Wojna KP vs AH

  • Rozpoczynający wątek siba10
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2328

Guest
jakie 6 osób n00bku ? wczoraj przyjełem 1 osobę ;) okupację ta to fakt , ale to sprawka dwulicowego KP , ktore wkroczyło do wojny kiedy my się wykrwawiliśmy i teraz grają kozakow .. karta sie odwróci tylko musimy pouzupełniac nasze gospodarstwa n00bku .
n00bku jaką zwierzyną ? narazie skupiamy się na nemezis i eforach bo oni nie mają zbyt wiele wojska ;) trwa okupacja gracza z nemezis , jeden od nich odszedł po zmasowanych atakach dla eforów w kilka dni przejeliśmy 4 wioski w tym 3 dla założyciela i prowodyra wojny z ich strony ..
chociaż zilustruje Ci to n00bku wiesz.. jak my jesteśmy zwierzyną to Ty jesteś łowcą .. ale spotkalismy się w klatce z której nie ma wyjścia , a Ty nie masz , żadnej broni mój sojusz jako zwierzyne reprezentuje lwa .. więc wiadomo co się z wami stanie , zostaniecie rozszarpani ;]
 

DeletedUser

Guest
Mówiłem Ci chamie ze nie jestem dla Ciebie noobkiem tylko panem MALARTEM:)))))
Ale jak sie kultury w stajni uczy z krowami to tak potem jest.
 

DeletedUser2328

Guest
dla mnie to Ty jesteś pajacem co najwyżej jak już ... n00bku :D
 

DeletedUser

Guest
Dobrze niech Ci bedzie---głupiemu trzeba ustapic.TAK MÓWI PRZYSŁOWIE ALE JEST W NIM DUZO RACJI JAK WIDAĆ:))))
Siema Olo....
 

DeletedUser2328

Guest
dobra niech będzie ja bede tym głupim , ale Ty juz nie udzielaj sie w tym temacie n00beczq :D
 

DeletedUser

Guest
Sam pisałes chamie że kazdy może czytac i udzielac sie gdzie chce.Ponadto przystapiłem do wojny z Wami w tym temacie tak wiec jak najbardziej jestem osoba zainteresowana.
Czytasz tylko to co chcesz i wyciągasz z kontekstu co chce a potem nic nie wiesz.
JESTES ZASLEPIONY NIENAWIŚCIA DO MNIE I MASZ KLAPKI NA OCZACH JAK KOŃ Z TEJ STAJNI CO SIE KULTURY UCZYŁES:))))))
 

DeletedUser2328

Guest
haha :D:D ojj n00bku zastawiam się czy nie podać Twojego adresu IP gdzie trzeba , bo jak widzę Twoje posty, to trafia do mnie prosty przekaz , że masz ostre zaburzenia emocjonalne i prawdopodobnie kwalifikujesz się do ubezwłasnowolnienia , a Twoją ziomą rezydencją powinien być szpital psychiatryczny :D jakby tak się stało to może na chwilę wyszedł byś z domu w drodzę do karetki :D n00bku :D
 

DeletedUser

Guest
WIESZ CO HARDKOR KTOS MI DORADZIŁ MĄDRY DZIS ABYM ZLAŁ TO FORUM I TO CO TU PISZECIE O MNIE I O MOIM SOJU.Faktycznie po co ja sie mam denerwowac takim ziutem jak TY.Ostatni mój post tutaj.Poszukam sobiue normalniejszych ludzi do dyskusji.
A o tym szpitalu to pomyslałem dokładnie to samo tylko o Tobie.

A może i Toba i mna sie powinien zainteresowac???
Nie wiem juz sam.

Dobra ide na browar odstresuje sie troche.
Narka.
Od tej chwili mozesz sie tu puszyc ile chcesz...narka...

TRZEBA DBAC O ZDROWIE...
 

DeletedUser

Guest
I wiesz co jak ktos nas poczyta to uzna ze wszyscy jestesmy pajacami i wykreceni w kosmos.
 

DeletedUser3163

Guest
Wiecie co obydwoje w tej kłótni wydajecie mi się dziećmi a miałem cie Hardkor za kogoś poważnego a ty Malart dajesz się wszystkim podpuszczać i wszyscy się z tego cieszą
 

DeletedUser2328

Guest
ja mam dobry humor dlatego też wdaję się w polemikę z tym półgłowkiem :D
zresztą i tak poleci ban zapewne dla mnie i dla niego więc sobie odpoczniecie :)
 

DeletedUser

Guest
Prawda jest taka, ze dorosle osoby nei daja sie tak podpuszczac jak Marlat. No a myslalem, ze jak Hardkor uzywa w 1 poscie 10 razy 'noobku' to juz wszyscy wiedza, ze posty sluza tylko draznieniu sie z dziecmi ;d (i jak widac dzieci sa podraznione)

Marlat wez sie opanuj, ty smiesz cokolwiek mowic o kuturze. Jak mozesz mowic, ze ktos nei ma kultury jak sam nei wiesz co to jest.
 

DeletedUser

Guest
Daje sie podpuszczac to prawda.
Teraz jeszcze nazwał mnie półgłówkiem.
Brawo Jasiu....
 

DeletedUser6062

Guest
Tyle tu się naczytałem o nożu wbitym w plecy i niehonorowej walce KP. Dzisiaj od ok. 11 trwa oblężenie osady ah Troja 3. Całe ah na m53 zostało bez floty więc zwróciliście się o pomoc do hege i RP. Mamy pakt z republiką dlatego hardkor okłamał ich, że miasto jest oblegane przez sojusz Odrodzeni. Przez jego działania członkowie republiki nieumyślnie zaatakowali swoich sojuszników. Hardkorze nie spodziewałem się po tobie takiego upadku.
 

DeletedUser2328

Guest
ZE zdrajcami trzeba walczyć ich własną bronią - wszystkie chwyty są dozwolonę ;)
 

DeletedUser3163

Guest
Nie wiem Hardkor kogo nazywasz zdrajca to nie my pierwsi zaatakowalismy doskonale pamiętasz moja wiadomość do ciebie ze dostaje cios o LechaPokera gwizdnol mi 24tys surowców wojsko moje było na wsparciu u kolegi z sojuszu ale to nie był głównym powodem do wojny tylko twoje lekceważące wypowiedzi w stosunku do nas
 

DeletedUser6062

Guest
Hardkor ty nie oszukiwałeś nas tylko R3publike półmroku.Tak ty traktujesz swoich sojuszników dlatego nie dziw się, że ich tracicie. A zdrajcami bylibyśmy wobec eforów gdybyśmy z wami zostali.
 

DeletedUser2328

Guest
Nie rozśmieszaj mnie :D :D :D prawda jest taka , że Rychuu zastanawiał się czy nie zerwać sojuszu z Eforami i Nemezis , po tym jak wypowiedzieli nam wojnę .. A po drugie wcześniej pisałem czemu zerwaliśmy pon z eforami , przyjmowali nasze farmy , my atakowaliśmy tylko nowych członkow i ich nie przejmowaliśmy . To eforowie wypowiedzieli nam wojnę zresztą za plecami , jak pisałem o tej wojnie dowiedziałem się od Rychuu z pw. ;) a Wy przyłączyliście się , w momencie kiedy wykrwawiliśmy się na nemezis i eforach i cieszycię się z efektów , tak przejmujecie nam masowo wioski , moje gratulację ;) ale nadejdzie czas odwetu mam nadzieje ;) .. 'Jak raz zdradzisz to zdrajcą zostaniesz do końca; ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry