Wojna KP vs AH

  • Rozpoczynający wątek siba10
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6062

Guest
Ja cię nie muszę rozśmieszać bo ty się sam ośmieszasz. Dzisiaj po raz kolejny pokazałeś jak traktujesz swoich sojuszników, a potem nazywasz ich zdrajcami kiedy od was odchodzą. Teraz piszesz, że wykorzystaliśmy dogodną sytuację i przejmujemy masowo wasze miasta, a jeszcze niedawno pisałeś, że jest 70:5 dla was. Szybko zmieniasz zdanie dotyczące tej samej sytuacji.
 

DeletedUser2328

Guest
no bo jest we wszystkich prowadzonycg wojnach ;) 32 miasta łykneliśmy dla MA (oni na 0 ) 29 miast dla Bractwa Stali ( oni nam 0 ) 13 dla Angel , 4 dla eforów i 2 dla nemezis ;) to sobie policz mistrzuniu ;)
 

DeletedUser

Guest
Od dzisiaj sie to bedzie zmieniac...Za duzo osobom i sojom zalazłes za skure tym nie wyparzonym językiem.
 

DeletedUser6062

Guest
Ale tu piszemy o wojnie która rozpoczęła się 7.09 a nie zliczamy wszystkie wasze podboje. My też mamy na koncie wiele podbitych osad bractwa stali. Mamy je wliczać na wasze konto czy traktować je jak zdradę?
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie oni licza te osady co zdobyli na poczatku gry jak byli silniejsi i walka nie była równa.Teraz jest równa.to mozna zacząć liczyc.
 

DeletedUser

Guest
3 dzień wojny

przejęcia AH
6a Delfy kesari(Eforowie) przejęta przez Hardkor69 (AH)2010-09-09
Szamanopolis 11 kesari (Eforowie) przejęta przez szamanb (AH) 2010-09-10

Przejęcia KP
osada Gliwice 8 Pabloix(AH) przejęta przez Daro253 (KP) 2010-09-08
osada Pruszcz Gd. Pabloix(AH) przejęta przez siba10 (KP)
osada Ogniste wrota PATAFIL (AH) przejęta przez pawel1024 (KP)
osada Alehandrosis PATAFIL(AH) przejęta przez Agnieshka(KP)
Wynik
4:2 dla KP i Eforow
http://pl.grepostats.com/world/pl3/alliance/1253/colonizations?page=0
 

DeletedUser2328

Guest
Ale tu piszemy o wojnie która rozpoczęła się 7.09 a nie zliczamy wszystkie wasze podboje. My też mamy na koncie wiele podbitych osad bractwa stali. Mamy je wliczać na wasze konto czy traktować je jak zdradę?


ja pisze o wszystkich wojnach czyli , że ogólnie o AH ;) Malart nigdy nie byliśmy tak silni jak teraz ;]


Daro powiedz mi kto jest w waszej koalicji to będe podliczał od 7 września :)
Bo ostatnio do wojny przystąpiła śmieszna akademia śmiesznego bractwa feniksa ..
Co do samej wojny prawda jest taka , że zawsze znjadą się zawistni którzy będą zazdrościć Top 1 , wejśc na Top 1 jest łatwiej niż się tam utrzymać ;)

Ale przysięgam przed Zeusem , że utrzymamy się tu !
 

DeletedUser2328

Guest
3 dzień wojny

przejęcia AH
6a Delfy kesari(Eforowie) przejęta przez Hardkor69 (AH)2010-09-09
Szamanopolis 11 kesari (Eforowie) przejęta przez szamanb (AH) 2010-09-10

Przejęcia KP
osada Gliwice 8 Pabloix(AH) przejęta przez Daro253 (KP) 2010-09-08
osada Pruszcz Gd. Pabloix(AH) przejęta przez siba10 (KP)
osada Ogniste wrota PATAFIL (AH) przejęta przez pawel1024 (KP)
osada Alehandrosis PATAFIL(AH) przejęta przez Agnieshka(KP)
Wynik
4:2 dla KP i Eforow
http://pl.grepostats.com/world/pl3/alliance/1253/colonizations?page=0


O nie Rychuu ... z wami są i nemezis (koalicja z eforami) i aniołki ( tak twierdzi Malart ) oraz odrodzeni ( pomoc w okupacji) co do bractwa stali mam wątpliwości ;)
 

DeletedUser6062

Guest
Jestem w radzie ale jak ty to napisałeś o śmiesznej akademii śmiesznego bractwa feniksa nigdy nie słyszałem. Mi osobiście nie zależy na rankingu bo też taka mała liczba graczy jaka jest w kp nie ma szans awansować do top 1. Przynajmniej nie mamy szpiegów :)
Co do odrodzeni to nie ma z tym nic wspólnego cały sojusz tylko jeden gracz, z którym wszedłem w układ. Trzeba się dogadywać z przyszłymi sąsiadami :)
 

DeletedUser

Guest
Marlat napisał:


Od dzisiaj sie to bedzie zmieniac...Za duzo osobom i sojom zalazłes za skure tym nie wyparzonym językiem.


po 1 'skore'
po 2 'niewyparzonym'

Ty jakze dorosly czlowieczku.
 

DeletedUser6062

Guest
Nie chce zapeszać bo nie wiem co wysłała RP która zaatakowała odrodzonych, ale jeśli nie będzie silniejszych ataków niż dotychczas to stracicie miasto. Na razie nie chce zapeszać.
 

DeletedUser

Guest
O nie Rychuu ... z wami są i nemezis (koalicja z eforami) i aniołki ( tak twierdzi Malart ) oraz odrodzeni ( pomoc w okupacji) co do bractwa stali mam wątpliwości ;)
O nie a widzisz w statystykach przejęcia osad Nemezis czy inny sojusz?
jest poniżej link
Co do Angel jakoś sobie nie przypominam ani nie widzę abyśmy mieli wspólne forum na ktorym przeprowadzamy wspolne działania zatem sami prowadzą wojnę z Wami :) Więc co ja mam liczyć każdy sojusz jaki Wam wojnę wypowie? :D
 

DeletedUser2328

Guest
Myślę , że macie liczyc do koalicji te sojusze które wam pomagają ;) a ataki na piotraxx były przeprowadzone wraz z Aniolkami ;)

fakt ;) okupacja gracza z nemezis jeszcze się nie skończyła tylko nie wiem gdzie umkneły dwa nasze przejęcia eforow ;)
 

DeletedUser6062

Guest
Masz racje angel pomaga mi wsparcie w okupacji piotra. Ale odrodzonych w to nie mieszaj. Chce z nimi utrzymywać dobre stosunki, ale nie ma ich w koalicji.
 

DeletedUser

Guest
Przepraszam moja pomyłka zaraz błąd naprawię, po prostu nastąpiły zmiany na forum sojuszu i ich nie zauważyłem także Hard prowadzisz wojnę ze ślepcem :p
Co do przejęć wiele się nie zmieni z Waszej strony link jest podany a ja tam raczej widzę jak AH przejmuje osady graczy bez sojuszów :)
 

DeletedUser2328

Guest
a ja widzę , że jest 8:4 dla nas ;) od 07.09 przejeliśmy 4 wioski Eforow , 4 wioski Angel i zaraz dojdzie 1 wioska Nemezis ( gracz odszedł z sojuszu , ale kiedy kolon tam zawitał jeszcze w nim był , czyli został wyrzucony ) ...

Angel jest w koalicji , atakuje z wami to musicie niestety liczyć się z tym , że dalej będą przejmowani , a wasze staty niestety będą się pogarszać ;)


Tylko nie wiem jak z Bractwem stali też są w koalicji ? macie z nimi dzielone forum ?
 

DeletedUser6062

Guest
a wliczyłeś lech pokera który będąc podbijany nie był uwas a potem z powrotem doszedł?
 

DeletedUser

Guest
O starty PAKTU naszego sie nie obawiamy.Teraz juz wiem że Was rozbierzemy.TACY JAK WY NIE POWINNI NIGDY GRAC W TAKIE GRY BO SIE ŻYGAC CHCE JAK SIE WAS SŁUCHAI Z WAMI ROZMAWIA.
 
Status
Zamknięty.
Do góry