Wojna KP vs AH

  • Rozpoczynający wątek siba10
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
z tego co sie orientuje a biorac pod uwage moja pozycje jestem dosc dobrze zorientowany t oAH bedzie nadal istniec tylko poki co w innej formie.
 

DeletedUser

Guest
A kto powiedział ze AH sie rozpadło.he he he.
Było jest i bedzie!!!
Cały czas jest!!!
By AH nie było trzeba by było je zdeptac co jest nie mozliwe.
Dany sojusz w dalszym ciągu istnieje.
Nikt nie pomyslał ze to moga byc roszady czy reformy???...
A do pryma aprylis dośc jeszcze daleko!!!
 

DeletedUser6062

Guest
Tutaj też się z tobą nie zgodzę.

ARMIA HARDKORU przegrywając różnicą 14 podbojów przeszła do innego sojuszu, a część ich członków założyli zupełnie nowy dlatego wbrew opinią osób "postronnych" i zapewnień hardkora z przed paru miesięcy ta wojna została wygrana przez KP i twoje posty tego nie zmienią.

PS: "ta wojna" - patrz na nazwę tematu.
 

DeletedUser

Guest
Wybacz .
To Ja sie nie zgodze.
Gdyż AH nie było rozwiązane i na nowo zakładane.Quans i Hardkor69 cały
czas są w tym samym AH.
I gracze nie odeszli do innego sojuszu tylko zasilili inne sojusze na okreslony czas.Dalej jest AH i koalicja.
A jaki niebawem każdy sie dowie w czym żecz.
 

DeletedUser1360

Guest
I tu muszę się zgodzić Daro nie masz racji Ah cały czas istnieje, a co za tym idzie nie wygraliście wojny tylko prowadzicie w niej :D.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6062

Guest
I tu muszę się zgodzić Daro nie masz racji Ah cały czas istnieje, a co za tym idzie nie wygraliście wojny tylko prowadzicie w niej :D.


Spójrz na to

W sojuszu jest 5 osób. Dwoje z nich jest rozbieranych i za parę dni ich wioski poszarzeją. Quans jest na urlopie, więc aktualnie gra tam dwóch graczy. Gdybyśmy mieli się tak bawić to powinniśmy dalej uznawać Gravorie Manet. Też wyświetla się w bb-codes. Jeżeli sojusz kilkanaście milionów pkt nie ma już nawet 1000k pkt tzn, że się rozpadł.

BP na FO ogłosiło rozpad Eforów kilka miesięcy przed rozwiązaniem sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
To oznajmiam Ci Darku ze za moment zmienisz zdanie.
Mało wiesz poprostu na ten temat.
Ogólnie każdy dalej gra w koalicji.
Rozbierasz chyba sory ale nieaktywne miasta.
Zresztą poprawiaj sobie ranking i staty.
Czas nie stoi w miejscu przeciez .
Budzik niebawem zadzwoni...
 

DeletedUser6062

Guest
Czytać nie umiesz? Przecież jak pisałem, że tej dwójce co jest rozbierana poszarzeją wioski to chyba logiczne, że są nieaktywni. Druga sprawa gdzie mówiłem, że to ja rozbieram. Mam parę wioch AH na koncie i aktywnych graczy, ale już więcej nie będzie bo reszta za daleko. Teraz zajmuję się BP i od nich mam 7 miast. Też sami aktywni.

Może zmienię zdanie, chociaż w to wątpię, ale na razie stan AH jest taki jaki zapisałem w poprzednim poście. 1 urlop, 2 grających, 2 nieaktywnych rozbieranych. Gdyby hard przyjął jakiegoś gostka na m23 to też AH by istniało puki on gra?

EDIT: WIEM, ŻE HAJTON JEST AKTYWNY. CZYTAJ CO PISAŁEM !!!!
 

DeletedUser

Guest
Jasne .
oczywiście.
Wrucimy do tematu niebawem.
Pracuje sie nad tym.
I zmienią sie statystyki.
 

DeletedUser1360

Guest
Czytać nie umiesz? Przecież jak pisałem, że tej dwójce co jest rozbierana poszarzeją wioski to chyba logiczne, że są nieaktywni. Druga sprawa gdzie mówiłem, że to ja rozbieram. Mam parę wioch AH na koncie i aktywnych graczy, ale już więcej nie będzie bo reszta za daleko. Teraz zajmuję się BP i od nich mam 7 miast. Też sami aktywni.

Może zmienię zdanie, chociaż w to wątpię, ale na razie stan AH jest taki jaki zapisałem w poprzednim poście. 1 urlop, 2 grających, 2 nieaktywnych rozbieranych. Gdyby hard przyjął jakiegoś gostka na m23 to też AH by istniało puki on gra?

EDIT: WIEM, ŻE HAJTON JEST AKTYWNY. CZYTAJ CO PISAŁEM !!!!

Co ty się tak pieklisz? To jest tylko gra każdy ma prawo przedstawić swój punkt widzenia wiec wyluzuj. Mój akurat był tylko żartem lecz widocznie, bierzesz zbyt poważnie tę grę. Prawdę mówiąc dawno tę wojnę powinno się zamknąć jak inne podobne tematy gdyż wojna przeszła w koalicję.
Co do Gravorii owszem w statach jest a czy ma choć jednego aktywnego gracza? Czy ma w ogóle jakiegoś gracza? A AH ma ich aż 2 z prawami założyciela czyli mogą nowy narybek werbować a to oznacza że sojusz działa tylko tyle że 2 osobowy.
Dodam tylko tyle że sami sobie naważyliście piwa, brak jakich kol wiek warunków które mówiły by o wygraniu wojny, powoduje że możecie wygrać gdy sojusz stanie się nie aktywny, a puki co Ah jest aktywnym sojuszem.:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6062

Guest
Inspi, wiem, że każdy ma prawo przedstawiać swój punkt widzenia i ja właśnie to robię. Nie denerwowało mnie to, że narcyz myśli inaczej tylko to, że nie czytał w ogóle moich postów i później takie komentarze wpisywał.

Rozbierasz chyba sory ale nieaktywne miasta.
Zresztą poprawiaj sobie ranking i staty.

Nie pisałem, że kogokolwiek rozbieram i mówiłem, że te osoby są nieaktywne.

Zapomniałem dodac że Hajt jest aktywny

A czy gdzieś ja napisałem, że nie?


PS: Co do gravori to jest jeden gracz i pewnie ma uprawnienia założyciela :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6708

Guest
ja nie moge... jeszcze gracie na gammie? mi już 100 razy tam by mi się znudziło... dlatego gram na nowych światach a nie ciągne wojnę z AH i ich sługusami. pozdrawaim wszsytkie farmy, niech was piorón trzasinie.
 

DeletedUser6062

Guest
Jak mi się znudzi to skasuje konto. Jest to aktualnie moja najdłuższa rozgrywka tego typu i jak już sobie obiecałem ostatnia.
 

DeletedUser1360

Guest
A ty patrz faktycznie jest jeszcze lot9 :D. Praw na pewno niema :) miał tylko Petarda i Diablo
 

DeletedUser

Guest
Musi mieć, bo jeśli jest jeden gracz, to prawa mieć musi ;) Za każdym razem gdy ostatni założyciel odchodzi z sojuszu prawa dostaje gracz który najdłużej gra w grepo
 

DeletedUser1360

Guest
U to już drugie moje przeoczenie :). Nie dobrze starość nie radość:D
 

DeletedUser

Guest
Każdy sądzi że AH to juz koniec itd.

A ja wiem jedno że bla bla bla.

Zaraz pojawi sie kolejny temat.

Ale to AH było rezolutnie cwane.

Panowie i panie to gra strategiczna.
Myslec mozna co sie chce.
Ale i myśli sie nad tym by coś osiągnąc.
Więc niech kazdy uzbroi sie w cierpliwośc i za moment okaże sie jaka ma AH strategie czy to koniec czy nie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry