Wojna KP vs AH

  • Rozpoczynający wątek siba10
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Angel dołączyło do wojny 8.09.2010, zatem przejęcia liczone są od 9 wrzesnia
ta sama sytuacji jest z Eforami jeżeli wojna rozpoczęła się 7 pierwsze przejęcia są 8 zatem kogo według Ciebie mam liczyć?
Jak już to osady od Aniołków przejęte od 9 września :) i osady przejęte od Eforów od 8 wrzesnia.
Zatem widzę tu jedną osadę od Aniołków ktora zmienia wynik na 4:3 dla KP
Huncwot flisu (Angel) przejęcie przez xxmi (AH) 2010-09-10
 

DeletedUser2328

Guest
O starty PAKTU naszego sie nie obawiamy.Teraz juz wiem że Was rozbierzemy.TACY JAK WY NIE POWINNI NIGDY GRAC W TAKIE GRY BO SIE ŻYGAC CHCE JAK SIE WAS SŁUCHAI Z WAMI ROZMAWIA.

przepraszam jak się odnieść do takich słów no : Daro , Rychuu , sigmej , Tyhuko ...

pozdrawiam


Wojna rozpoczeła się się 7mego , my chcieliśmy 8mego , jeśli Wy nie uznajecie naszych przejęć to i my anulujemy Wam dwa :) PROSTE
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli wojna zaczyna się od 7 (tak jak jest napisane) to chciał nie chciał musiał liczysz zdobyte osady od 8
Zatem jest 4:3 dla KP koniec kropka.
 

DeletedUser6062

Guest
"przepraszam jak się odnieść do takich słów no : Daro , Rychuu , sigmej , Tyhuko ... "

mógłbyś wyjaśnić o co Ci tu chodziło i jak się ten cytat tyczy Mnie?
 

DeletedUser2328

Guest
Jeżeli wojna zaczyna się od 7 (tak jak jest napisane) to chciał nie chciał musiał liczysz zdobyte osady od 8
Zatem jest 4:3 dla KP koniec kropka.


Dla nas termine wojny był 8 ! dla Was 7 ! więc przejęcia z 8 wam się nie liczą ;) i jak mowisz kropka ;]

aha skoro macie koalicje z eforami to oni pierwsi wypowiedzieli nam wojnę wy się do niej dołączyliście , więc przejęcia eforow od momentu kiedy nam wypowiedzieli wojnę też są tu wliczane a od 6 czy 7 przejeliśmy im 4 wioski ;) + kolonizacja gracza nemezis zakończyła się sukcesem + 1 dla nas ;)



Co do Malarta chodziło mi , żeby głos zabrały osoby 'postronne' , piszę elegancko na forum nikogo nie obrażam , a on znowu chcę mnie wciągnąć w zabawę w wyzwiska , a ja nie jestem z tych co nadstawiają drugi policzek poprostu ;)
 

DeletedUser2328

Guest
w takim razie pójdę i ja na kompromis !

w przejęciach 6:4 dla nas ( 4 x Eforowie od 06.09.2010 , 1 Nemezis [ z przed chwili] , jede aniołek ) - z mojej strony jest taki wynik .


Pozdrawiam !
 

DeletedUser

Guest
Dla nas termine wojny był 8 ! dla Was 7 ! więc przejęcia z 8 wam się nie liczą ;) i jak mowisz kropka ;]

aha skoro macie koalicje z eforami to oni pierwsi wypowiedzieli nam wojnę wy się do niej dołączyliście , więc przejęcia eforow od momentu kiedy nam wypowiedzieli wojnę też są tu wliczane a od 6 czy 7 przejeliśmy im 4 wioski ;) + kolonizacja gracza nemezis zakończyła się sukcesem + 1 dla nas ;)
Po pierwsze nie dopięliśmy się do wojny Eforów tylko sami wypowiedzieliśmy
zatem jak Eforowie zgodzili się dołączyć do natarć i obrony pod skrzydłami KP liczone są punkty od tej daty 7.09.2019 :)
Podobnie jest z innymi sojuszami co mnie obchodzi co było wcześniej?
Oni prowadzili z wami wojny my im nie pomagaliśmy ani w atakach ani w obronie więc twój licznik się zepsuł :p
 

DeletedUser2328

Guest
Powinno Cie to obchodzić ;) Nam nie określiliście dokładnego terminu rozpoczęcia - wasz błąd niedomowienie .

Jak mowię jest 6:4 dla nas ;) a Wy sobie liczcie po swojemu ;]
 

DeletedUser

Guest
dlatego zawsze bylem za tym aby wprowadzić stale zasady wojen tak jak jest w ikariam :p tam kłótni o to nie ma a spory rozstrzyga mod. data wypowiedzenia wojny jest adekwatna do wypowiedzenia jej na forum.
 

DeletedUser2328

Guest
z tym , że KP nie uzgadniała z nami założenia tematu na FO ;)
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie, zeby wojna byla "wazna" trzeba ja wypowiedziec na FO, czyli przykladowo, jezlei ja wypowiadam Ci wojne, to mam sie Ciebie o zgode pytac, tak ? Troche to smieszne, jak sie przystepuje do wojny to sie to oglasza "wszem i wobec" albo to sa zwyczajne potyczki 2 sojuszy.
 

DeletedUser

Guest
zatem pokaż mi te 6 osad od 8 bo ich nie widzę
które to są?
 

DeletedUser2328

Guest
została wypowiedziana 04.09.2010 zaś poźnym wieczorem <Rychuu byłeś śpiący> doszliśmy do porozumienia , że wojna zacznie się za 3 dni ! przysięgam , że moj sojusz był pewny , że data wojny to 07.09.2010 godz24:00 , a może inaczej 08.09.2010 00:01 , tak mysleliśmy MY !
 

DeletedUser

Guest
zgadza sie zatem co proponujesz ?
Wypowiedzenie wojny przesunąc na 8 września i liczyć osady zdobyte od 9?
 

DeletedUser

Guest
a macie ustalony jakiś limit zdobytych miast bo jeśli nie to nie widzę sensu kłócić sie dalej o 1 czy 2 podbicia więcej
 

DeletedUser2328

Guest
już Ci pokazuję : eforowie 3 x kesari + 1 x spartia86 (przejęci od 07.09. )
baniol z nemezis przejęty godzinę temu (aktualnie bez sojuszu, ale kiedy ropoczynała się okupacja był w nemezis ) , aniołek przejęty przez xxmi ( bo z 3 innych przejętych od 07.09. nie wchodzą w grę i tu jest moje ustępstwo )

więc jest jak pisze ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry