okupację. Z tym trzecim już się policzyliśmy, a zrobilibyśmy to jeszcze wcześniej gdybyśmy wiedzieli, że jest on zagrożeniem. Atakowaliście też parę innych okupacji, ale jakich to ci nie powiem bo mam lepsze zajęcia niż analizowanie wszystkich podbojów udanych i nieudanych.

Nie jest niczym dziwnym, że postawiliście się za sojusznikami, ale nie pisz, że my zwietrzyliśmy szansę i bez powodu was zaatakowaliśmy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6062

Guest
Nie myślę, tylko wiem na pewno. Pierwszego dnia stracił całe wojo, a w ciągu dwóch następnych dwie osady. Nie obrażaj mnie bo ja tutaj nikogo nie obrażam, a czy ty czasem nie pisałeś kiedyś, że go wywaliliście bo był nieaktywny w życiu sojuszu? Zanim coś napiszesz to najpierw się nad tym dobrze zastanów.

musze Was wszystkich rozczarowac, Swordfish z tego co pamietam byl juz nieaktyny, a z teuszem sprawa jest juz wyjasniona.

nieaktywny w zyciu sojuszu i koalicji...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
czasem patrze na te dyskusje i takze mnie dobijaja

HEG ma samych nieaktywnych graczy - to kto w końcu tam gra ???

ale sposób zawsze jest , nastepny gracz HEG po stracie dwu osad ( drugą okupuje własnie gracz z KP) od jutra uciekł na urlop hehe.
Uciekł bo pozostałe osady ma w połowie wyczyszczone - tylko przejmowac.

Nic powoli zblizamy sie do sedna HEG
 

DeletedUser

Guest
No i teraz wychodzi to co wszyscy krytykowali .
MASÓWKA.
Czy naprawde jest taka zła?
Ja moge sobie przy 120 graczach pozwolic na 40 nieaktywnych ale czy HEGE posiadając 40 graczy moze sobie na to pozowolić?
Pewno nie.
Dodatkowo sojusz makro dopisujemy po stronie ANGEL gdyz jest to nasza dawna AKADEMIA która zasłuzyła swoim postepowaniem na samostanowieniem i od miesiąca jest naszym bratnmim sojuszem czyli ANGEL i MAKRO to jednośc.
 

DeletedUser

Guest
Wole mieć 40 graczy i dwóch nieaktywnych a co za tym idzie 38 bardzo :)

NIż 120 40 nieaktywnych i 5 aktywnych bardzo :)))
 

DeletedUser

Guest
To znaczy który ?? Gramnakodach na którym straciliście 80% sił? :) i który stracił dwie wioski? :)


Dodatkowo sojusz makro dopisujemy po stronie ANGEL gdyz jest to nasza dawna AKADEMIA która zasłuzyła swoim postepowaniem na samostanowieniem i od miesiąca jest naszym bratnmim sojuszem czyli ANGEL i MAKRO to jednośc.


Swoją droga jakby mój sojusz dostał taki zaszczyt to chyba bym się posikał ze szczęścia :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry