Wojna SBS vs HADES

  • Rozpoczynający wątek wiki87
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
W Dniu dzisiejszym 7.02.2011 ja wiki87 chciałam oglosic ze ....
SBS oficjalnie wypowiedziało wojnę sojuszowi HADES.

NA potwierdzenie tego i przedstawienie lekko sprawy załączam wiadomosc wysłaną do założyciela sojuszu HADES .

Witam,
Jaklo dyplomatka sojuszu SBS chciałam poinformować,a raczej ogłosić ze:
z Dniem dzisiejszym 7 luty 2011 r ...i godziny (kilka sekund po wpłynięciu Waszego kolona do naszego gracza Zeeus84) zostala wpowiedziana oficjalna WOJNA miedzy naszymi sojuszami.
Dokładniej to ujmując MY SBS wypowiadamy WAM wojne.

Wojna czyli zorganizowany konflikt zbrojny powoduje zerwanie jakichkolwiek relacji miedzy naszymi sojuszami ,a ze takowych nie bylo .....to nie pozostaje nam nic innego jak przejście do zbrojnych wystąpień ( czyt. wrogich atakow )

WOJNA toczyć się będzie miedzy sojuszami :
Stare Bractwo Stali iEnklawa( braterski sojusz)
vs
-HaDeS-i Akademia HaDeSu

Powód WOJNY
Powinien być Wam doskonale znany.
Wrogie ataki na naszego gracza z zamiarem przejęcia jego miasta. MY tego tolerować nie zamierzamy . (to tak w skrócie)

Jeżeli Wasz sojusz życzy sobie jakiś specjalnych warunków zakończenia wojny, to proszę mi je przedstawić.
Na inne wiadomości ,które miałyby na celu zmianę decyzji o wypowiedzeniu wojny, odpowiadać nie będę, gdyż nie ma takiej możliwości.

podpisana
wiki87

Wydaje mi sie za sprawa jest jasna i powod oczywisty....nie potrzebuje dodatkowych opisow sytuacji....Moge jedynie dodac ze wczesniej trwaly male akcje typu atak za atak...ale przeważyło wlasnie kilka atakow na gracza Zeus z zamiarem przejecia jego miasta z czego jedno przejeli a w drugim trwa okupacja.
Wydaje mi sie ze tyle wystarczy jezeli sie pojawia jakies nowe albo komus te informacje sie nie spodobaja i bedzie chcial cos dodac to oczywisce ulegna zmianie ....poprawie ...

Z racji tego (tu pozwole sobie na pewna prywate), ze jest to moj pierwszy raz ...czyli zalozenie tematu w takiej o to sprawie to nie bede ukrywac swego podekscytowania :) oraz z gory przeprosić za jakies niedociagniecia...

Zatem zapraszam wszystkich do dyskusji ,
czy zadawania pytań...oczywiscie nie musze przypominac ze zachowanie kulturki obowiazuje ...
bo na inne posty odpowiadac przynajmniej ja nie bede ;))
 

DeletedUser

Guest
Proszę aby dyskusja odbywała się na poziomie z jednej jak i drugiej strony.
Pamiętajcie, że kłótni nie tolerujemy na forum.
Swoje ataki proszę potwierdzać raportami, najlepiej prt scr.

Tyle od moderatora.

Życzę miłej konwersacji :)
 

DeletedUser

Guest
Dziękujemy drogiemu moderatorowi za upomnienie nas na wstępie :D

Gratuluję SBS pierwszej oficjalnej wywieszonej na forum wojny ;)
 

DeletedUser

Guest
a czego tu gratulować ? jak mus to mus myslałem, że to inaczej sie potoczy.
P.S
mam nadzieje, że TYM RAZEM ŚWIĘTA TRÓJCA przestanie sie mieszać.
po za tym jutro koniec okupacji i wynik wojny to 0-2 dla hadesu ale to sie zmieni. a wyniki zliczać bede ja na grze ,same wyniki przejęć bedą liczone od momentu pierwszej zorganizowanej akcji na gracza sbs, gracz z resztą darował sobie dalszą gre.


OFICJALNY WYNIK WOJNY NA DZIEŃ 17.02.2011 to 3-2
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pozwole sobie odpowiedziec za Gimliego...bo juz sie ktos o to pytal....

walus kiliang i farciarz.....
 

DeletedUser

Guest
Mogę oficjalnie oznajmić że R3P nie ma zamiaru ingerować w losy tej wojny. Oczywiście nie zaprzestaniemy ataków na SBS, ale tez ich nie nasilimy. Za farciarza nie mogę ręczyć.
 

DeletedUser

Guest
Skoro nikt nie zareagowal...to ja napisze ...milo mi to slyszec ze zadnej ingerencji nie bedzie z Waszej strony ...rzecz jasna nikt nie wymaga Stopowania R3P w atakach, tylko dlatego ze wypowiedzielismy wojne HADESowi... a ze ich nie nasilicie to My nasz zapal wykorzystamy tam gdzie teraz powinien byc wykorzystany...czyli w trwajacej wojnie ;))

Ok i na tym uboczne tematy sadze ze beda zakonczone...i teraz skupimy sie na tym konkretnym ...:D
 

DeletedUser

Guest
Zatem skoro jest pytanie to bedzie i odpowiedz.....
Jezeli chodzi o wladze Hadesu ...to powiem szczerze ze do tej pory staram sie przeanalizowa odpowiedz jaka dostalam i pojac o co chodzi ....ale koncowy jej charakter i efekt brzmial nastepujaco ,( nie ukrywam koniec jest sympatycznie napisany)

Jeśli tak uważacie to trudno.Chcecie wojny to będziecie ją mieć,choć mam nieco odmienne zdanie ale to już jest mało ważne.Pozdrawiam.Miłej zabawy:)

tak na marginesie dodam ze pierwsza reakcja byla nieco inna i przesiaknieta pewnoscia siebie ....gdyz znalazly sie tam slowa "zebysmy tylko nie musieli tego zalowac" ...ale jak to sie mowi liczy se koncowy efekt ktory zacytowalm....

Ale dochadza do mnie pewne informacje ..tzn ptaszki cwierkaja...ze pewna niewiasta....
( bo jak to w wojnie jak mieczem sie nie da to kobiete sie posle hehe- sama to wymyslilam )ma zamiar przedstawic jakies konkretne warunki tyczace sie przebiegu wojny.... Zatem poczekam az zostana mi one przedlozone... bo chialam rzec, ze w tym temacie wojny to ja mam decydujace zdanie ..wiec to mnie powinno sie urabiac :D
 

DeletedUser6062

Guest
Liczę, że jakieś ciekawsze raporty zostaną tu wstawione chociaż wątpię, żeby hades coś ciekawego pokazał. Farmy jakich mało. Pewnie 3/4 ich graczy nie wie, że jest wojna, a 90% nie rozpocznie żadnych działań przeciwko SBS.
 

DeletedUser

Guest
ja tam wiem tylko jedno wynik wojny w przejeciach to 0-2 dla nich ;]]
 

DeletedUser

Guest
No skoro ja dostalam przyzwolenie zalozenie tego tematu to bede sie starac zeby wszystko co ciekawe sie tu znalazlo...jezeli mowa o raportach to jezeli takowe ciekawe beda to sie pojawia....tylko to wymaga offensywy....
tak jak Gimli napisal juz dwie wiochy nasze maja, od nas poszlo kilka dobitnych odpowiedzi......
a ja jak narazie to czekam az te ptaszki mi przyniosa jakies wiadomosci ktore warto bedzie rozwazyc....

i ja bym tam nie spekulowala ze nie rozpoczna dzialan przeciwko NAM ...gdyz czasami niedoceniany przeciwnki moze zaskoczyc....
 

DeletedUser6062

Guest
i ja bym tam nie spekulowala ze nie rozpoczna dzialan przeciwko NAM ...gdyz czasami niedoceniany przeciwnki moze zaskoczyc....

Raczej w to mnie się nie chce wierzyć. Zdarzało nam się przejmować ich osady i taki podbój nie wiele się różnił od podbijania opuszczonego miasta. Opór mały, prób odbicia brak, odwetu ze strony sojuszu nie ma. Jak już to będą to działania graczy których można policzyć na palcach jednej ręki. Coś innego nie doceniać kogoś tylko ze względu na staty a co innego pisać o sojuszu, który juz wielokrotnie pokazał na ile go stać, a hadesu nie stać na wiele o czym świadczy liczba wioch, które tracą.
 

DeletedUser

Guest
Skoro tak nisko oceniasz sojusz Hades ze wzgledu na doswiadczenia... to jak wytlumaszysz i ocenisz nas skoro dwie wioche nam zabrali ? :D hehe
ja nie mowie jest tam kilku wartnych graczy i mam nadzieje ze dzieki nim ta wojna bedzie ciekawa...

Co do braku odbicia i latwosc w przejmowaniu ich wioch przez Was no to moze swiadczyc o tym co napisales ...nie bede tu zaprzeczac... ale tez moze swiadczyc o tym ze po co mieli sie jeszcze bardzje narazac sojuszowi ktory jest slynny na GAmmie ( wiele malych sojuszy tak robi, ktore chca przetrwac) ...
no ale jak Sam napisales ze kilka razy pokazali na co ich stac ..i zadna rewelacja ..to ja mam nadzieje ze my ich zmobilizujemy do dzialania :D
 

DeletedUser1360

Guest
To że jakiś sojusz nie odbija swoich miast nie oznacza od razu że jest słaby. Jest określony czas reakcji, po jego przekroczeniu może być nieopłacalne odbijanie miasta sojusznika. Nabijać punkty tylko dlatego aby coś komuś udowodnić? Czysta głupota.
 

DeletedUser

Guest
inspi tutaj juz zahaczamy o wyzsza strategie, miala ona miejsce podczas tych 2 okupacji hadesu na graczu zeus 1x odbijaliśmy na drugi raz juz było za późno.
po za tym sam zainteresowany mało nas informował o przebiegu wydarzeń, gdybyśmy wiedzieli że jeszcze pare osob wspiera okupacje < to były zorganizowane akcje w oby przypadkach > wtedy byśmy to inaczej rozegrali.
no inna sprawa, że większośc naszych deffów stoi gdzie indziej...
 

DeletedUser

Guest
Daro253 napisał:

Raczej w to mnie się nie chce wierzyć. Zdarzało nam się przejmować ich osady i taki podbój nie wiele się różnił od podbijania opuszczonego miasta. Opór mały, prób odbicia brak, odwetu ze strony sojuszu nie ma. Jak już to będą to działania graczy których można policzyć na palcach jednej ręki. Coś innego nie doceniać kogoś tylko ze względu na staty a co innego pisać o sojuszu, który juz wielokrotnie pokazał na ile go stać, a hadesu nie stać na wiele o czym świadczy liczba wioch, które tracą.
__________________

Daro bez spamu, temat dotyczy wojny SBS i Hadesu a nie sojuszu ANgel (;D, kto nie rozumie zapraszam na prv)

Zycze powodzenia, SBS chociaz jak poprzednicy uwazam, ze Hades nie ma wiekszych szans, chociaz obecnosc RP napewno wiele wniesie do wojny i nigdu nie wiadomo jak w takim wypadku wojna sie potoczy.
 

DeletedUser

Guest
Zycze powodzenia, SBS chociaz jak poprzednicy uwazam, ze Hades nie ma wiekszych szans, chociaz obecnosc RP napewno wiele wniesie do wojny i nigdu nie wiadomo jak w takim wypadku wojna sie potoczy.

Mam takie wrażenie, że od pewnego czasu na forum kreujecie R3P na jakiś niedobry sojusz. Przejmujemy wioski SBS, ale równie dobrze możemy przejmować wioski Hadesu.
 

DeletedUser1360

Guest
A jak mamy was kreować jeżeli jesteście po przeciwnej stronie barykady :p. Przyjaźnie nastawieni do SBS nie jesteście do HEg także więc, sam sobie odpowiedz :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry