Wojna SBS vs HADES

  • Rozpoczynający wątek wiki87
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
To napisz żeby cię odblokowali!!! bo jak gadałem z suppem to żeby zostać odblokowanym trzeba się zgłosić:(
 

DeletedUser

Guest
Jaką fotkę, twoją hehe:) a tak serio... to nic innego ci poza czekaniem nie zostało, a miałeś informacje napisaną na ile ban???
 

DeletedUser

Guest
To po tych 5 dniach napisać żeby cię odblokowali, muszą to zrobić:)
 

DeletedUser

Guest
Nie tylko Marcinowi:(:(:( ale odchodzimy już od tematu niestety...
 

DeletedUser

Guest
wynik wojny to 7-4 dla Sbs i Enklawy

3 kolonizacje na korzyść enklawy na hades
po 4 kolonizacje u Hadesu i sbs.
 

DeletedUser

Guest
Oficjalny wynik wojny na dzień 4 marca 2011
8-4 czyli ;

5-4 w kolonizacjach sbs - hades
3-0 w kolonizacjach enklawa-hades

P.S
W końcu od banowany ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
z powodu braku zajecia przeczytałem sobie cały temat
troche na poczatku rozbabrany - póxniej jakos nabiera kształtu.
zainteresowały mnie pewne stwierdzenie ( " swieta trójca - nie podoba mi sie ta nazwa " ), dalej - po co władowaliscie R3P do całej tej wojny?
R3P jeżeli coś działała przeciw SBS to było to raczej nabijanie pkt walki - nawet wojna nie została wypowiedziana. Pozatym sugeastia ,ze R3P opowie sie po stronie Hadesu wydaje sie śmieszna- z jakiego powodu ???
Traktujemy Hades i SBS tak samo.
Proszę nie komentować moich słów - jest to jakby spóźniony komentarz poprzednich wypowiedzi.

Co do tematu wojny - jestem przekonany , że SBS ją wygra.
Mysle , że nie zabronicie mi od czasu do czasu zabrac głosu na FO ??
 

DeletedUser

Guest
Musisz wybaczyc ale nie moglam sie powstrzymac aby nie skomentowac twojej wypowiedzi...w koncu moj temat odwiedziles i zobaczylam znak zapytania na koncu...no to nalezy odpowiedziec :)

Watpie aby sie znalazla osoba , ktora moglaby Ci tego zabronic tzn zabierania glosu na FO :D

A co do spoznionego komentarza to tak....co do pierwszej rzeczy jaka Ci sie nie spodobala to ja sie odnosic nie bede gdyz to nie moje slowa...
dalej co do wmieszania R3P do calej tej wojny to jak czytales...to stalo sie to przypadkowo, nie celowo i poprzez luzne komentowanie sytuacji SBS na roznych frontach ...ale jak pisalam kilka postow temu sprawa R3P i sprawa Hadesu to sa dwie odrebne rzeczy i nie nalezy ich laczyc...

A teraz wracajac do naszej wojny...to ostatnimi czasy wiele sie dzialo i musze przyznac, ze Hades wyrwal sie z uspienia i przeszedl do offensywy ( dla scislosci kilku konkretnych graczy) i wreszcie zaczelo to przypominac wojne...pomijam akcje typu wywalanie graczy co stracili na nasza korzysc miasto ..to jest kwestia indywidualna sojuszu...
Wynik w dalszym ciagu taki jak byl podany kilka postow wyzej ...ale zaniedlugo moze sie to zmienic :D
 

DeletedUser

Guest
jest dorosły więc ma prawo, co do św trójcy nie musi sie to tobie podobać ale taka jest prawda swojego czasu to wy dyktowaliście warunki innym według własnego widzi misie ;] po za tym nikt nie miesza do tego RP, walki SBS- RP to co innego ale mi nie pisz że kolonami sie nabija punkty walki, na samym dropku RP straciło conajmniej 20 kolonów już, ale zostawmy to TO OSOBNY TEMAT.

Wiki hades wywala graczy co tracą miasta, moze są nie aktywni ? czerwona kropa strata miasta i bach, kik ale to jest nie istotne powodów może być multum każdy sobie i tak wybierze co mu pasuje heh
 

DeletedUser

Guest
Drobek to inna kwestia. Marcin stajesz się nudny w swoim gadaniu. Wszędzie szukasz jakiegoś spisku.

Dropka i tak rozbierzemy bo zawadza, tylko trzeba wybrać odpowiedni moment :)
 

DeletedUser

Guest
na chwile obecną oficjalny wynik to 9-4 wiecej nie napisze bo za dużo sie dzieje niestety 2 nasze okupacje sie nie powiodły ale jest kilka innych wiec czekamy ;]
 

DeletedUser

Guest
8 marzec. liczba wynosi 10-4 dla SBS i Enklawy w Przejęciach ale ja nie o tym dzisiaj,
w momencie wybuchu tego konfliktu SBS zajmowało 10 miejsce w rankingu Hades był na miejscu 12 na dzień dzisiejszy SBS jest 11 Hades jest na 17 lokacie,

http://pl.grepostats.com/world/pl3/alliance/15096 ranking SBS

http://pl.grepostats.com/world/pl3/alliance/15935 Ranking enklawy

http://pl.grepostats.com/world/pl3/alliance/2231 Ranking Hadesu

http://pl.grepostats.com/world/pl3/alliance/12807 Ranking Ich Akademii

Te liczby chyba są najbardziej wymowne w tym wszystkim.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ciekawie wygląda wasz ranking punktowy- co się stało, że nastpąpił spadek o kilkanaśnie tys. pkt tydzień temu?
Enklawie gratuluję bardzo szybkiego wzrostu ;)
Hades spadł dużo, milion w tydzień... no, no ;)
Co do ich akademii... to, że akademia spadnie było oczywiste- przede wszystkim zbieranina ludzi którzy są po to by czekać na wejście do głównego sojuszu zazwyczaj ma dość czekanie po tygodniu, dwóch. Do tego jeszcze sojusz słabnie, więc graczom nie opłaca się zostać w akademii, która za chwilę i tak zostanie zlikwidowana. Lepiej znależć sojusz, w którym obecność nie grozi końcem gry :D Obstawiam, że w ciągu 2 tygodni akademia się rozpadnie, zostanie zlikwidowana lub w całości przejdzie do Hadesu.
 

DeletedUser

Guest
jeżeli chodzi o nas to Jeden gracz wołał pójść na łatwiznę i poszedł do RP kilku zostało wywalonych po sie nie podporządkowali, jeden gracz 150k był czerwony i wyleciał ;] nikt nie doszedł a strata sie juz wyrównała heh
poprawiam wynik 11-4 ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry